Terminarz 3 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   16 - 20. 02. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  KAMIKAZE  18 lut  19:00  środa  5:5
 2  EXPANDOR Głowno  RAVEN CLUB  20 lut  18:00  piątek  4:6
 3  KWJ Łódź  LUKS KOŹLE  18 lut  17:30  środa  3:7
 4  M.S.Z. POKEMONY  MKS JEDYNKA  20 lut  19:00  piątek  5:5
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  HUNTERS Łódź  20 lut  18:15  piątek  8:2
 6  POLESIANKA  KANZAS  17 lut  16:30  wtorek  8:2
 7  PROJEKT X  PORTA WAN Rąbień  16 lut  18:30  poniedziałek  6:4
 
 2 Tydzień   23 - 27. 02. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  KWJ Łódź  25 lut  17:30  środa  5:5
 2  KAMIKAZE  PROJEKT X  27 lut  19:00  piątek  7:3
 3  KANZAS  DREWNOMIK  24 lut  17:30  wtorek  5:5
 4  LUKS KOŹLE  POLESIANKA  27 lut  18:00  piątek  9:1
 5  MKS JEDYNKA  EXPANDOR Głowno  24 lut  19:00  wtorek  2:8
 6  PORTA WAN Rąbień  M.S.Z. POKEMONY  25 lut  20:00  środa  6:4
 7  RAVEN CLUB  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  23 lut  17:30  poniedziałek  4:6
 
 3 Tydzień   2 - 6. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  PORTA WAN Rąbień  6 mar  18:00  piątek  4:6
 2  KWJ Łódź  RAVEN CLUB  4 mar  17:30  środa  6:4
 3  LUKS KOŹLE  HUNTERS Łódź  6 mar  18:00  piątek  9:1
 4  M.S.Z. POKEMONY  KAMIKAZE  6 mar  19:00  piątek  4:6
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  MKS JEDYNKA  6 mar  18:15  piątek  8:2
 6  POLESIANKA  DREWNOMIK  3 mar  16:30  wtorek  7:3
 7  PROJEKT X  KANZAS  2 mar  18:30  poniedziałek  8:2
 
 4 Tydzień   9 - 13. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  PROJEKT X  11 mar  19:00  środa  4:6
 2  HUNTERS Łódź  POLESIANKA  11 mar  17:30  środa  6:4
 3  KAMIKAZE  EXPANDOR Głowno  13 mar  19:00  piątek  5:5
 4  KANZAS  M.S.Z. POKEMONY  10 mar  17:30  wtorek  6:4
 5  MKS JEDYNKA  KWJ Łódź  10 mar  19:00  wtorek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  11 mar  20:00  środa  2:8
 7  RAVEN CLUB  LUKS KOŹLE  9 mar  17:30  poniedziałek  3:7
 
 5 Tydzień   16 - 20. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  KANZAS  20 mar  18:00  piątek  5:5
 2  HUNTERS Łódź  RAVEN CLUB  18 mar  17:30  środa  2:8
 3  KWJ Łódź  PORTA WAN Rąbień  18 mar  17:30  środa  6:4
 4  LUKS KOŹLE  MKS JEDYNKA  20 mar  18:00  piątek  10:0
 5  M.S.Z. POKEMONY  DREWNOMIK  20 mar  19:00  piątek  4:6
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KAMIKAZE  20 mar  18:15  piątek  4:6
 7  POLESIANKA  PROJEKT X  17 mar  16:30  wtorek  5:5
 
 6 Tydzień   23 - 27. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  EXPANDOR Głowno  25 mar  19:00  środa  8:2
 2  KAMIKAZE  KWJ Łódź  27 mar  19:00  piątek  8:2
 3  KANZAS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  24 mar  17:30  wtorek  4:6
 4  MKS JEDYNKA  HUNTERS Łódź  24 mar  19:00  wtorek  1:9
 5  PORTA WAN Rąbień  LUKS KOŹLE  25 mar  20:00  środa  3:7
 6  PROJEKT X  M.S.Z. POKEMONY  23 mar  18:30  poniedziałek  10:0
 7  RAVEN CLUB  POLESIANKA  23 mar  17:30  poniedziałek  8:2
 
 7 Tydzień   30.03 - 3.04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  PROJEKT X  3 kwi  18:00  piątek  5:5
 2  HUNTERS Łódź  PORTA WAN Rąbień  1 kwi  17:30  środa  6:4
 3  KWJ Łódź  KANZAS  1 kwi  17:30  środa  9:1
 4  LUKS KOŹLE  KAMIKAZE  3 kwi  18:00  piątek  6:4
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  DREWNOMIK  3 kwi  18:15  piątek  10:0
 6  POLESIANKA  M.S.Z. POKEMONY  31 mar  16:30  wtorek  6:4
 7  RAVEN CLUB  MKS JEDYNKA  30 mar  17:30  poniedziałek  9:1
 
 8 Tydzień   13 - 17. 04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  KWJ Łódź  15 kwi  19:00  środa  7:3
 2  KAMIKAZE  HUNTERS Łódź  17 kwi  19:00  piątek  8:2
 3  KANZAS  LUKS KOŹLE  14 kwi  17:30  wtorek  1:9
 4  M.S.Z. POKEMONY  EXPANDOR Głowno  17 kwi  19:00  piątek  4:6
 5  MKS JEDYNKA  POLESIANKA  14 kwi  19:00  wtorek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  RAVEN CLUB  15 kwi  20:00  środa  2:8
 7  PROJEKT X  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  13 kwi  18:30  poniedziałek  4:6
 
 9 Tydzień   20 - 24. 04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  KANZAS  22 kwi  17:30  środa  3:7
 2  KWJ Łódź  PROJEKT X  22 kwi  17:30  środa  7:3
 3  LUKS KOŹLE  DREWNOMIK  24 kwi  18:00  piątek  10:0
 4  MKS JEDYNKA  PORTA WAN Rąbień  21 kwi  19:00  wtorek  3:7
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  M.S.Z. POKEMONY  24 kwi  18:15  piątek  6:4
 6  POLESIANKA  EXPANDOR Głowno  21 kwi  16:30  wtorek  6:4
 7  RAVEN CLUB  KAMIKAZE  20 kwi  17:30  poniedziałek  5:5
 
 10 Tydzień   27.04 - 8.05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  HUNTERS Łódź  29 kwi  19:00  środa  4:6
 2  EXPANDOR Głowno  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  8 maj  18:00  piątek  4:6
 3  KAMIKAZE  MKS JEDYNKA  8 maj  19:00  piątek  7:3
 4  KANZAS  RAVEN CLUB  28 kwi  17:30  wtorek  6:4
 5  M.S.Z. POKEMONY  KWJ Łódź  8 maj  19:00  piątek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  POLESIANKA  29 kwi  20:00  środa  10:0
 7  PROJEKT X  LUKS KOŹLE  27 kwi  18:30  poniedziałek  1:9
 
 11 Tydzień   11 - 15. 05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  PROJEKT X  13 maj  17:30  środa  5:5
 2  KWJ Łódź  EXPANDOR Głowno  13 maj  17:30  środa  5:5
 3  LUKS KOŹLE  M.S.Z. POKEMONY  15 maj  18:00  piątek  9:1
 4  MKS JEDYNKA  KANZAS  12 maj  19:00  wtorek  3:7
 5  POLESIANKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  12 maj  16:30  wtorek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  KAMIKAZE  13 maj  20:00  środa  5:5
 7  RAVEN CLUB  DREWNOMIK  11 maj  17:30  poniedziałek  9:1
 
 12 Tydzień   18 -22. 05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  MKS JEDYNKA  20 maj  19:00  środa  7:3
 2  EXPANDOR Głowno  LUKS KOŹLE  22 maj  18:00  piątek  5:5
 3  KAMIKAZE  POLESIANKA  22 maj  19:00  piątek  2:8
 4  KANZAS  PORTA WAN Rąbień  19 maj  17:30  wtorek  3:7
 5  M.S.Z. POKEMONY  HUNTERS Łódź  22 maj  19:00  piątek  5:5
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KWJ Łódź  22 maj  18:15  piątek  6:4
 7  PROJEKT X  RAVEN CLUB  18 maj  18:30  poniedziałek  3:7
 
 13 Tydzień   25 - 29. 05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  EXPANDOR Głowno  27 maj  17:30  środa  4:6
 2  KAMIKAZE  KANZAS  29 maj  19:00  piątek  2:8
 3  LUKS KOŹLE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  29 ma  18:00  piątek  7:3
 4  MKS JEDYNKA  PROJEKT X  26 maj  19:00  wtorek  4:6
 5  POLESIANKA  KWJ Łódź  26 maj  16:30  wtorek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  DREWNOMIK  27 maj  20:00  środa  7:3
 7  RAVEN CLUB  M.S.Z. POKEMONY  25 maj  17:30  poniedziałek  7:3