Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   3-7.10.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  POLESIANKA  6.10.2016  18:00  czwartek  6:4
 2  KANZAS  VABANK  7.10.2016  17:30  piątek  3:7
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  NASTAL  5.10.2016  17:30  środa  5:5
 4  PORTA WAN Rąbień  PROJEKT X  4.10.2016  18:00  wtorek  5:5
 5  RAVEN CLUB  EXPANDOR Głowno  3.10.2016  17:30  poniedziałek  4:6
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  DREWNOMIK  5.10.2016  17:00  środa  5:5
 7  ZARTEN  KWJ Łódź  7.10.2016  19:00  piątek  7:3
 
 2 Tydzień   10-14.10.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  DRAGON  12.10.2016  18:30  środa  5:5
 2  EXPANDOR Głowno  KANZAS  14.10.2016  19:00  piątek  7:3
 3  KWJ Łódź  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  12.10.2016  17:30  środa  3:7
 4  NASTAL  RAVEN CLUB  11.10.2016  18:00  wtorek  4:6
 5  POLESIANKA  ZARTEN  11.10.2016  17:00  wtorek  4:6
 6  PROJEKT X  TG SOKÓŁ Zgierz II  10.10.2016  18:30  poniedziałek  7:3
 7  VABANK  PORTA WAN Rąbień  12.10.2016  17:00  środa  8:2
 
 3 Tydzień   17-21.10.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  PROJEKT X  20.10.2016  18:00  czwartek  5:5
 2  DREWNOMIK  POLESIANKA  19.10.2016  18:30  środa  6:4
 3  KANZAS  NASTAL  21.10.2016  17:30  piątek  4:6
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ZARTEN  19.10.2016  17:30  środa  5:5
 5  PORTA WAN Rąbień  EXPANDOR Głowno  18.10.2016  18:00  wtorek  5:5
 6  RAVEN CLUB  KWJ Łódź  17.10.2016  17:30  poniedziałek  4:6
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  VABANK  19.10.2016  17:00  środa  3:7
 
 4 Tydzień   24-28.10.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  TG SOKÓŁ Zgierz II  28.10.2016  19:00  piątek  8:2
 2  KWJ Łódź  KANZAS  26.10.2016  17:30  środa  5:5
 3  NASTAL  PORTA WAN Rąbień  25.10.2016  18:00  wtorek  7:3
 4  POLESIANKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  25.10.2016  17:00  wtorek  5:5
 5  PROJEKT X  DREWNOMIK  24.10.2016  18:30  poniedziałek  5:5
 6  VABANK  DRAGON  26.10.2016  17:00  środa  9:1
 7  ZARTEN  RAVEN CLUB  28.10.2016  19:00  piątek  9:1
 
 5 Tydzień   3-10.11.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  EXPANDOR Głowno  3/10.11.2016  18:00  czwartek  5:5
 2  DREWNOMIK  VABANK  9.11.2016  18:30  środa  3:7
 3  KANZAS  ZARTEN  4.11.2016  17:30  piątek  2:8
 4  PORTA WAN Rąbień  KWJ Łódź  8.11.2016  18:00  wtorek  8:2
 5  PROJEKT X  POLESIANKA  7.11.2016  18:30  poniedziałek  7:3
 6  RAVEN CLUB  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  7.11.2016  17:30  poniedziałek  7:3
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  NASTAL  9.11.2016  17:00  środa  2:8
 
 6 Tydzień   14-18.11.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  DREWNOMIK  18.11.2016  19:00  piątek  6:4
 2  KWJ Łódź  TG SOKÓŁ Zgierz II  16.11.2016  17:30  środa  8:2
 3  NASTAL  DRAGON  15.11.2016  18:00  wtorek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KANZAS  16.11.2016  17:30  środa  10:0
 5  POLESIANKA  RAVEN CLUB  15.11.2016  17:00  wtorek  6:4
 6  VABANK  PROJEKT X  16.11.2016  17:00  środa  5:5
 7  ZARTEN  PORTA WAN Rąbień  18.11.2016  19:00  piątek  7:3
 
 7 Tydzień   21-25.11.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  KWJ Łódź  24.11.2016  18:00  czwartek  6:4
 2  DREWNOMIK  NASTAL  23.11.2016  18:30  środa  6:4
 3  KANZAS  RAVEN CLUB  25.11.2016  17:30  piątek  6:4
 4  PORTA WAN Rąbień  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  22.11.2016  18:00  wtorek  6:4
 5  PROJEKT X  EXPANDOR Głowno  21.11.2016  18:30  poniedziałek  5:5
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  ZARTEN  23.11.2016  17:00  środa  2:8
 7  VABANK  POLESIANKA  23.11.2016  17:00  środa  8:2
 
 8 Tydzień   28.11.-2.12.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  VABANK  2.12.2016  19:00  piątek  3:7
 2  KWJ Łódź  DREWNOMIK  30.11.2016  17:30  środa  5:5
 3  NASTAL  PROJEKT X  29.11.2016  18:00  wtorek  4:6
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  TG SOKÓŁ Zgierz II  30.11.2016  17:30  środa  8:2
 5  POLESIANKA  KANZAS  29.11.2016  17:00  wtorek  7:3
 6  RAVEN CLUB  PORTA WAN Rąbień  28.11.2016  17:30  poniedziałek  6:4
 7  ZARTEN  DRAGON  2.12.2016  19:00  piątek  8:2
 
 9 Tydzień   5-9.12.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  8.12.2016  18:00  czwartek  6:4
 2  DREWNOMIK  ZARTEN  7.12.2016  18:30  środa  2:8
 3  EXPANDOR Głowno  POLESIANKA  9.12.2016  19:00  piątek  6:4
 4  PORTA WAN Rąbień  KANZAS  6.12.2016  18:00  wtorek  5:5
 5  PROJEKT X  KWJ Łódź  5.12.2016  18:30  poniedziałek  4:6
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  RAVEN CLUB  7.12.2016  17:00  środa  6:4
 7  VABANK  NASTAL  7.12.2016  17:00  środa  7:3
 
 10 Tydzień   12-16.12.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  TG SOKÓŁ Zgierz II  16.12.2016  17:30  piątek  5:5
 2  KWJ Łódź  VABANK  14.12.2016  17:30  środa  3:7
 3  NASTAL  EXPANDOR Głowno  13.12.2016  18:00  wtorek  4:6
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  DREWNOMIK  14.12.2016  17:30  środa  4:6
 5  POLESIANKA  PORTA WAN Rąbień  13.12.2016  17:00  wtorek  5:5
 6  RAVEN CLUB  DRAGON  12.12.2016  17:30  poniedziałek  6:4
 7  ZARTEN  PROJEKT X  16.12.2016  19:00  piątek  6:4
 
 11 Tydzień   19-23.12.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  KANZAS  22.12.2016  18:00  czwartek  4:6
 2  DREWNOMIK  RAVEN CLUB  21.12.2016  18:30  środa  6:4
 3  EXPANDOR Głowno  KWJ Łódź  23.12.2016  19:00  piątek  5:5
 4  NASTAL  POLESIANKA  20.12.2016  18:00  wtorek  8:2
 5  PROJEKT X  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  19.12.2016  18:30  poniedziałek  5:5
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  PORTA WAN Rąbień  21.12.2016  17:00  środa  7:3
 7  VABANK  ZARTEN  21.12.2016  17:00  środa  7:3
 
 12 Tydzień   30.12.2016-6.01.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  DREWNOMIK  30.12.2016/6.01  17:30  piątek  4:6
 2  KWJ Łódź  NASTAL  4.01.2017  17:30  środa  4:6
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  VABANK  4.01.2017  17:30  środa  4:6
 4  POLESIANKA  TG SOKÓŁ Zgierz II  3.01.2017  17:00  wtorek  5:5
 5  PORTA WAN Rąbień  DRAGON  3.01.2017  18:00  wtorek  7:3
 6  RAVEN CLUB  PROJEKT X  2.01.2017  17:30  poniedziałek  6:4
 7  ZARTEN  EXPANDOR Głowno  30.12.2016/6.01  19:00  piątek  5:5
 
 13 Tydzień   9-13.01.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  TG SOKÓŁ Zgierz II  12.01.2017  18:00  czwartek  4:6
 2  DREWNOMIK  PORTA WAN Rąbień  11.01.2017  18:30  środa  4:6
 3  EXPANDOR Głowno  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  13.01.2017  19:00  piątek  6:4
 4  KWJ Łódź  POLESIANKA  11.01.2017  17:30  środa  6:4
 5  NASTAL  ZARTEN  10.01.2017  18:00  wtorek  6:4
 6  PROJEKT X  KANZAS  9.01.2017  18:30  poniedziałek  10:0
 7  VABANK  RAVEN CLUB  11.01.2017  17:00  środa  8:2