Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   2-6.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  POLESIANKA  4.10.2017  18:30  środa  5:5
 2  HUNTERS Łódź  KWJ Łódź  4.10.2017  17:00  środa  5:5
 3  KANZAS  BASTION  2.10.2017  18:00  poniedziałek  6:4
 4  NASTAL  PROJEKT X  5.10.2017  20:00  czwartek  2:8
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  WAN - PORTA  3.10.2017  17:00  wtorek  4:6
 6  RAVEN CLUB  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  2.10.2017  17:30  poniedziałek  6:4
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  DREWNOMIK  3.10.2017  17:30  wtorek  6:4
 
 2 Tydzień   9-13.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  NASTAL  10.10.2017  18:00  wtorek  4:6
 2  DREWNOMIK  ATOS  11.10.2017  19:00  środa  7:3
 3  KWJ Łódź  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  11.10.2017  17:30  środa  6:4
 4  POLESIANKA  HUNTERS Łódź  9.10.2017  18:00  poniedziałek  3:7
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  KANZAS  13.10.2017  19:00  piątek  7:3
 6  PROJEKT X  TG SOKÓŁ Zgierz II  9.10.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 7  WAN - PORTA  RAVEN CLUB  9.10.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 
 3 Tydzień   16-20.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  PROJEKT X  18.10.2017  18:30  środa  3:7
 2  DREWNOMIK  POLESIANKA  18.10.2017  19:00  środa  5:5
 3  KANZAS  WAN - PORTA  16.10.2017  18:00  poniedziałek  4:6
 4  NASTAL  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  19.10.2017  19:15  czwartek  6:4
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  HUNTERS Łódź  17.10.2017  17:00  wtorek  3:7
 6  RAVEN CLUB  KWJ Łódź  16.10.2017  17:30  poniedziałek  3:7
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  BASTION  17.10.2017  17:30  wtorek  4:6
 
 4 Tydzień   23-27.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  ATOS  24.10.2017  18:00  wtorek  4:6
 2  HUNTERS Łódź  RAVEN CLUB  25.10.2017  17:00  środa  7:3
 3  KWJ Łódź  KANZAS  25.10.2017  17:30  środa  9:1
 4  POLESIANKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  23.10.2017  18:00  poniedziałek  4:6
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  TG SOKÓŁ Zgierz II  27.10.2017  19:00  piątek  3:7
 6  PROJEKT X  DREWNOMIK  23.10.2017  18:30  poniedziałek  6:4
 7  WAN - PORTA  NASTAL  23.10.2017  18:30  poniedziałek  5:5
 
 5 Tydzień   6-10.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  8.11.2017  18:30  środa  7:3
 2  DREWNOMIK  BASTION  8.11.2017  19:00  środa  5:5
 3  KANZAS  HUNTERS Łódź  6.11.2017  18:00  poniedziałek  6:4
 4  NASTAL  KWJ Łódź  9.11.2017  19:15  czwartek  5:5
 5  PROJEKT X  POLESIANKA  6.11.2017  18:30  poniedziałek  9:1
 6  RAVEN CLUB  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  6.11.2017  17:30  poniedziałek  7:3
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  WAN - PORTA  7.11.2017  17:30  wtorek  6:4
 
 6 Tydzień   13-17.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  PROJEKT X  14.11.2017  18:00  wtorek  6:4
 2  HUNTERS Łódź  NASTAL  15.11.2017  17:00  środa  5:5
 3  KWJ Łódź  TG SOKÓŁ Zgierz II  15.11.2017  17:30  środa  6:4
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KANZAS  14.11.2017  17:00  wtorek  7:3
 5  POLESIANKA  RAVEN CLUB  16.11.2017  18:15  czwartek  6:4
 6  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  DREWNOMIK  17.11.2017  19:00  piątek  3:7
 7  WAN - PORTA  ATOS  13.11.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 
 7 Tydzień   20-24.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KWJ Łódź  22.11.2017  18:30  środa  5:5
 2  BASTION  POLESIANKA  21.11.2017  18:00  wtorek  4:6
 3  DREWNOMIK  WAN - PORTA  22.11.2017  19:00  środa  1:9
 4  KANZAS  RAVEN CLUB  20.11.2017  18:00  poniedziałek  3:7
 5  NASTAL  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  23.11.2017  19:15  czwartek  7:3
 6  PROJEKT X  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  20.11.2017  18:30  poniedziałek  9:1
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  HUNTERS Łódź  21.11.2017  17:30  wtorek  3:7
 
 8 Tydzień   27.11-1.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  ATOS  29.11.2017  17:00  środa  5:5
 2  KWJ Łódź  DREWNOMIK  29.11.2017  17:30  środa  7:3
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  TG SOKÓŁ Zgierz II  28.11.2017  17:00  wtorek  5:5
 4  POLESIANKA  KANZAS  30.11.2017  18:15  czwartek  2:8
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  BASTION  1.12.2017  19:00  piątek  4:6
 6  RAVEN CLUB  NASTAL  27.11.2017  17:30  poniedziałek  4:6
 7  WAN - PORTA  PROJEKT X  27.11.2017  18:30  poniedziałek  1:9
 
 9 Tydzień   4-8.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  6.12.2017  18:30  środa  5:5
 2  BASTION  WAN - PORTA  5.12.2017  18:00  wtorek  2:8
 3  DREWNOMIK  HUNTERS Łódź  6.12.2017  19:00  środa  3:7
 4  NASTAL  KANZAS  7.12.2017  19:15  czwartek  9:1
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  POLESIANKA  8.12.2017  19:00  piątek  6:4
 6  PROJEKT X  KWJ Łódź  4.12.2017  18:30  poniedziałek  4:6
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  RAVEN CLUB  5.12.2017  17:30  wtorek  9:1
 
 10 Tydzień   11-15.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  PROJEKT X  13.12.2017  17:00  środa  1:9
 2  KANZAS  TG SOKÓŁ Zgierz II  11.12.2017  18:00  poniedziałek  5:5
 3  KWJ Łódź  BASTION  13.12.2017  17:30  środa  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  DREWNOMIK  12.12.2017  17:00  wtorek  6:4
 5  POLESIANKA  NASTAL  14.12.2017  18:15  czwartek  5:5
 6  RAVEN CLUB  ATOS  11.12.2017  17:30  poniedziałek  5:5
 7  WAN - PORTA  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  11.12.2017  18:30  poniedziałek  8:2
 
 11 Tydzień   18-22.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KANZAS  20.12.2017  18:30  środa  8:2
 2  BASTION  HUNTERS Łódź  19.12.2017  18:00  wtorek  1:9
 3  DREWNOMIK  RAVEN CLUB  20.12.2017  19:00  środa  7:3
 4  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  KWJ Łódź  22.12.2017  19:00  piątek  5:5
 5  PROJEKT X  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  18.12.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  NASTAL  19.12.2017  17:30  wtorek  6:4
 7  WAN - PORTA  POLESIANKA  18.12.2017  18:30  poniedziałek  6:4
 
 12 Tydzień   8-12.01.2018
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  10.01.2018  17:00  środa  6:4
 2  KANZAS  DREWNOMIK  8.01.2018  18:00  poniedziałek  6:4
 3  KWJ Łódź  WAN - PORTA  10.01.2018  17:30  środa  5:5
 4  NASTAL  ATOS  11.01.2018  19:15  czwartek  4:6
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  BASTION  9.01.2018  17:00  wtorek  7:3
 6  POLESIANKA  TG SOKÓŁ Zgierz II  11.01.2018  18:15  czwartek  3:7
 7  RAVEN CLUB  PROJEKT X  8.01.2018  17:30  poniedziałek  4:6
 
 13 Tydzień   15-19.01.2018
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  TG SOKÓŁ Zgierz II  17.01.2018  18:30  środa  4:6
 2  BASTION  RAVEN CLUB  16.01.2018  18:00  wtorek  2:8
 3  DREWNOMIK  NASTAL  17.01.2018  19:00  środa  7:3
 4  KWJ Łódź  POLESIANKA  17.01.2018  17:30  środa  8:2
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  19.01.2018  19:00  piątek  6:4
 6  PROJEKT X  KANZAS  15.01.2018  18:30  poniedziałek  9:1
 7  WAN - PORTA  HUNTERS Łódź  15.01.2018  18:30  poniedziałek  6:4