Terminarz 3 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   6-10.02.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  TG SOKÓŁ Zgierz II  8.02.2017  18:30  środa  8:2
 2  EXPANDOR Głowno  RAVEN CLUB  10.02.2017  19:00  piątek  6:4
 3  KWJ Łódź  ZARTEN  8.02.2017  17:30  środa  3:7
 4  NASTAL  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  7.02.2017  18:00  wtorek  9:1
 5  POLESIANKA  DRAGON  7.02.2017  17:00  wtorek  5:5
 6  PROJEKT X  PORTA WAN Rąbień  6.02.2017  18:30  poniedziałek  5:5
 7  VABANK  KANZAS  8.02.2017  17:00  środa  3:7
 
 2 Tydzień   13-17.02.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  DREWNOMIK  16.02.2017  18:00  czwartek  4:6
 2  KANZAS  EXPANDOR Głowno  17.02.2017  17:30  piątek  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KWJ Łódź  15.02.2017  17:30  środa  6:4
 4  PORTA WAN Rąbień  VABANK  14.02.2017  18:00  wtorek  1:9
 5  RAVEN CLUB  NASTAL  13.02.2017  17:30  poniedziałek  4:6
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  PROJEKT X  15.02.2017  17:00  środa  5:5
 7  ZARTEN  POLESIANKA  17.02.2017  19:00  piątek  6:4
 
 3 Tydzień   20-24.02.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  PORTA WAN Rąbień  24.02.2017  19:00  piątek  4:6
 2  KWJ Łódź  RAVEN CLUB  22.02.2017  17:30  środa  4:6
 3  NASTAL  KANZAS  21.02.2017  18:00  wtorek  7:3
 4  POLESIANKA  DREWNOMIK  21.02.2017  17:00  wtorek  5:5
 5  PROJEKT X  DRAGON  20.02.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 6  VABANK  TG SOKÓŁ Zgierz II  22.02.2017  17:00  środa  3:7
 7  ZARTEN  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  24.02.2017  19:00  piątek  5:5
 
 4 Tydzień   27.02-3.03.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  VABANK  2.03.2017  18:00  czwartek  3:7
 2  DREWNOMIK  PROJEKT X  1.03.2017  18:30  środa  4:6
 3  KANZAS  KWJ Łódź  3.03.2017  17:30  piątek  6:4
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  POLESIANKA  1.03.2017  17:30  środa  8:2
 5  PORTA WAN Rąbień  NASTAL  28.02.2017  18:00  wtorek  3:7
 6  RAVEN CLUB  ZARTEN  27.02.2017  17:30  poniedziałek  6:4
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  EXPANDOR Głowno  1.03.2017  17:00  środa  5:5
 
 5 Tydzień   6-10.03.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  DRAGON  10.03.2017  19:00  piątek  7:3
 2  KWJ Łódź  PORTA WAN Rąbień  8.03.2017  17:30  środa  5:5
 3  NASTAL  TG SOKÓŁ Zgierz II  7.03.2017  18:00  wtorek  6:4
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  RAVEN CLUB  8.03.2017  17:30  środa  5:5
 5  POLESIANKA  PROJEKT X  7.03.2017  17:00  wtorek  4:6
 6  VABANK  DREWNOMIK  8.03.2017  17:00  środa  5:5
 7  ZARTEN  KANZAS  10.03.2017  19:00  piątek  5:5
 
 6 Tydzień   13-17.03.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  NASTAL  16.03.2017  18:00  czwartek  3:7
 2  DREWNOMIK  EXPANDOR Głowno  15.03.2017  18:30  środa  5:5
 3  KANZAS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  17.03.2017  17:30  piątek  5:5
 4  PORTA WAN Rąbień  ZARTEN  14.03.2017  18:00  wtorek  4:6
 5  PROJEKT X  VABANK  13.03.2017  18:30  poniedziałek  6:4
 6  RAVEN CLUB  POLESIANKA  13.03.2017  17:30  poniedziałek  9:1
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  KWJ Łódź  15.03.2017  17:00  środa  5:5
 
 7 Tydzień   20-24.03.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  PROJEKT X  24.03.2017  19:00  piątek  2:8
 2  KWJ Łódź  DRAGON  22.03.2017  17:30  środa  6:4
 3  NASTAL  DREWNOMIK  21.03.2017  18:00  wtorek  6:4
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  PORTA WAN Rąbień  22.03.2017  17:30  środa  8:2
 5  POLESIANKA  VABANK  21.03.2017  17:00  wtorek  1:9
 6  RAVEN CLUB  KANZAS  20.03.2017  17:30  poniedziałek  6:4
 7  ZARTEN  TG SOKÓŁ Zgierz II  24.03.2017  19:00  piątek  6:4
 
 8 Tydzień   27-31.03.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  ZARTEN  30.03.2017  18:00  czwartek  3:7
 2  DREWNOMIK  KWJ Łódź  29.03.2017  18:30  środa  6:4
 3  KANZAS  POLESIANKA  31.03.2017  17:30  piątek  5:5
 4  PORTA WAN Rąbień  RAVEN CLUB  28.03.2017  18:00  wtorek  6:4
 5  PROJEKT X  NASTAL  27.03.2017  18:30  poniedziałek  6:4
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  29.03.2017  17:00  środa  7:3
 7  VABANK  EXPANDOR Głowno  29.03.2017  17:00  środa  7:3
 
 9 Tydzień   3-7.04.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  PORTA WAN Rąbień  7.04.2017  17:30  piątek  5:5
 2  KWJ Łódź  PROJEKT X  5.04.2017  17:30  środa  4:6
 3  NASTAL  VABANK  4.04.2017  18:00  wtorek  3:7
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  DRAGON  5.04.2017  17:30  środa  8:2
 5  POLESIANKA  EXPANDOR Głowno  4.04.2017  17:00  wtorek  7:3
 6  RAVEN CLUB  TG SOKÓŁ Zgierz II  3.04.2017  17:30  poniedziałek  5:5
 7  ZARTEN  DREWNOMIK  7.04.2017  19:00  piątek  6:4
 
 10 Tydzień   10-14.04.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  RAVEN CLUB  13.04.2017  18:00  czwartek  4:6
 2  DREWNOMIK  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  12.04.2017  18:30  środa  3:7
 3  EXPANDOR Głowno  NASTAL  21.04.2017  19:00  piątek  3:7
 4  PORTA WAN Rąbień  POLESIANKA  11.04.2017  18:00  wtorek  5:5
 5  PROJEKT X  ZARTEN  10.04.2017  18:30  poniedziałek  3:7
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  KANZAS  12.04.2017  17:00  środa  10:0
 7  VABANK  KWJ Łódź  12.04.2017  17:00  środa  6:4
 
 11 Tydzień   24-28.04.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  DRAGON  28.04.2017  17:30  piątek  3:7
 2  KWJ Łódź  EXPANDOR Głowno  26.04.2017  17:30  środa  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  PROJEKT X  26.04.2017  17:30  środa  4:6
 4  POLESIANKA  NASTAL  25.04.2017  17:00  wtorek  5:5
 5  PORTA WAN Rąbień  TG SOKÓŁ Zgierz II  25.04.2017  18:00  wtorek  8:2
 6  RAVEN CLUB  DREWNOMIK  24.04.2017  17:30  poniedziałek  7:3
 7  ZARTEN  VABANK  28.04.2017  19:00  piątek  5:5
 
 12 Tydzień   8-12.05.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  PORTA WAN Rąbień  11.05.2017  18:00  czwartek  6:4
 2  DREWNOMIK  KANZAS  10.05.2017  18:30  środa  4:6
 3  EXPANDOR Głowno  ZARTEN  12.05.2017  19:00  piątek  2:8
 4  NASTAL  KWJ Łódź  9.05.2017  18:00  wtorek  4:6
 5  PROJEKT X  RAVEN CLUB  8.05.2017  18:30  poniedziałek  6:4
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  POLESIANKA  10.05.2017  17:00  środa  5:5
 7  VABANK  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  10.05.2017  17:00  środa  7:3
 
 13 Tydzień   15-19.05.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  PROJEKT X  19.05.2017  17:30  piątek  1:9
 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  EXPANDOR Głowno  17.05.2017  17:30  środa  5:5
 3  POLESIANKA  KWJ Łódź  16.05.2017  17:00  wtorek  5:5
 4  PORTA WAN Rąbień  DREWNOMIK  16.05.2017  18:00  wtorek  4:6
 5  RAVEN CLUB  VABANK  15.05.2017  17:30  poniedziałek  5:5
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  DRAGON  17.05.2017  17:00  środa  8:2
 7  ZARTEN  NASTAL  19.05.2017  19:00  piątek  8:2