Terminarz 4 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   06 - 10. 09.2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  POWER TEAM  08.09.2010  17:30  środa  2:8
 2  ARISTO JEANS  ELEKTROPROJEKT  06.09.2010  19:00  poniedziałek  9:1
 3  GOK LUTOMIERSK  SIEDLECKA  09.09.2010  17:00  czwartek  10:0
 4  MAGELLAN  RET GIM 20  06.09.2010  19:00  poniedziałek  10:0
 5  MPK ŁÓDŹ  ZAPAŁ  09.09.2010  17:30  czwartek  7:3
 6  PAKA MARCINIAKA  RELAX ŁÓDŹ  09.09.2010  17:00  czwartek  9:1
 7  RADAR 2  STINGS RĄBIEŃ  09.09.2010  18:00  czwartek  10:0
 8  SSN START 2  LUKS KOŹLE  07.09.2010  17:00  wtorek  8:2
 9  WIMARAN  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  08.09.2010  18:00  środa  5:5
 
 2 Tydzień   13 - 17. 09. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  MAGELLAN  14.09.2010  17:00  wtorek  3:7
 2  LUKS KOŹLE  AMPER 1  13.09.2010  18:00  poniedziałek  7:3
 3  POWER TEAM  GOK LUTOMIERSK  16.09.2010  17:30  czwartek  1:9
 4  RELAX ŁÓDŹ  ARISTO JEANS  13.09.2010  17:00  poniedziałek  3:7
 5  RET GIM 20  RADAR 2  16.09.2010  17:15  czwartek  9:1
 6  SIEDLECKA  WIMARAN  15.09.2010  17:30  środa  5:5
 7  STINGS RĄBIEŃ  MPK ŁÓDŹ  13.09.2010  19:00  poniedziałek  0:10
 8  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  PAKA MARCINIAKA  16.09.2010  18:00  czwartek  6:4
 9  ZAPAŁ  SSN START 2  15.09.2010  17:00  środa  6:4
 
 3 Tydzień   20 - 24. 09. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  SSN START 2  20.09.2010  17:00  poniedziałek  1:9
 2  ARISTO JEANS  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  20.09.2010  19:00  poniedziałek  5:5
 3  GOK LUTOMIERSK  LUKS KOŹLE  22.09.2010  17:00  środa  10:0
 4  MAGELLAN  RELAX ŁÓDŹ  21.09.2010  19:00  wtorek  10:0
 5  MPK ŁÓDŹ  RET GIM 20  23.09.2010  17:30  czwartek  6:4
 6  PAKA MARCINIAKA  SIEDLECKA  21.09.2010  17:00  wtorek  6:4
 7  RADAR 2  ELEKTROPROJEKT  23.09.2010  18:00  czwartek  4:6
 8  STINGS RĄBIEŃ  ZAPAŁ  20.09.2010  19:00  poniedziałek  2:8
 9  WIMARAN  POWER TEAM  22.09.2010  18:00  środa  4:6
 
 4 Tydzień   27.09. - 1.10.2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  MPK ŁÓDŹ  28.09.2010  17:00  wtorek  2:8
 2  LUKS KOŹLE  WIMARAN  27.09.2010  18:00  poniedziałek  4:6
 3  POWER TEAM  PAKA MARCINIAKA  30.09.2010  17:30  czwartek  4:6
 4  RELAX ŁÓDŹ  RADAR 2  27.09.2010  17:00  poniedziałek  4:6
 5  RET GIM 20  STINGS RĄBIEŃ  30.09.2010  17:15  czwartek  10:0
 6  SIEDLECKA  ARISTO JEANS  29.09.2010  17:30  środa  1:9
 7  SSN START 2  GOK LUTOMIERSK  28.09.2010  17:00  wtorek  3:7
 8  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  MAGELLAN  30.09.2010  18:00  czwartek  3:7
 9  ZAPAŁ  AMPER 1  29.09.2010  17:00  środa  10:0
 
 5 Tydzień   04 - 08. 10. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  POWER TEAM  05.10.2010  19:00  wtorek  10:0
 2  GOK LUTOMIERSK  AMPER 1  06.10.2010  17:00  środa  10:0
 3  MAGELLAN  SIEDLECKA  05.10.2010  19:00  wtorek  9:1
 4  MPK ŁÓDŹ  RELAX ŁÓDŹ  07.10.2010  17:30  czwartek  9:1
 5  PAKA MARCINIAKA  LUKS KOŹLE  07.10.2010  17:00  czwartek  8:2
 6  RADAR 2  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  07.10.2010  18:00  czwartek  0:10
 7  RET GIM 20  ZAPAŁ  07.10.2010  17:15  czwartek  4:6
 8  STINGS RĄBIEŃ  ELEKTROPROJEKT  04.10.2010  19:00  poniedziałek  0:10
 9  WIMARAN  SSN START 2  06.10.2010  18:00  środa  5:5
 
 6 Tydzień   11 - 15. 10. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  WIMARAN  11.10.2010  17:00  poniedziałek  1:9
 2  ELEKTROPROJEKT  RET GIM 20  12.10.2010  17:00  wtorek  4:6
 3  LUKS KOŹLE  ARISTO JEANS  11.10.2010  18:00  poniedziałek  1:9
 4  POWER TEAM  MAGELLAN  14.10.2010  17:30  czwartek  2:8
 5  RELAX ŁÓDŹ  STINGS RĄBIEŃ  11.10.2010  17:00  poniedziałek  9:1
 6  SIEDLECKA  RADAR 2  13.10.2010  17:30  środa  1:9
 7  SSN START 2  PAKA MARCINIAKA  12.10.2010  17:00  wtorek  7:3
 8  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  AMPER 1  14.10.2010  18:00  czwartek  3:7
 9  ZAPAŁ  GOK LUTOMIERSK  13.10.2010  17:00  środa  8:2
 
 7 Tydzień   18 - 22. 10. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  SSN START 2  19.10.2010  19:00  wtorek  9:1
 2  ELEKTROPROJEKT  ZAPAŁ  19.10.2010  17:00  wtorek  3:7
 3  MAGELLAN  LUKS KOŹLE  19.10.2010  19:00  wtorek  9:1
 4  MPK ŁÓDŹ  SIEDLECKA  21.10.2010  17:30  czwartek  10:0
 5  PAKA MARCINIAKA  AMPER 1  21.10.2010  17:00  czwartek  7:3
 6  RADAR 2  POWER TEAM  21.10.2010  18:00  czwartek  3:7
 7  RET GIM 20  RELAX ŁÓDŹ  21.10.2010  17:15  czwartek  9:1
 8  STINGS RĄBIEŃ  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  18.10.2010  19:00  poniedziałek  0:10
 9  WIMARAN  GOK LUTOMIERSK  20.10.2010  18:00  środa  4:6
 
 8 Tydzień   25 - 29. 10.2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  ARISTO JEANS  25.10.2010  17:00  poniedziałek  0:10
 2  GOK LUTOMIERSK  PAKA MARCINIAKA  27.10.2010  17:00  środa  7:3
 3  LUKS KOŹLE  RADAR 2  25.10.2010  18:00  poniedziałek  5:5
 4  POWER TEAM  MPK ŁÓDŹ  28.10.2010  17:30  czwartek  1:9
 5  RELAX ŁÓDŹ  ELEKTROPROJEKT  25.10.2010  17:00  poniedziałek  5:5
 6  SIEDLECKA  STINGS RĄBIEŃ  27.10.2010  17:30  środa  7:3
 7  SSN START 2  MAGELLAN  26.10.2010  17:00  wtorek  5:5
 8  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  RET GIM 20  28.10.2010  18:00  czwartek  9:1
 9  ZAPAŁ  WIMARAN  27.10.2010  17:00  środa  6:4
 
 9 Tydzień   2 - 5. 11. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  LUKS KOŹLE  4.11.2010  17:30  czwartek  10:0
 2  ARISTO JEANS  GOK LUTOMIERSK  2.11.2010  19:00  wtorek  6:4
 3  ELEKTROPROJEKT  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  2.11.2010  17:00  wtorek  2:8
 4  MAGELLAN  AMPER 1  2.11.2010  19:00  wtorek  10:0
 5  PAKA MARCINIAKA  WIMARAN  4.11.2010  17:00  czwartek  7:3
 6  RADAR 2  SSN START 2  4.11.2010  18:00  czwartek  6:4
 7  RELAX ŁÓDŹ  ZAPAŁ  uzgodnić  17:00    3:7
 8  RET GIM 20  SIEDLECKA  4.11.2010  17:15  czwartek  9:1
 9  STINGS RĄBIEŃ  POWER TEAM  uzgodnić  19:00    1:9
 
 10 Tydzień   8 - 12. 11 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  RADAR 2  8.11.2010  17:00  poniedziałek  0:10
 2  GOK LUTOMIERSK  MAGELLAN  10.11.2010  17:00  środa  6:4
 3  LUKS KOŹLE  STINGS RĄBIEŃ  8.11.2010  18:00  poniedziałek  7:3
 4  POWER TEAM  RET GIM 20  uzgodnić  17:30    3:7
 5  SIEDLECKA  ELEKTROPROJEKT  10.11.2010  17:30  środa  2:8
 6  SSN START 2  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  9.11.2010  17:00  wtorek  2:8
 7  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  RELAX ŁÓDŹ  uzgodnić  18:00    9:1
 8  WIMARAN  ARISTO JEANS  10.11.2010  18:00  środa  2:8
 9  ZAPAŁ  PAKA MARCINIAKA  10.11.2010  17:00  środa  6:4
 
 11 Tydzień   15 - 19.11.2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  PAKA MARCINIAKA  16.11.2010  19:00  wtorek  7:3
 2  ELEKTROPROJEKT  POWER TEAM  16.11.2010  17:00  wtorek  4:6
 3  MAGELLAN  WIMARAN  16.11.2010  19:00  wtorek  7:3
 4  RADAR 2  GOK LUTOMIERSK  18.11.2010  18:00  czwartek  6:4
 5  RELAX ŁÓDŹ  SIEDLECKA  15.11.2010  17:00  poniedziałek  8:2
 6  RET GIM 20  LUKS KOŹLE  18.11.2010  17:15  czwartek  8:2
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  AMPER 1  18.11.2010  17:30  czwartek  10:0
 8  STINGS RĄBIEŃ  SSN START 2  15.11.2010  19:00  poniedziałek  1:9
 9  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  ZAPAŁ  18.11.2010  18:00  czwartek  4:6
 
 12 Tydzień   22 - 26. 11. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  STINGS RĄBIEŃ  22.11.2010  17:00  poniedziałek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  24.11.2010  17:00  środa  4:6
 3  LUKS KOŹLE  ELEKTROPROJEKT  22.11.2010  18:00  poniedziałek  5:5
 4  PAKA MARCINIAKA  MAGELLAN  25.11.2010  17:00  czwartek  3:7
 5  POWER TEAM  RELAX ŁÓDŹ  25.11.2010  17:30  czwartek  8:2
 6  SIEDLECKA  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  24.11.2010  17:30  środa  1:9
 7  SSN START 2  RET GIM 20  23.11.2010  17:00  wtorek  6:4
 8  WIMARAN  RADAR 2  24.11.2010  18:00  środa  3:7
 9  ZAPAŁ  ARISTO JEANS  24.11.2010  17:00  środa  5:5
 
 13 Tydzień   29.11 - 03.12.2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  SSN START 2  30.11.2010  17:00  wtorek  4:6
 2  MAGELLAN  ARISTO JEANS  30.11.2010  19:00  wtorek  5:5
 3  RADAR 2  PAKA MARCINIAKA  2.12.2010  18:00  czwartek  4:6
 4  RELAX ŁÓDŹ  LUKS KOŹLE  29.11.2010  17:00  poniedziałek  8:2
 5  RET GIM 20  AMPER 1  2.12.2010  17:15  czwartek  10:0
 6  SIEDLECKA  ZAPAŁ  1.12.2010  17:30  środa  1:9
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  WIMARAN  2.12.2010  17:30  czwartek  10:0
 8  STINGS RĄBIEŃ  GOK LUTOMIERSK  29.11.2010  19:00  poniedziałek  1:9
 9  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  POWER TEAM  2.12.2010  18:00  czwartek  5:5
 
 14 Tydzień   6 - 10. 12. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  ELEKTROPROJEKT  6.12.2010  17:00  poniedziałek  0:10
 2  ARISTO JEANS  RADAR 2  7.12.2010  19:00  wtorek  8:2
 3  GOK LUTOMIERSK  RET GIM 20  8.12.2010  17:00  środa  5:5
 4  LUKS KOŹLE  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  6.12.2010  18:00  poniedziałek  4:6
 5  PAKA MARCINIAKA  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  9.12.2010  17:00  czwartek  1:9
 6  POWER TEAM  SIEDLECKA  9.12.2010  17:30  czwartek  9:1
 7  SSN START 2  RELAX ŁÓDŹ  7.12.2010  17:00  wtorek  8:2
 8  WIMARAN  STINGS RĄBIEŃ  8.12.2010  18:00  środa  9:1
 9  ZAPAŁ  MAGELLAN  8.12.2010  17:00  środa  5:5
 
 15 Tydzień   13 - 17. 12. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  GOK LUTOMIERSK  14.12.2010  17:00  wtorek  6:4
 2  POWER TEAM  ZAPAŁ  16.12.2010  17:30  czwartek  3:7
 3  RADAR 2  MAGELLAN  16.12.2010  18:00  czwartek  3:7
 4  RELAX ŁÓDŹ  AMPER 1  13.12.2010  17:00  poniedziałek  7:3
 5  RET GIM 20  WIMARAN  16.12.2010  17:15  czwartek  6:4
 6  SIEDLECKA  LUKS KOŹLE  15.12.2010  17:30  środa  2:8
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  ARISTO JEANS  16.12.2010  17:30  czwartek  6:4
 8  STINGS RĄBIEŃ  PAKA MARCINIAKA  13.12.2010  19:00  poniedziałek  1:9
 9  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  SSN START 2  16.12.2010  18:00  czwartek  7:3
 
 16 Tydzień   3 - 7. 01. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 1  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  3.01.2011  17:00  poniedziałek  1:9
 2  ARISTO JEANS  STINGS RĄBIEŃ  4.01.2011  19:00  wtorek  10:0 W/O
 3  GOK LUTOMIERSK  RELAX ŁÓDŹ  5.01.2011  17:00  środa  8:2
 4  LUKS KOŹLE  POWER TEAM  3.01.2011  18:00  poniedziałek  4:6
 5  MAGELLAN  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  4.01.2011  19:00  wtorek  5:5
 6  PAKA MARCINIAKA  RET GIM 20  6.01.2011  17:00  czwartek  5:5
 7  SSN START 2  SIEDLECKA  4.01.2011  17:00  wtorek  10:0
 8  WIMARAN  ELEKTROPROJEKT  5.01.2011  18:00  środa  5:5
 9  ZAPAŁ  RADAR 2  5.01.2011  17:00  środa  6:4
 
 17 Tydzień   10 - 14. 01. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  PAKA MARCINIAKA  11.01.2011  17:00  wtorek  6:4
 2  LUKS KOŹLE  ZAPAŁ  10.01.2011  18:00  poniedziałek  3:7
 3  POWER TEAM  SSN START 2  13.01.2011  17:30  czwartek  4:6
 4  RELAX ŁÓDŹ  WIMARAN  10.01.2011  17:00  poniedziałek  6:4
 5  RET GIM 20  ARISTO JEANS  13.01.2011  17:15  czwartek  2:8
 6  SIEDLECKA  AMPER 1  12.01.2011  17:30  środa  7:3
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  RADAR 2  13.01.2011  17:30  czwartek  4:6
 8  STINGS RĄBIEŃ  MAGELLAN  10.01.2011  19:00  poniedziałek  0:10
 9  T.G. SOKÓŁ 3 Zgierz  GOK LUTOMIERSK  13.01.2011  18:00  czwartek  5:5