Terminarz 4 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   25 - 29. 01. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  SSN START 2  26.01.2010  17:00  wtorek  8:2
 2  ELEKTROPROJEKT  HOMECOMPUTER.pl 2  26.01.2010  17:00  wtorek  4:6
 3  LUKS Koźle II  GOK LUTOMIERSK  25.01.2010  18:00  poniedziałek  1:9
 4  POWER TEAM  WIMARAN  28.01.2010  17:30  czwartek  2:8
 5  RELAX ŁÓDŹ  KSIĘŻAK Łowicz  25.01.2010  17:00  poniedziałek  0:10
 6  SIEDLECKA  LUKS Koźle I  27.01.2010  18:00  środa  3:7
 7  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  ARISTO JEANS  28.01.2010  18:00  czwartek  7:3
 8  ZAPAŁ 2  MTS PIRANIE  27.01.2010  17:00  środa  5:5
 
 2 Tydzień   1 - 5. 02. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  SIEDLECKA  1.02.2010  19:00  poniedziałek  9:1
 2  GOK LUTOMIERSK  ZAPAŁ 2  4.02.2010  17:00  czwartek  7:3
 3  HOMECOMPUTER.pl 2  RELAX ŁÓDŹ  4.02.2010  18:00  czwartek  4:6
 4  KSIĘŻAK Łowicz  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  4.02.2010  18:00  czwartek  10:0
 5  LUKS Koźle I  POWER TEAM  3.02.2010  18:00  środa  7:3
 6  MTS PIRANIE  AMPER ŁZE  1.02.2010  17:30  poniedziałek  3:7
 7  SSN START 2  ELEKTROPROJEKT  2.02.2010  17:00  wtorek  6:4
 8  WIMARAN  LUKS Koźle II  3.02.2010  18:00  środa  8:2
 
 3 Tydzień   8 - 12. 02. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  LUKS Koźle II  8.02.2010  19:00  poniedziałek  8:2
 2  ELEKTROPROJEKT  RELAX ŁÓDŹ  9.02.2010  17:00  wtorek  5:5
 3  GOK LUTOMIERSK  AMPER ŁZE  11.02.2010  17:00  czwartek  4:6
 4  HOMECOMPUTER.pl 2  SIEDLECKA  11.02.2010  18:00  czwartek  8:2
 5  KSIĘŻAK Łowicz  POWER TEAM  11.02.2010  18:00  czwartek  10:0
 6  LUKS Koźle I  ZAPAŁ 2  10.02.2010  18:00  środa  3:7
 7  SSN START 2  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  9.02.2010  17:00  wtorek  2:8
 8  WIMARAN  MTS PIRANIE  10.02.2010  18:00  środa  5:5
 
 4 Tydzień   15 - 19. 02. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  ELEKTROPROJEKT  16.02.2010  17:00  wtorek  9:1
 2  LUKS Koźle II  LUKS Koźle I  15.02.2010  18:00  poniedziałek  2:8
 3  MTS PIRANIE  GOK LUTOMIERSK  18.02.2010  17:30  czwartek  5:5
 4  POWER TEAM  ARISTO JEANS  18.02.2010  17:30  czwartek  5:5
 5  RELAX ŁÓDŹ  SSN START 2  16.02.2010  17:00  poniedziałek  7:3
 6  SIEDLECKA  KSIĘŻAK Łowicz  17.02.2010  18:00  środa  3:7
 7  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  HOMECOMPUTER.pl 2  18.02.2010  18:00  czwartek  7:3
 8  ZAPAŁ 2  WIMARAN  17.02.2010  17:00  środa  7:3
 
 5 Tydzień   22 - 26. 02. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  MTS PIRANIE  22.02.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 2  ELEKTROPROJEKT  SIEDLECKA  23.02.2010  17:00  wtorek  8:2
 3  HOMECOMPUTER.pl 2  LUKS Koźle II  25.02.2010  18:00  czwartek  4:6
 4  KSIĘŻAK Łowicz  ZAPAŁ 2  25.02.2010  18:00  czwartek  9:1
 5  LUKS Koźle I  GOK LUTOMIERSK  24.02.2010  18:00  środa  2:8
 6  RELAX ŁÓDŹ  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  22.02.2010  17:00  poniedziałek  6:4
 7  SSN START 2  POWER TEAM  23.02.2010  17:00  wtorek  6:4
 8  WIMARAN  AMPER ŁZE  24.02.2010  18:00  środa  4:6
 
 6 Tydzień   1 - 5. 03. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  RELAX ŁÓDŹ  2.03.2010  17:00  wtorek  9:1
 2  GOK LUTOMIERSK  WIMARAN  4.03.2010  17:00  czwartek  7:3
 3  LUKS Koźle II  KSIĘŻAK Łowicz  1.03.2010  18:00  poniedziałek  3:7
 4  MTS PIRANIE  LUKS Koźle I  1.03.2010  17:30  poniedziałek  10:0
 5  POWER TEAM  HOMECOMPUTER.pl 2  4.03.2010  17:30  czwartek  6:4
 6  SIEDLECKA  SSN START 2  3.03.2010  18:00  środa  3:7
 7  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  ELEKTROPROJEKT  4.03.2010  18:00  czwartek  8:2
 8  ZAPAŁ 2  ARISTO JEANS  3.03.2010  17:00  środa  7:3
 
 7 Tydzień   8 - 12. 03. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  WIMARAN  8.03.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 2  ELEKTROPROJEKT  LUKS Koźle II  9.03.2010  17:00  wtorek  5:5
 3  HOMECOMPUTER.pl 2  MTS PIRANIE  11.03.2010  18:00  czwartek  0:10
 4  KSIĘŻAK Łowicz  GOK LUTOMIERSK  11.03.2010  18:00  czwartek  7:3
 5  LUKS Koźle I  AMPER ŁZE  10.03.2010  18:00  środa  3:7
 6  RELAX ŁÓDŹ  POWER TEAM  8.03.2010  17:00  poniedziałek  4:6
 7  SSN START 2  ZAPAŁ 2  9.03.2010  17:00  wtorek  3:7
 8  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  SIEDLECKA  11.03.2010  18:00  czwartek  10:0
 
 8 Tydzień   15 - 19. 03. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  16.03.2010  17:00  wtorek  6:4
 2  GOK LUTOMIERSK  ARISTO JEANS  18.03.2010  17:00  czwartek  6:4
 3  LUKS Koźle II  SSN START 2  15.03.2010  18:00  poniedziałek  5:5
 4  MTS PIRANIE  KSIĘŻAK Łowicz  15.03.2010  17:30  poniedziałek  0:10
 5  POWER TEAM  ELEKTROPROJEKT  18.03.2010  17:30  czwartek  5:5
 6  SIEDLECKA  RELAX ŁÓDŹ  17.03.2010  18:00  środa  1:9
 7  WIMARAN  LUKS Koźle I  17.03.2010  18:00  środa  6:4
 8  ZAPAŁ 2  HOMECOMPUTER.pl 2  17.03.2010  17:00  środa  7:3
 
 9 Tydzień   22 - 26. 03.2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  AMPER ŁZE  22.03.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 2  ELEKTROPROJEKT  MTS PIRANIE  23.03.2010  17:00  wtorek  2:8
 3  HOMECOMPUTER.pl 2  WIMARAN  25.03.2010  18:00  czwartek  3:7
 4  KSIĘŻAK Łowicz  LUKS Koźle I  25.03.2010  18:00  czwartek  10:0
 5  RELAX ŁÓDŹ  ZAPAŁ 2  22.03.2010  17:00  poniedziałek  4:6
 6  SIEDLECKA  POWER TEAM  24.03.2010  18:00  środa  2:8
 7  SSN START 2  GOK LUTOMIERSK  23.03.2010  17:00  wtorek  4:6
 8  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  LUKS Koźle II  25.03.2010  18:00  czwartek  9:1
 
 10 Tydzień   przeł. 31.05 - 4.06. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  SIEDLECKA  13.04.2010  17:00  wtorek  8:2
 2  GOK LUTOMIERSK  HOMECOMPUTER.pl 2  15.04.2010  17:00  czwartek  9:1
 3  LUKS Koźle I  ARISTO JEANS  14.04.2010  18:00  środa  3:7
 4  LUKS Koźle II  RELAX ŁÓDŹ  12.04.2010  18:00  poniedziałek  7:3
 5  MTS PIRANIE  SSN START 2  12.04.2010  17:30  poniedziałek  10:0
 6  POWER TEAM  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  15.04.2010  17:30  czwartek  3:7
 7  WIMARAN  KSIĘŻAK Łowicz  14.04.2010  18:00  środa  5:5
 8  ZAPAŁ 2  ELEKTROPROJEKT  14.04.2010  17:00  środa  8:2
 
 11 Tydzień   19 - 23. 04 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  WIMARAN  20.04.2010  17:00  wtorek  3:7
 2  HOMECOMPUTER.pl 2  ARISTO JEANS  22.04.2010  18:00  czwartek  3:7
 3  KSIĘŻAK Łowicz  AMPER ŁZE  22.04.2010  18:00  czwartek  7:3
 4  POWER TEAM  LUKS Koźle II  22.04.2010  17:30  czwartek  5:5
 5  RELAX ŁÓDŹ  GOK LUTOMIERSK  19.04.2010  17:00  poniedziałek  2:8
 6  SIEDLECKA  ZAPAŁ 2  21.04.2010  18:00  środa  0:10
 7  SSN START 2  LUKS Koźle I  20.04.2010  17:00  wtorek  10:0 W/O
 8  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  MTS PIRANIE  22.04.2010  18:00  czwartek  4:6
 
 12 Tydzień   26 - 30. 04. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  POWER TEAM  27.04.2010  17:00  wtorek  9:1
 2  ARISTO JEANS  KSIĘŻAK Łowicz  12.04.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 3  GOK LUTOMIERSK  ELEKTROPROJEKT  29.04.2010  17:00  czwartek  9:1
 4  LUKS Koźle I  HOMECOMPUTER.pl 2  28.04.2010  18:00  środa  7:3
 5  LUKS Koźle II  SIEDLECKA  26.04.2010  18:00  poniedziałek  8:2
 6  MTS PIRANIE  RELAX ŁÓDŹ  26.04.2010  17:30  poniedziałek  9:1
 7  WIMARAN  SSN START 2  28.04.2010  18:00  środa  8:2
 8  ZAPAŁ 2  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  28.04.2010  17:00  środa  10:0
 
 13 Tydzień   10 - 14. 05. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  ARISTO JEANS  11.05.2010  17:00  wtorek  4:6
 2  HOMECOMPUTER.pl 2  AMPER ŁZE  13.05.2010  18:00  czwartek  1:9
 3  LUKS Koźle II  ZAPAŁ 2  10.05.2010  18:00  poniedziałek  3:7
 4  POWER TEAM  MTS PIRANIE  13.05.2010  17:30  czwartek  1:9
 5  RELAX ŁÓDŹ  LUKS Koźle I  10.05.2010  17:00  poniedziałek  10:0 W/O
 6  SIEDLECKA  GOK LUTOMIERSK  12.05.2010  18:00  środa  1:9
 7  SSN START 2  KSIĘŻAK Łowicz  11.05.2010  17:00  wtorek  3:7
 8  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  WIMARAN  13.05.2010  18:00  czwartek  5:5
 
 14 Tydzień   17 - 21. 05. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  LUKS Koźle II  18.05.2010  17:00  wtorek  9:1
 2  ARISTO JEANS  SSN START 2  17.05.2010  19:00  poniedziałek  6:4
 3  GOK LUTOMIERSK  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  20.05.2010  17:00  czwartek  6:4
 4  KSIĘŻAK Łowicz  HOMECOMPUTER.pl 2  20.05.2010  18:00  czwartek  10:0
 5  LUKS Koźle I  ELEKTROPROJEKT  19.05.2010  18:00  środa  3:7
 6  MTS PIRANIE  SIEDLECKA  17.05.2010  17:30  poniedziałek  10:0
 7  WIMARAN  RELAX ŁÓDŹ  19.05.2010  18:00  środa  9:1
 8  ZAPAŁ 2  POWER TEAM  19.05.2010  17:00  środa  7:3
 
 15 Tydzień   24 - 28. 05. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  ZAPAŁ 2  25.05.2010  17:00  wtorek  3:7
 2  ARISTO JEANS  RELAX ŁÓDŹ  24.05.2010  19:00  poniedziałek  4:6
 3  GOK LUTOMIERSK  POWER TEAM  27.05.2010  17:00  czwartek  9:1
 4  HOMECOMPUTER.pl 2  SSN START 2  27.05.2010  18:00  czwartek  2:8
 5  KSIĘŻAK Łowicz  ELEKTROPROJEKT  27.05.2010  18:00  czwartek  10:0
 6  LUKS Koźle I  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  26.05.2010  18:00  środa  1:9
 7  MTS PIRANIE  LUKS Koźle II  24.05.2010  17:30  poniedziałek  9:1
 8  WIMARAN  SIEDLECKA  26.05.2010  18:00  środa  10:0 W/O