Terminarz 4 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   3 - 7. 10. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  MAGELLAN  4 paź  17:00  wtorek  3:7
 2  GOK LUTOMIERSK  ELEKTROPROJEKT  5 paź  17:30  środa  10:0
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  RELAX ŁÓDŹ  6 paź  17:30  czwartek  9:1
 4  PORTA WAN Rąbień  POLESIANKA  5 paź  19:00  środa  6:4
 5  RET GIM 20  RADAR 2  5 paź  17:15  środa  9:1
 6  SSN START 2  ZAPAŁ  4 paź  17:00  wtorek  7:3
 
 2 Tydzień   10 - 14.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  RET GIM 20  11 paź  17:00  wtorek  4:6
 2  MAGELLAN  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  11 paź  19:00  wtorek  3:7
 3  POLESIANKA  GOK LUTOMIERSK  11 paź  17:00  wtorek  5:5
 4  RADAR 2  SSN START 2  13 paź  18:00  czwartek  1:9
 5  RELAX ŁÓDŹ  PORTA WAN Rąbień  10 paź  17:00  poniedziałek  0:10
 6  ZAPAŁ  ATOS  12 paź  17:00  środa  5:5
 
 3 Tydzień   17 - 21.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  RADAR 2  18 paź  17:00  wtorek  9:1
 2  GOK LUTOMIERSK  PORTA WAN Rąbień  19 paź  17:30  środa  6:4
 3  MAGELLAN  RELAX ŁÓDŹ  18 paź  19:00  wtorek  10:0
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ZAPAŁ  20 paź  17:30  czwartek  8:2
 5  RET GIM 20  POLESIANKA  19 paź  17:15  środa  5:5
 6  SSN START 2  ELEKTROPROJEKT  18 paź  17:00  wtorek  9:1
 
 4 Tydzień   24 - 28.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  ATOS  25 paź  17:00  wtorek  6:4
 2  POLESIANKA  SSN START 2  25 paź  17:00  wtorek  6:4
 3  PORTA WAN Rąbień  RET GIM 20  26 paź  19:00  środa  8:2
 4  RADAR 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  27 paź  18:00  czwartek  0:10
 5  RELAX ŁÓDŹ  GOK LUTOMIERSK  24 paź  17:00  poniedziałek  1:9
 6  ZAPAŁ  MAGELLAN  26 paź  17:00  środa  7:3
 
 5 Tydzień   14 - 18.11.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  POLESIANKA  15 lis  17:00  wtorek  4:6
 2  MAGELLAN  RADAR 2  15 lis  19:00  wtorek  10:0
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ELEKTROPROJEKT  17 lis  17:30  czwartek  9:1
 4  RET GIM 20  GOK LUTOMIERSK  16 lis  17:15  środa  3:7
 5  SSN START 2  PORTA WAN Rąbień  15 lis  17:00  wtorek  4:6
 6  ZAPAŁ  RELAX ŁÓDŹ  16 lis  17:00  środa  8:2
 
 6 Tydzień   21 - 25.11.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  MAGELLAN  22 lis  17:00  wtorek  2:8
 2  GOK LUTOMIERSK  SSN START 2  23 lis  17:30  środa  8:2
 3  POLESIANKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  22 lis  17:00  wtorek  2:8
 4  PORTA WAN Rąbień  ATOS  23 lis  19:00  środa  5:5
 5  RADAR 2  ZAPAŁ  24 lis  18:00  czwartek  0:10
 6  RELAX ŁÓDŹ  RET GIM 20  21 lis  17:00  poniedziałek  0:10 W/O
 
 7 Tydzień   28.11 - 2.12. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  GOK LUTOMIERSK  29 lis  17:00  wtorek  2:8
 2  MAGELLAN  POLESIANKA  29 lis  19:00  wtorek  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  PORTA WAN Rąbień  1 gru  17:30  czwartek  6:4
 4  RADAR 2  RELAX ŁÓDŹ  1 gru  17:00  czwartek  4:6
 5  SSN START 2  RET GIM 20  29 lis  17:00  wtorek  6:4
 6  ZAPAŁ  ELEKTROPROJEKT  30 lis  17:00  środa  7:3
 
 8 Tydzień   5 - 9.12.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  RADAR 2  6 gru  17:00  wtorek  8:2
 2  GOK LUTOMIERSK  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  7 gru  17:30  środa  5:5
 3  POLESIANKA  ZAPAŁ  6 gru  17:00  wtorek  4:6
 4  PORTA WAN Rąbień  MAGELLAN  7 gru  19:00  środa  1:9
 5  RELAX ŁÓDŹ  SSN START 2  5 gru  17:00  poniedziałek  3:7
 6  RET GIM 20  ATOS  7 gru  17:15  środa  6:4
 
 9 Tydzień   12 - 16.12.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  SSN START 2  13 gru  17:00  wtorek  3:7
 2  ELEKTROPROJEKT  RELAX ŁÓDŹ  13 gru  17:00  wtorek  6:4
 3  MAGELLAN  GOK LUTOMIERSK  13 gru  19:00  wtorek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  RET GIM 20  15 gru  17:30  czwartek  4:6
 5  RADAR 2  POLESIANKA  15 gru  18:00  czwartek  1:9
 6  ZAPAŁ  PORTA WAN Rąbień  14 gru  17:00  środa  9:1
 
 10 Tydzień   9 - 13. 01. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  ZAPAŁ  11 sty  17:30  środa  4:6
 2  POLESIANKA  ELEKTROPROJEKT  10 sty  17:00  wtorek  9:1
 3  PORTA WAN Rąbień  RADAR 2  11 sty  19:00  środa  10:0
 4  RELAX ŁÓDŹ  ATOS  9 sty  17:00  poniedziałek  3:7
 5  RET GIM 20  MAGELLAN  11 sty  17:15  środa  4:6
 6  SSN START 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  10 sty  17:00  wtorek  3:7
 
 11 Tydzień   16 - 20. 01. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  PORTA WAN Rąbień  17 sty  17:00  wtorek  4:6
 2  MAGELLAN  SSN START 2  17 sty  19:00  wtorek  8:2
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ATOS  19 sty  17:30  czwartek  9:1
 4  POLESIANKA  RELAX ŁÓDŹ  17 sty  17:00  wtorek  9:1
 5  RADAR 2  GOK LUTOMIERSK  19 sty  18:00  czwartek  0:10
 6  ZAPAŁ  RET GIM 20  18 sty  17:00  środa  7:3