Terminarz 4 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   1 - 5. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  2 paź  17:00  wtorek  4:6
 2  ELEKTROPROJEKT  WODOCIĄGI  2 paź  17:00  wtorek  6:4
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  WIMARAN  3 paź  18:00  środa  8:2
 4  KAMIKAZE  ATUT  5 paź  17:00  piątek  2:8
 5  MAP POLSKA  KANZAS  3 paź  17:00  środa  4:6
 6  PROJEKT X  RELAX ŁÓDŹ  1 paź  19:15  poniedziałek  9:1
 7  SSN START 2  LUKS KOŹLE  2 PAŹ  17:00  wtorek  3:7
 
 2 Tydzień   8 - 12. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  ELEKTROPROJEKT  8 paź  17:30  poniedziałek  8:2
 2  KANZAS  JAGIELLONIA TUSZYN  10 paź  17:30  środa  0:10
 3  LUKS KOŹLE  KAMIKAZE  11 paź  18:00  czwartek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  PROJEKT X  12 paź  17:30  piątek  3:7
 5  RELAX ŁÓDŹ  SSN START 2  8 paź  17:00  poniedziałek  4:6
 6  WIMARAN  ATOS  10 paź  18:00  środa  3:7
 7  WODOCIĄGI  MAP POLSKA  9 paź  17:00  wtorek  6:4
 
 3 Tydzień   15 - 19. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KANZAS  16 paź  17:00  wtorek  7:3
 2  ELEKTROPROJEKT  LUKS KOŹLE  16 paź  17:00  wtorek  2:8
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  WODOCIĄGI  17 paź  18:00  środa  8:2
 4  KAMIKAZE  RELAX ŁÓDŹ  19 paź  17:00  piątek  8:2
 5  MAP POLSKA  ATUT  17 paź  17:00  środa  4:6
 6  SSN START 2  PROJEKT X  16 paź  17:00  wtorek  6:4
 7  WIMARAN  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  17 paź  18:00  środa  3:7
 
 4 Tydzień   22 - 26. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  JAGIELLONIA TUSZYN  22 paź  17:30  poniedziałek  4:6
 2  KANZAS  WIMARAN  24 paź  17:30  środa  4:6
 3  LUKS KOŹLE  MAP POLSKA  25 paź  18:00  czwartek  10:0
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  SSN START 2  26 paź  17:30  piątek  5:5
 5  PROJEKT X  KAMIKAZE  22 paź  19:15  poniedziałek  8:2
 6  RELAX ŁÓDŹ  ELEKTROPROJEKT  22 paź  17:00  poniedziałek  4:6
 7  WODOCIĄGI  ATOS  23 paź  17:00  wtorek  4:6
 
 5 Tydzień   5 - 9. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  ATUT  6 lis  17:00  wtorek  6:4
 2  ELEKTROPROJEKT  PROJEKT X  6 lis  17:00  wtorek  4:6
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  LUKS KOŹLE  7 lis  18:00  środa  7:3
 4  KAMIKAZE  SSN START 2  9 lis  17:00  piątek  3:7
 5  KANZAS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  7 lis  17:30  środa  4:6
 6  MAP POLSKA  RELAX ŁÓDŹ  7 lis  17:00  środa  6:4
 7  WIMARAN  WODOCIĄGI  7 lis  18:00  środa  5:5
 
 6 Tydzień   12 - 16. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  WIMARAN  12 lis  17:30  poniedziałek  7:3
 2  LUKS KOŹLE  ATOS  15 lis  18:00  czwartek  4:6
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KAMIKAZE  16 lis  17:30  piątek  6:4
 4  PROJEKT X  MAP POLSKA  12 lis  19:15  poniedziałek  8:2
 5  RELAX ŁÓDŹ  JAGIELLONIA TUSZYN  12 lis  17:00  poniedziałek  0:10
 6  SSN START 2  ELEKTROPROJEKT  13 lis  17:00  wtorek  6:4
 7  WODOCIĄGI  KANZAS  13 lis  17:00  wtorek  6:4
 
 7 Tydzień   19 - 23. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  RELAX ŁÓDŹ  20 lis  17:00  wtorek  7:3
 2  ELEKTROPROJEKT  KAMIKAZE  20 lis  17:00  wtorek  5:5
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  PROJEKT X  21 lis  18:00  środa  10:0
 4  KANZAS  ATUT  21 lis  17:30  środa  3:7
 5  MAP POLSKA  SSN START 2  21 lis  17:00  środa  2:8
 6  WIMARAN  LUKS KOŹLE  21 lis  18:00  środa  2:8
 7  WODOCIĄGI  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  20 lis  17:00  wtorek  5:5
 
 8 Tydzień   26 - 30. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  WODOCIĄGI  26 lis  17:30  poniedziałek  8:2
 2  KAMIKAZE  MAP POLSKA  30 lis  17:00  piątek  8:2
 3  LUKS KOŹLE  KANZAS  29 lis  18:00  czwartek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ELEKTROPROJEKT  30 lis  17:30  piątek  7:3
 5  PROJEKT X  ATOS  26 lis  19:15  poniedziałek  7:3
 6  RELAX ŁÓDŹ  WIMARAN  26 lis  17:00  poniedziałek  3:7
 7  SSN START 2  JAGIELLONIA TUSZYN  27 lis  17:00  wtorek  2:8
 
 9 Tydzień   3 - 7. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  SSN START 2  4 gru  17:00  wtorek  6:4
 2  ATUT  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  3 gru  17:30  poniedziałek  7:3
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  KAMIKAZE  5 gru  18:00  środa  9:1
 4  KANZAS  RELAX ŁÓDŹ  5 gru  17:30  środa  8:2
 5  MAP POLSKA  ELEKTROPROJEKT  5 gru  17:00  środa  7:3
 6  WIMARAN  PROJEKT X  5 gru  18:00  środa  3:7
 7  WODOCIĄGI  LUKS KOŹLE  4 gru  17:00  wtorek  6:4
 
 10 Tydzień   10 - 14. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  JAGIELLONIA TUSZYN  11 gru  17:00  wtorek  2:8
 2  KAMIKAZE  ATOS  14 gru  17:00  piątek  4:6
 3  LUKS KOŹLE  ATUT  13 gru  18:00  czwartek  3:7
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  MAP POLSKA  14 gru  17:30  piątek  9:1
 5  PROJEKT X  KANZAS  10 gru  19:15  poniedziałek  7:3
 6  RELAX ŁÓDŹ  WODOCIĄGI  10 gru  17:00  poniedziałek  3:7
 7  SSN START 2  WIMARAN  11 gru  17:00  wtorek  8:2
 
 11 Tydzień   17 - 21. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  ELEKTROPROJEKT  18 gru  17:00  wtorek  7:3
 2  ATUT  RELAX ŁÓDŹ  17 gru  17:30  poniedziałek  10:0
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  MAP POLSKA  19 gru  18:00  środa  8:2
 4  KANZAS  SSN START 2  19 gru  17:30  środa  3:7
 5  LUKS KOŹLE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  20 gru  18:00  czwartek  7:3
 6  WIMARAN  KAMIKAZE  19 gru  18:00  środa  6:4
 7  WODOCIĄGI  PROJEKT X  18 gru  17:00  wtorek  5:5
 
 12 Tydzień   7 - 11. 01. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  WIMARAN  8 sty  17:00  wtorek  7:3
 2  KAMIKAZE  KANZAS  11 sty  17:00  piątek  8:2
 3  MAP POLSKA  ATOS  9 sty  17:00  środa  5:5
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  JAGIELLONIA TUSZYN  11 sty  17:30  piątek  6:4
 5  PROJEKT X  ATUT  7 sty  19:15  poniedziałek  4:6
 6  RELAX ŁÓDŹ  LUKS KOŹLE  7 sty  17:00  poniedziałek  0:10
 7  SSN START 2  WODOCIĄGI  8 sty  17:00  wtorek  5:5
 
 13 Tydzień   14 - 18. 01. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  JAGIELLONIA TUSZYN  15 sty  17:00  wtorek  4:6
 2  ATUT  SSN START 2  14 sty  17:30  poniedziałek  7:3
 3  KANZAS  ELEKTROPROJEKT  16 sty  17:30  środa  5:5
 4  LUKS KOŹLE  PROJEKT X  17 sty  18:00  czwartek  4:6
 5  RELAX ŁÓDŹ  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  14 sty  17:00  poniedziałek  3:7
 6  WIMARAN  MAP POLSKA  16 sty  18:00  środa  3:7
 7  WODOCIĄGI  KAMIKAZE  15 sty  17:00  wtorek  5:5