Terminarz 4 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   23 - 27. 09. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  RAVEN CLUB 2  24 wrz  17:00  wtorek  4:6
 2  ELEKTROPROJEKT  WODOCIĄGI  24 wrz  17:00  wtorek  9:1
 3  KAMIKAZE  TOPSPIN  25 wrz  17:00  środa  7:3
 4  M.S.Z. POKEMONY  KANZAS  27 wrz  19:00  piątek  8:2
 5  MAP POLSKA  KWJ Łódź  25 wrz  17:00  środa  4:6
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  MKS JEDYNKA  27 wrz  17:30  piątek  9:1
 7  SSN START  LUKS KOŹLE  24 wrz  16:30  wtorek  7:3
 
 2 Tydzień   30.09 - 4.10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  SSN START  1 paź  17:30  wtorek  7:3
 2  KWJ Łódź  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  30 wrz  17:30  poniedziałek  4:6
 3  LUKS KOŹLE  KAMIKAZE  4 paź  18:00  piątek  5:5
 4  MKS JEDYNKA  ATOS  1 paź  19:00  wtorek  7:3
 5  RAVEN CLUB 2  M.S.Z. POKEMONY  30 wrz  17:30  poniedziałek  6:4
 6  TOPSPIN  ELEKTROPROJEKT  1 paź  19:00  wtorek  4:6
 7  WODOCIĄGI  MAP POLSKA  1 paź  17:00  wtorek  3:7
 
 3 Tydzień   7 - 11. 10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KWJ Łódź  8 paź  17:00  wtorek  6:4
 2  ELEKTROPROJEKT  LUKS KOŹLE  8 paź  17:00  wtorek  0:10
 3  KAMIKAZE  KANZAS  9 paź  17:00  środa  6:4
 4  MAP POLSKA  TOPSPIN  9 paź  17:00  środa  7:3
 5  MKS JEDYNKA  RAVEN CLUB 2  8 paź  19:00  wtorek  7:3
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  WODOCIĄGI  11 paź  17:30  piątek  10:0
 7  SSN START  M.S.Z. POKEMONY  8 paź  16:30  wtorek  2:8
 
 4 Tydzień   14 - 18. 10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  ELEKTROPROJEKT  15 paź  17:30  wtorek  9:1
 2  KWJ Łódź  MKS JEDYNKA  14 paź  17:30  poniedziałek  9:1
 3  LUKS KOŹLE  MAP POLSKA  18 paź  18:00  piątek  10:0
 4  M.S.Z. POKEMONY  KAMIKAZE  18 paź  19:00  piątek  6:4
 5  RAVEN CLUB 2  SSN START  14 paź  17:30  poniedziałek  6:4
 6  TOPSPIN  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  15 paź  19:00  wtorek  0:10
 7  WODOCIĄGI  ATOS  15 paź  17:00  wtorek  0:10
 
 5 Tydzień   21 - 25. 10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  TOPSPIN  22 paź  17:00  wtorek  6:4
 2  ELEKTROPROJEKT  M.S.Z. POKEMONY  22 paź  17:00  wtorek  4:6
 3  KAMIKAZE  SSN START  23 paź  17:00  środa  9:1
 4  KWJ Łódź  RAVEN CLUB 2  21 paź  17:30  poniedziałek  7:3
 5  MAP POLSKA  KANZAS  23 paź  17:00  środa  2:8
 6  MKS JEDYNKA  WODOCIĄGI  22 paź  19:00  wtorek  9:1
 7  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  LUKS KOŹLE  25 paź  17:30  piątek  5:5
 
 6 Tydzień   4 - 8. 11. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  5 lis  17:30  wtorek  7:3
 2  LUKS KOŹLE  ATOS  8 lis  18:00  piątek  9:1
 3  M.S.Z. POKEMONY  MAP POLSKA  8 lis  19:00  piątek  9:1
 4  RAVEN CLUB 2  KAMIKAZE  4 lis  17:30  poniedziałek  2:8
 5  SSN START  ELEKTROPROJEKT  5 lis  16:30  wtorek  8:2
 6  TOPSPIN  MKS JEDYNKA  5 lis  19:00  wtorek  2:8
 7  WODOCIĄGI  KWJ Łódź  5 lis  17:00  wtorek  1:9
 
 7 Tydzień   18 - 22. 11. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KANZAS  19 lis  17:00  wtorek  5:5
 2  ELEKTROPROJEKT  KAMIKAZE  19 lis  17:00  wtorek  0:10
 3  KWJ Łódź  TOPSPIN  18 lis  17:30  poniedziałek  9:1
 4  MAP POLSKA  SSN START  19 lis  17:00  wtorek  4:6
 5  MKS JEDYNKA  LUKS KOŹLE  19 lis  19:00  wtorek  5:5
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  M.S.Z. POKEMONY  22 lis  17:30  piątek  4:6
 7  WODOCIĄGI  RAVEN CLUB 2  19 lis  17:00  wtorek  0:10
 
 8 Tydzień   25 - 29. 11. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KAMIKAZE  MAP POLSKA  27 lis  17:00  środa  10:0
 2  KANZAS  MKS JEDYNKA  26 lis  17:30  wtorek  7:3
 3  LUKS KOŹLE  KWJ Łódź  29 lis  18:00  piątek  8:2
 4  M.S.Z. POKEMONY  ATOS  29 lis  19:00  piątek  7:3
 5  RAVEN CLUB 2  ELEKTROPROJEKT  25 lis  17:30  poniedziałek  6:4
 6  SSN START  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  26 lis  16:30  wtorek  6:4
 7  TOPSPIN  WODOCIĄGI  26 lis  19:00  wtorek  8:2
 
 9 Tydzień   2 - 6. 12. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  SSN START  3 gru  17:00  wtorek  3:7
 2  KWJ Łódź  KANZAS  2 gru  17:30  poniedziałek  6:4
 3  MAP POLSKA  ELEKTROPROJEKT  3 gru  17:00  wtorek  8:2
 4  MKS JEDYNKA  M.S.Z. POKEMONY  3 gru  19:00  wtorek  7:3
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KAMIKAZE  6 gru  17:30  piątek  4:6
 6  TOPSPIN  RAVEN CLUB 2  3 gru  19:00  wtorek  3:7
 7  WODOCIĄGI  LUKS KOŹLE  3 gru  17:00  wtorek  0:10
 
 10 Tydzień   9 - 13. 12. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  10 gru  17:00  wtorek  3:7
 2  KAMIKAZE  ATOS  11 gru  17:00  środa  9:1
 3  KANZAS  WODOCIĄGI  10 gru  17:30  wtorek  10:0
 4  LUKS KOŹLE  TOPSPIN  13 gru  18:00  piątek  10:0
 5  M.S.Z. POKEMONY  KWJ Łódź  13 gru  19:00  piątek  0:10
 6  RAVEN CLUB 2  MAP POLSKA  9 gru  17:30  poniedziałek  8:2
 7  SSN START  MKS JEDYNKA  10 gru  16:30  wtorek  6:4
 
 11 Tydzień   16 - 20. 12. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  ELEKTROPROJEKT  17 gru  17:00  wtorek  6:4
 2  KWJ Łódź  SSN START  16 gru  17:30  poniedziałek  6:4
 3  LUKS KOŹLE  RAVEN CLUB 2  20 gru  18:00  piątek  8:2
 4  MKS JEDYNKA  KAMIKAZE  17 gru  19:00  wtorek  2:8
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  MAP POLSKA  20 gru  17:30  piątek  9:1
 6  TOPSPIN  KANZAS  17 gru  19:00  wtorek  0:10
 7  WODOCIĄGI  M.S.Z. POKEMONY  17 gru  17:00  wtorek  3:7
 
 12 Tydzień   7 - 13. 01. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  MKS JEDYNKA  7 sty  17:00  wtorek  2:8
 2  KAMIKAZE  KWJ Łódź  8 sty  17:00  środa  8:2
 3  KANZAS  LUKS KOŹLE  7 sty  17:30  wtorek  2:8
 4  M.S.Z. POKEMONY  TOPSPIN  10 sty  19:00  piątek  9:1
 5  MAP POLSKA  ATOS  7 sty  17:00  wtorek  5:5
 6  RAVEN CLUB 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  13 sty  17:30  poniedziałek  4:6
 7  SSN START  WODOCIĄGI  7 sty  16:30  wtorek  8:2
 
 13 Tydzień   13 - 17. 01. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  14 sty  17:00  wtorek  3:7
 2  KANZAS  RAVEN CLUB 2  14 sty  17:30  wtorek  7:3
 3  KWJ Łódź  ELEKTROPROJEKT  13 sty  17:30  poniedziałek  10:0
 4  LUKS KOŹLE  M.S.Z. POKEMONY  17 sty  18:00  piątek  8:2
 5  MKS JEDYNKA  MAP POLSKA  14 sty  19:00  wtorek  8:2
 6  TOPSPIN  SSN START  14 sty  19:00  wtorek  3:7
 7  WODOCIĄGI  KAMIKAZE  14 sty  17:00  wtorek  0:10