Terminarz 4 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   28.01 - 1.02. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  KAMIKAZE  28 sty  17:30  poniedziałek  6:4
 2  KANZAS  MAP POLSKA  30 sty  17:30  środa  7:3
 3  LUKS KOŹLE  SSN START 2  31 sty  18:00  czwartek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ATOS  1 lut  17:30  piątek  7:3
 5  RELAX ŁÓDŹ  PROJEKT X  28 sty  17:00  poniedziałek  0:10
 6  WIMARAN  JAGIELLONIA TUSZYN  30 sty  18:00  środa  3:7
 7  WODOCIĄGI  ELEKTROPROJEKT  29 sty  17:00  wtorek  8:2
 
 2 Tydzień   4 - 8. 02. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  WIMARAN  5 lut  17:00  wtorek  7:3
 2  ELEKTROPROJEKT  ATUT  5 lut  17:00  wtorek  1:9
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  KANZAS  6 lut  18:00  środa  9:1
 4  KAMIKAZE  LUKS KOŹLE  8 lut  17:00  piątek  3:7
 5  MAP POLSKA  WODOCIĄGI  6 lut  17:00  środa  2:8
 6  PROJEKT X  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  4 lut  19:15  poniedziałek  7:3
 7  SSN START 2  RELAX ŁÓDŹ  5 lut  17:00  wtorek  8:2
 
 3 Tydzień   25.02 - 1.03. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  MAP POLSKA  25 lut  18:00  poniedziałek  8:2
 2  KANZAS  ATOS  27 lut  17:30  środa  4:6
 3  LUKS KOŹLE  ELEKTROPROJEKT  28 lut  18:00  czwartek  10:0
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  WIMARAN  1 mar  17:30  piątek  8:2
 5  PROJEKT X  SSN START 2  25 kut  19:15  poniedziałek  8:2
 6  RELAX ŁÓDŹ  KAMIKAZE  25 lut  17:00  poniedziałek  5:5
 7  WODOCIĄGI  JAGIELLONIA TUSZYN  26 lut  17:00  wtorek  2:8
 
 4 Tydzień   4 - 8. 03. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  WODOCIĄGI  5 mar  17:00  wtorek  6:4
 2  ELEKTROPROJEKT  RELAX ŁÓDŹ  5 mar  17:00  wtorek  7:3
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  ATUT  6 mar  18:00  środa  8:2
 4  KAMIKAZE  PROJEKT X  8 mar  17:00  piątek  5:5
 5  MAP POLSKA  LUKS KOŹLE  6 mar  17:00  środa  2:8
 6  SSN START 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  5 mar  17:00  wtorek  2:8
 7  WIMARAN  KANZAS  6 mar  18:00  środa  6:4
 
 5 Tydzień   11 - 15. 03. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  ATOS  11 mar  18:00  poniedziałek  8:2
 2  LUKS KOŹLE  JAGIELLONIA TUSZYN  14 mar  18:00  czwartek  3:7
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KANZAS  15 mar  17:30  piątek  6:4
 4  PROJEKT X  ELEKTROPROJEKT  11 mar  19:15  poniedziałek  9:1
 5  RELAX ŁÓDŹ  MAP POLSKA  11 mar  17:00  poniedziałek  4:6
 6  SSN START 2  KAMIKAZE  12 mar  17:00  wtorek  4:6
 7  WODOCIĄGI  WIMARAN  12 mar  17:00  wtorek  9:1
 
 6 Tydzień   18 - 22. 03. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  LUKS KOŹLE  19 mar  17:00  wtorek  2:8
 2  ELEKTROPROJEKT  SSN START 2  19 mar  17:00  wtorek  7:3
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  RELAX ŁÓDŹ  20 mar  18:00  środa  9:1
 4  KAMIKAZE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  22 mar  17:00  piątek  3:7
 5  KANZAS  WODOCIĄGI  20 mar  17:30  środa  4:6
 6  MAP POLSKA  PROJEKT X  20 mar  17:00  środa  6:4
 7  WIMARAN  ATUT  20 mar  18:00  środa  2:8
 
 7 Tydzień   8 - 12. 04. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  KANZAS  8 kwi  18:00  poniedziałek  6:4
 2  KAMIKAZE  ELEKTROPROJEKT  12 kwi  17:00  piątek  8:2
 3  LUKS KOŹLE  WIMARAN  11 kwi  18:00  czwartek  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  WODOCIĄGI  12 kwi  17:30  piątek  8:2
 5  PROJEKT X  JAGIELLONIA TUSZYN  8 kwi  19:15  poniedziałek  5:5
 6  RELAX ŁÓDŹ  ATOS  8 kwi  17:00  poniedziałek  4:6
 7  SSN START 2  MAP POLSKA  9 kwi  17:00  wtorek  5:5
 
 8 Tydzień   15 - 19. 04. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  PROJEKT X  16 kwi  17:00  wtorek  4:6
 2  ELEKTROPROJEKT  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  16 kwi  17:00  wtorek  3:7
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  SSN START 2  17 kwi  18:00  środa  8:2
 4  KANZAS  LUKS KOŹLE  17 kwi  17:30  środa  3:7
 5  MAP POLSKA  KAMIKAZE  17 kwi  17:00  środa  5:5
 6  WIMARAN  RELAX ŁÓDŹ  17 kwi  18:00  środa  7:3
 7  WODOCIĄGI  ATUT  19 kwi  17:00  piątek  2:8
 
 9 Tydzień   22 - 26. 04. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  MAP POLSKA  23 kwi  17:00  wtorek  3:7
 2  KAMIKAZE  JAGIELLONIA TUSZYN  26 kwi  17:00  piątek  1:9
 3  LUKS KOŹLE  WODOCIĄGI  25 kwi  18:00  czwartek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ATUT  26 kwi  17:30  piątek  6:4
 5  PROJEKT X  WIMARAN  22 kwi  19:15  poniedziałek  7:3
 6  RELAX ŁÓDŹ  KANZAS  22 kwi  17:00  poniedziałek  3:7
 7  SSN START 2  ATOS  23 kwi  17:00  wtorek  4:6
 
 10 Tydzień   6 - 10. 05. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KAMIKAZE  7 maj  17:00  wtorek  7:3
 2  ATUT  LUKS KOŹLE  6 maj  18:00  poniedziałek  8:2
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  ELEKTROPROJEKT  8 maj  18:00  środa  10:0
 4  KANZAS  PROJEKT X  8 maj  17:30  środa  1:9
 5  MAP POLSKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  8 maj  17:00  środa  2:8
 6  WIMARAN  SSN START 2  8 maj  18:00  środa  4:6
 7  WODOCIĄGI  RELAX ŁÓDŹ  7 maj  17:00  wtorek  10:0
 
 11 Tydzień   13 - 17. 05. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  ATOS  14 maj  17:00  wtorek  6:4
 2  KAMIKAZE  WIMARAN  17 maj  17:00  piątek  6:4
 3  MAP POLSKA  JAGIELLONIA TUSZYN  15 maj  17:00  środa  3:7
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  LUKS KOŹLE  17 maj  17:30  piątek  9:1
 5  PROJEKT X  WODOCIĄGI  13 maj  19:15  poniedziałek  7:3
 6  RELAX ŁÓDŹ  ATUT  13 maj  17:00  poniedziałek  0:10
 7  SSN START 2  KANZAS  14 maj  17:00  wtorek  6:4
 
 12 Tydzień   20 - 24. 05. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  MAP POLSKA  21 maj  17:00  wtorek  9:1
 2  ATUT  PROJEKT X  20 maj  18:00  poniedziałek  3:7
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  22 maj  18:00  środa  6:4
 4  KANZAS  KAMIKAZE  22 maj  17:30  środa  6:4
 5  LUKS KOŹLE  RELAX ŁÓDŹ  23 maj  18:00  czwartek  7:3
 6  WIMARAN  ELEKTROPROJEKT  22 maj  18:00  środa  5:5
 7  WODOCIĄGI  SSN START 2  21 maj  17:00  wtorek  6:4
 
 13 Tydzień   27 - 31. 05. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  KANZAS  28 maj  17:00  wtorek  4:6
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  ATOS  29 maj  18:00  środa  7:3
 3  KAMIKAZE  WODOCIĄGI  31 maj  17:00  piątek  5:5
 4  MAP POLSKA  WIMARAN  29 maj  17:00  środa  5:5
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  RELAX ŁÓDŹ  31 maj  17:30  piątek  6:4
 6  PROJEKT X  LUKS KOŹLE  27 maj  19:15  poniedziałek  6:4
 7  SSN START 2  ATUT  28 maj  17:00  wtorek  3:7