Terminarz 4 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   3 - 7. 02. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  M.S.Z. POKEMONY  4 lut  17:30  wtorek  3:7
 2  KWJ Łódź  MAP POLSKA  3 lut  17:30  poniedziałek  8:2
 3  LUKS KOŹLE  SSN START  7 lut  18:00  piątek  10:0
 4  MKS JEDYNKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  4 lut  19:00  wtorek  5:5
 5  RAVEN CLUB 2  ATOS  3 lut  17:30  poniedziałek  9:1
 6  TOPSPIN  KAMIKAZE  4 lut  19:00  wtorek  1:9
 7  WODOCIĄGI  ELEKTROPROJEKT  4 lut  17:00  wtorek  2:8
 
 2 Tydzień   10 - 14. 02. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  MKS JEDYNKA  11 lut  17:00  wtorek  3:7
 2  ELEKTROPROJEKT  TOPSPIN  11 lut  17:00  wtorek  7:3
 3  KAMIKAZE  LUKS KOŹLE  12 lut  17:00  środa  2:8
 4  M.S.Z. POKEMONY  RAVEN CLUB 2  14 lut  19:00  piątek  6:4
 5  MAP POLSKA  WODOCIĄGI  12 lut  17:00  wtorek  9:1
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KWJ Łódź  14 lut  17:30  piątek  5:5
 7  SSN START  KANZAS  11 lut  16:45  wtorek  4:6
 
 3 Tydzień   17 - 21. 02. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  KAMIKAZE  18 lut  17:30  wtorek  7:3
 2  KWJ Łódź  ATOS  17 lut  17:30  poniedziałek  9:1
 3  LUKS KOŹLE  ELEKTROPROJEKT  21 lut  18:00  piątek  10:0
 4  M.S.Z. POKEMONY  SSN START  21 lut  19:00  piątek  7:3
 5  RAVEN CLUB 2  MKS JEDYNKA  17 lut  17:30  poniedziałek  5:5
 6  TOPSPIN  MAP POLSKA  18 lut  19:00  wtorek  3:7
 7  WODOCIĄGI  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  18 lut  17:00  wtorek  0:10
 
 4 Tydzień   24 - 28. 02. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  WODOCIĄGI  25 lut  17:00  wtorek  10:0
 2  ELEKTROPROJEKT  KANZAS  25 lut  17:00  wtorek  0:10
 3  KAMIKAZE  M.S.Z. POKEMONY  26 lut  17:00  środa  7:3
 4  MAP POLSKA  LUKS KOŹLE  26 lut  17:00  wtorek  0:10
 5  MKS JEDYNKA  KWJ Łódź  25 lut  19:00  wtorek  3:7
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  TOPSPIN  28 lut  17:30  piątek  7:3
 7  SSN START  RAVEN CLUB 2  25 lut  16:45  wtorek  5:5
 
 5 Tydzień   3 - 7. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KANZAS  MAP POLSKA  4 mar  17:30  wtorek  5:5
 2  LUKS KOŹLE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  7 mar  18:00  piątek  6:4
 3  M.S.Z. POKEMONY  ELEKTROPROJEKT  7 mar  19:00  piątek  7:3
 4  RAVEN CLUB 2  KWJ Łódź  3 mar  17:30  poniedziałek  5:5
 5  SSN START  KAMIKAZE  4 mar  16:45  wtorek  3:7
 6  TOPSPIN  ATOS  4 mar  19:00  wtorek  4:6
 7  WODOCIĄGI  MKS JEDYNKA  4 mar  17:00  wtorek  0:10
 
 6 Tydzień   10 - 14. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  LUKS KOŹLE  11 mar  17:00  wtorek  1:9
 2  ELEKTROPROJEKT  SSN START  11 mar  17:00  wtorek  5:5
 3  KAMIKAZE  RAVEN CLUB 2  12 mar  17:00  środa  8:2
 4  KWJ Łódź  WODOCIĄGI  10 mar  17:30  poniedziałek  10:0
 5  MAP POLSKA  M.S.Z. POKEMONY  12 mar  17:00  wtorek  5:5
 6  MKS JEDYNKA  TOPSPIN  11 mar  19:00  wtorek  8:2
 7  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KANZAS  14 mar  17:30  piątek  6:4
 
 7 Tydzień   17 - 21. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KAMIKAZE  ELEKTROPROJEKT  19 mar  17:00  środa  9:1
 2  KANZAS  ATOS  18 mar  17:30  wtorek  9:1
 3  LUKS KOŹLE  MKS JEDYNKA  21 mar  18:00  piątek  9:1
 4  M.S.Z. POKEMONY  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  21 mar  19:00  piątek  4:6
 5  RAVEN CLUB 2  WODOCIĄGI  17 mar  17:30  poniedziałek  7:3
 6  SSN START  MAP POLSKA  18 mar  16:45  wtorek  6:4
 7  TOPSPIN  KWJ Łódź  18 mar  19:00  wtorek  0:10
 
 8 Tydzień   24 - 28. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  M.S.Z. POKEMONY  25 mar  17:00  wtorek  2:8
 2  ELEKTROPROJEKT  RAVEN CLUB 2  25 mar  17:00  wtorek  4:6
 3  KWJ Łódź  LUKS KOŹLE  24 mar  17:30  poniedziałek  2:8
 4  MAP POLSKA  KAMIKAZE  26 mar  17:00  wtorek  1:9
 5  MKS JEDYNKA  KANZAS  25 mar  19:00  wtorek  5:5
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  SSN START  28 mar  17:30  piątek  8:2
 7  WODOCIĄGI  TOPSPIN  25 mar  17:00  wtorek  0:10 W/O
 
 9 Tydzień   31. 03 - 4. 04. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  MAP POLSKA  1 kwi  17:00  wtorek  4:6
 2  KAMIKAZE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  2 kwi  17:00  środa  4:6
 3  KANZAS  KWJ Łódź  1 kwi  17:30  wtorek  5:5
 4  LUKS KOŹLE  WODOCIĄGI  4 kwi  18:00  piątek  10:0
 5  M.S.Z. POKEMONY  MKS JEDYNKA  4 kwi  19:00  piątek  8:2
 6  RAVEN CLUB 2  TOPSPIN  31 mar  17:30  poniedziałek  9:1
 7  SSN START  ATOS  1 kwi  16:45  wtorek  6:4
 
 10 Tydzień   7 - 11. 04. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KAMIKAZE  8 kwi  17:00  wtorek  3:7
 2  KWJ Łódź  M.S.Z. POKEMONY  7 kwi  17:30  poniedziałek  7:3
 3  MAP POLSKA  RAVEN CLUB 2  9 kwi  17:00  wtorek  4:6
 4  MKS JEDYNKA  SSN START  8 kwi  19:00  wtorek  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ELEKTROPROJEKT  11 kwi  17:30  piątek  9:1
 6  TOPSPIN  LUKS KOŹLE  8 kwi  19:00  wtorek  2:8
 7  WODOCIĄGI  KANZAS  8 kwi  17:00  wtorek  0:10 W/O
 
 11 Tydzień   14 - 18. 04. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  ATOS  15 kwi  17:00  wtorek  6:4
 2  KAMIKAZE  MKS JEDYNKA  16 kwi  17:00  środa  7:3
 3  KANZAS  TOPSPIN  15 kwi  17:30  wtorek  6:4
 4  M.S.Z. POKEMONY  WODOCIĄGI  18 kwi  19:00  piątek  10:0
 5  MAP POLSKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  16 kwi  17:00  wtorek  2:8
 6  RAVEN CLUB 2  LUKS KOŹLE  14 kwi  17:30  poniedziałek  0:10
 7  SSN START  KWJ Łódź  15 kwi  16:45  wtorek  3:7
 
 12 Tydzień   12 - 16. 05. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  MAP POLSKA  13 maj  17:00  wtorek  6:4
 2  KWJ Łódź  KAMIKAZE  12 maj  17:30  poniedziałek  5:5
 3  LUKS KOŹLE  KANZAS  16 maj  18:00  piątek  5:5
 4  MKS JEDYNKA  ELEKTROPROJEKT  13 maj  19:00  wtorek  7:3
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  RAVEN CLUB 2  16 maj  17:30  piątek  7:3
 6  TOPSPIN  M.S.Z. POKEMONY  13 maj  19:00  wtorek  1:9
 7  WODOCIĄGI  SSN START  13 maj  17:00  wtorek  4:6
 
 13 Tydzień   19 - 23. 05. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  KWJ Łódź  20 maj  17:00  wtorek  1:9
 2  KAMIKAZE  WODOCIĄGI  21 maj  17:00  środa  10:0
 3  M.S.Z. POKEMONY  LUKS KOŹLE  23 maj  19:00  piątek  1:9
 4  MAP POLSKA  MKS JEDYNKA  21 maj  17:00  wtorek  5:5
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ATOS  23 maj  17:30  piątek  9:1
 6  RAVEN CLUB 2  KANZAS  19 maj  17:30  poniedziałek  4:6
 7  SSN START  TOPSPIN  20 maj  16:45  wtorek  6:4