Terminarz 4 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   5 - 9. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARIZONA  KWIAT LOTOSU  9 paź  19:00  piątek  7:3
 2  ATOS  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  6 paź  16:30  wtorek  7:3
 3  M.S.Z. POKEMONY  DRAGON  9 paź  19:00  piątek  7:3
 4  MAP POLSKA  ELEKTROPROJEKT  5 paź  17:30  poniedziałek  5:5
 5  MAXIMUS  WIMARAN  7 paż  17:00  środa  9:1
 6  MKS JEDYNKA  BASTION  5 paź  19:00  poniedziałek  3:7
 7  TOPSPIN  RAVEN CLUB 2  5 paź  19:00  poniedziałek  3:7
 
 2 Tydzień   12 - 16. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  TOPSPIN  13 paź  17:30  wtorek  8:2
 2  DRAGON  MAXIMUS  15 paź  18:00  czwartek  6:4
 3  ELEKTROPROJEKT  ARIZONA  15 paź  17:30  czwartek  3:7
 4  KWIAT LOTOSU  ATOS  12 paź  18:00  poniedziałek  5:5
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  M.S.Z. POKEMONY  13 paź  17:30  wtorek  5:5
 6  RAVEN CLUB 2  MAP POLSKA  12 paź  17:30  poniedziałek  8:2
 7  WIMARAN  MKS JEDYNKA  14 paź  17:30  środa  7:3
 
 3 Tydzień   19 - 23. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARIZONA  RAVEN CLUB 2  23 paź  19:00  piątek  1:9
 2  ATOS  ELEKTROPROJEKT  20 paź  16:30  wtorek  7:3
 3  KWIAT LOTOSU  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  19 paź  18:00  poniedziałek  5:5
 4  MAP POLSKA  BASTION  19 paź  17:30  poniedziałek  2:8
 5  MAXIMUS  M.S.Z. POKEMONY  21 paź  17:00  środa  4:6
 6  MKS JEDYNKA  DRAGON  19 paź  19:00  poniedziałek  0:10
 7  TOPSPIN  WIMARAN  19 paź  19:00  poniedziałek  6:4
 
 4 Tydzień   26 - 30. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  ARIZONA  27 paź  17:30  wtorek  5:5
 2  DRAGON  TOPSPIN  29 paź  18:00  czwartek  8:2
 3  ELEKTROPROJEKT  KWIAT LOTOSU  29 paź  17:30  czwartek  1:9
 4  M.S.Z. POKEMONY  MKS JEDYNKA  30 paź  19:00  piątek  9:1
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  MAXIMUS  27 paź  17:30  wtorek  6:4
 6  RAVEN CLUB 2  ATOS  26 paź  17:30  poniedziałek  8:2
 7  WIMARAN  MAP POLSKA  28 paź  17:30  środa  6:4
 
 5 Tydzień   2 - 6. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARIZONA  WIMARAN  6 lis  19:00  piątek  4:6
 2  ATOS  BASTION  3 lis  16:30  wtorek  5:5
 3  ELEKTROPROJEKT  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  5 lis  17:30  czwartek  3:7
 4  KWIAT LOTOSU  RAVEN CLUB 2  2 lis  18:00  poniedziałek  3:7
 5  MAP POLSKA  DRAGON  2 lis  17:30  poniedziałek  4:6
 6  MKS JEDYNKA  MAXIMUS  2 lis  19:00  poniedziałek  7:3
 7  TOPSPIN  M.S.Z. POKEMONY  2 lis  19:00  poniedziałek  1:9
 
 6 Tydzień   16 - 20. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  KWIAT LOTOSU  17 lis  17:30  wtorek  8:2
 2  DRAGON  ARIZONA  19 lis  18:00  czwartek  6:4
 3  M.S.Z. POKEMONY  MAP POLSKA  20 lis  19:00  piątek  8:2
 4  MAXIMUS  TOPSPIN  18 lis  17:00  środa  6:4
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  MKS JEDYNKA  17 lis  17:30  wtorek  7:3
 6  RAVEN CLUB 2  ELEKTROPROJEKT  16 lis  17:30  poniedziałek  10:0
 7  WIMARAN  ATOS  18 lis  17:30  środa  3:7
 
 7 Tydzień   23 - 27. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARIZONA  M.S.Z. POKEMONY  27 lis  19:00  piątek  5:5
 2  ATOS  DRAGON  24 lis  16:30  wtorek  4:6
 3  ELEKTROPROJEKT  BASTION  26 lis  17:30  czwartek  0:10
 4  KWIAT LOTOSU  WIMARAN  23 lis  18:00  poniedziałek  8:2
 5  MAP POLSKA  MAXIMUS  23 lis  17:30  poniedziałek  4:6
 6  RAVEN CLUB 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  23 lis  17:30  poniedziałek  7:3
 7  TOPSPIN  MKS JEDYNKA  23 lis  19:00  poniedziałek  4:6
 
 8 Tydzień   30.11 - 4.12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  RAVEN CLUB 2  1 gru  17:30  wtorek  6:4
 2  DRAGON  KWIAT LOTOSU  3 gru  18:00  czwartek  8:2
 3  M.S.Z. POKEMONY  ATOS  4 gru  19:00  piątek  8:2
 4  MAXIMUS  ARIZONA  2 gru  17:00  środa  3:7
 5  MKS JEDYNKA  MAP POLSKA  30 lis  19:00  poniedziałek  7:3
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  TOPSPIN  1 gru  17:30  wtorek  8:2
 7  WIMARAN  ELEKTROPROJEKT  2 gru  17:30  środa  6:4
 
 9 Tydzień   7 - 11. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARIZONA  MKS JEDYNKA  11 gru  19:00  piątek  8:2
 2  ATOS  MAXIMUS  8 gru  16:30  wtorek  4:6
 3  BASTION  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  8 gru  17:30  wtorek  7:3
 4  ELEKTROPROJEKT  DRAGON  10 gru  17:30  czwartek  1:9
 5  KWIAT LOTOSU  M.S.Z. POKEMONY  7 gru  18:00  poniedziałek  4:6
 6  MAP POLSKA  TOPSPIN  7 gru  17:30  poniedziałek  5:5
 7  RAVEN CLUB 2  WIMARAN  7 gru  17:30  poniedziałek  9:1
 
 10 Tydzień   14 - 18. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  RAVEN CLUB 2  17 gru  18:00  czwartek  6:4
 2  M.S.Z. POKEMONY  ELEKTROPROJEKT  18 gru  19:00  piątek  10:0
 3  MAXIMUS  KWIAT LOTOSU  16 gru  17:00  środa  6:4
 4  MKS JEDYNKA  ATOS  14 gru  19:00  poniedziałek  3:7
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  MAP POLSKA  15 gru  17:30  wtorek  6:4
 6  TOPSPIN  ARIZONA  14 gru  19:00  poniedziałek  4:6
 7  WIMARAN  BASTION  16 gru  17:30  środa  3:7
 
 11 Tydzień   11 - 15. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARIZONA  MAP POLSKA  15 sty  19:00  piątek  9:1
 2  ATOS  TOPSPIN  12 sty  16:30  wtorek  9:1
 3  BASTION  DRAGON  12 sty  17:30  wtorek  3:7
 4  ELEKTROPROJEKT  MAXIMUS  14 sty  17:30  czwartek  3:7
 5  KWIAT LOTOSU  MKS JEDYNKA  11 sty  18:00  poniedziałek  7:3
 6  RAVEN CLUB 2  M.S.Z. POKEMONY  11 sty  17:30  poniedziałek  5:5
 7  WIMARAN  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  13 sty  17:30  środa  4:6
 
 12 Tydzień   18 - 22. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  WIMARAN  21 sty  18:00  czwartek  6:4
 2  M.S.Z. POKEMONY  BASTION  22 sty  19:00  piątek  7:3
 3  MAP POLSKA  ATOS  18 sty  17:30  poniedziałek  1:9
 4  MAXIMUS  RAVEN CLUB 2  20 sty  17:00  środa  4:6
 5  MKS JEDYNKA  ELEKTROPROJEKT  18 sty  19:00  poniedziałek  6:4
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  ARIZONA  19 sty  17:30  wtorek  3:7
 7  TOPSPIN  KWIAT LOTOSU  18 sty  19:00  poniedziałek  5:5
 
 13 Tydzień   25 - 29. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  ARIZONA  26 sty  16:30  wtorek  5:5
 2  BASTION  MAXIMUS  26 sty  17:30  wtorek  4:6
 3  DRAGON  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  28 sty  18:00  czwartek  7:3
 4  ELEKTROPROJEKT  TOPSPIN  28 sty  17:30  czwartek  5:5
 5  KWIAT LOTOSU  MAP POLSKA  25 sty  18:00  poniedziałek  7:3
 6  RAVEN CLUB 2  MKS JEDYNKA  25 sty  17:30  poniedziałek  10:0
 7  WIMARAN  M.S.Z. POKEMONY  27 sty  17:30  środa  2:8