Terminarz 5 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   26 - 30. 09. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  WIMARAN      środa  
 2  AMPER  KANZAS TEAM  26 wrz  17:00  poniedziałek  2:8
 3  LUKS KOŹLE  JAGIELLONIA TUSZYN  26 wrz.  18:00  poniedziałek  4:6
 4  MAP POLSKA  WODOCIĄGI  28 wrz.  17:00  środa  9:1
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  BASTION  27 wrz.  17:30  wtorek  10:0
 6  SIEDLECKA  KAMIKAZE  28 wrz.  17:00  środa  3:7
 7  STINGS RĄBIEŃ  PROJEKT X  28 wrz.  19:00  środa  4:6
 
 2 Tydzień   3 - 7. 10. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  AMPER  6 paź  17:30  czwartek  2:8
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  -  5 paź  18:00  środa  
 3  KAMIKAZE  LUKS KOŹLE  7 paź  17:00  piątek  0:10
 4  KANZAS TEAM  STINGS RĄBIEŃ  4 paź  19:00  wtorek  7:3
 5  PROJEKT X  SIEDLECKA  3 paź  19:30  poniedziałek  5:5
 6  WIMARAN  MAP POLSKA  5 paź  18:00  środa  7:3
 7  WODOCIĄGI  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  4 paź  17:00  wtorek  1:9
 
 3 Tydzień   10 - 14.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  KAMIKAZE  10 paź  17:00  poniedziałek  
 2  LUKS KOŹLE  PROJEKT X  10 paź  18:00  poniedziałek  5:5
 3  MAP POLSKA  JAGIELLONIA TUSZYN  12 paź  17:00  środa  2:8
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  WIMARAN  11 paź  17:30  wtorek  7:3
 5  SIEDLECKA  KANZAS TEAM  12 paź  17:00  środa  7:3
 6  STINGS RĄBIEŃ  AMPER  12 paź  19:00  środa  7:3
 7  WODOCIĄGI  BASTION  11 paź  17:00  wtorek  9:1
 
 4 Tydzień   17 - 21.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  SIEDLECKA  17 paź  17:00  poniedziałek  1:9
 2  BASTION  STINGS RĄBIEŃ  20 paź  17:30  czwartek  3:7
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  19 paź  18:00  środa  10:0
 4  KAMIKAZE  MAP POLSKA  21 paź  17:00  piątek  6:4
 5  KANZAS TEAM  LUKS KOŹLE  18 paź  19:00  wtorek  3:7
 6  PROJEKT X  -  17 paź  19:30  poniedziałek  
 7  WIMARAN  WODOCIĄGI  19 paź  18:00  środa  10:0
 
 5 Tydzień   24 - 28.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  KANZAS TEAM  24 paź  17:00  poniedziałek  
 2  LUKS KOŹLE  AMPER  24 paź  18:00  poniedziałek  10:0
 3  MAP POLSKA  PROJEKT X  26 paź  17:00  środa  5:5
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KAMIKAZE  25 paź  17:30  wtorek  6:4
 5  SIEDLECKA  STINGS RĄBIEŃ  26 pax  17:00  środa  9:1
 6  WIMARAN  BASTION  26 paź  18:00  środa  10:0
 7  WODOCIĄGI  JAGIELLONIA TUSZYN  25 paź  17:00  wtorek  0:10
 
 6 Tydzień   14 - 18.11.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  -  14 lis  17:00  poniedziałek  
 2  BASTION  SIEDLECKA  16 lis  17:30  środa  0:10
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  WIMARAN  16 lis  18:00  środa  10:0
 4  KAMIKAZE  WODOCIĄGI  18 lis  17:00  piątek  7:3
 5  KANZAS TEAM  MAP POLSKA  15 lis  18:00  wtorek  5:5
 6  PROJEKT X  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  14 lis  19:30  poniedziałek  6:4
 7  STINGS RĄBIEŃ  LUKS KOŹLE  16 lis  19:00  środa  2:8
 
 7 Tydzień   21 - 25.11.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  STINGS RĄBIEŃ  21 lis    poniedziałek  
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  BASTION  23 lis  18:00  środa  10:0
 3  LUKS KOŹLE  SIEDLECKA  21 lis  18:00  poniedziałek  9:1
 4  MAP POLSKA  AMPER  23 lis  17:00  środa  9:1
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KANZAS TEAM  22 lis  17:30  wtorek  8:2
 6  WIMARAN  KAMIKAZE  23 lis  18:00  środa  6:4
 7  WODOCIĄGI  PROJEKT X  22 lis  17:00  wtorek  2:8
 
 8 Tydzień   28.11 - 2.12. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  28 lis  17:00  poniedziałek  4:6
 2  BASTION  LUKS KOŹLE  30 lis  17:30  środa  0:10
 3  KAMIKAZE  JAGIELLONIA TUSZYN  2 gru  17:00  piątek  0:10
 4  KANZAS TEAM  WODOCIĄGI  29 lis  18:00  wtorek  8:2
 5  PROJEKT X  WIMARAN  28 lis  19:30  poniedziałek  8:2
 6  SIEDLECKA  -      środa  
 7  STINGS RĄBIEŃ  MAP POLSKA  30 lis  19:00  środa  5:5
 
 9 Tydzień   5 - 9.12.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  LUKS KOŹLE  5 gru  17:00  poniedziałek  
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  PROJEKT X  7 gru  18:00  środa  10:0
 3  KAMIKAZE  BASTION  9 gru  17:00  piątek  8:2
 4  MAP POLSKA  SIEDLECKA  7 gru  17:00  środa  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  STINGS RĄBIEŃ  6 gru  17:30  wtorek  8:2
 6  WIMARAN  KANZAS TEAM  7 gru  18:00  środa  5:5
 7  WODOCIĄGI  AMPER  6 gru  17:00  wtorek  3:7
 
 10 Tydzień   12 - 16.12.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  WIMARAN  12 gru  17:00  poniedziałek  2:8
 2  BASTION  -  14 gru  17:30  środa  
 3  KANZAS TEAM  JAGIELLONIA TUSZYN  13 gru  18:00  wtorek  2:8
 4  LUKS KOŹLE  MAP POLSKA  12 gru  18:00  poniedziałek  7:3
 5  PROJEKT X  KAMIKAZE  12 gru  19:30  poniedziałek  6:4
 6  SIEDLECKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  14 gru  17:00  środa  2:8
 7  STINGS RĄBIEŃ  WODOCIĄGI  14 gru  19:00  środa  6:4
 
 11 Tydzień   9 - 13. 01. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JAGIELLONIA TUSZYN  AMPER  11 sty  18:00  środa  8:2
 2  KAMIKAZE  KANZAS TEAM  13 sty  17:00  piątek  8:2
 3  MAP POLSKA  -  11 sty  17:00  środa  
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  LUKS KOŹLE  10 sty  17:30  wtorek  4:6
 5  PROJEKT X  BASTION  9 sty  19:30  poniedziałek  9:1
 6  WIMARAN  STINGS RĄBIEŃ  11 sty  18:00  środa  9:1
 7  WODOCIĄGI  SIEDLECKA  10 sty  17:00  wtorek  0:10
 
 12 Tydzień   16 - 20. 01. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  PAŁAC MŁODZIEŻY 2      wtorek  
 2  AMPER  KAMIKAZE  16 sty  17:00  poniedziałek  5:5
 3  BASTION  MAP POLSKA  18 sty  17:30  środa  0:10
 4  KANZAS TEAM  PROJEKT X  17 sty  18:00  wtorek  5:5
 5  LUKS KOŹLE  WODOCIĄGI  16 sty  18:00  poniedziałek  10:0
 6  SIEDLECKA  WIMARAN  18 sty  17:00  środa  5:5
 7  STINGS RĄBIEŃ  JAGIELLONIA TUSZYN  18 sty  19:00  środa  0:10
 
 13 Tydzień   23 - 27. 01. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JAGIELLONIA TUSZYN  SIEDLECKA  25 sty  18:00  środa  10:0
 2  KAMIKAZE  STINGS RĄBIEŃ  27 sty  17:00  piątek  4:6
 3  KANZAS TEAM  BASTION  24 sty  18:00  wtorek  10:0
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  MAP POLSKA  24 sty  17:30  wtorek  9:1
 5  PROJEKT X  AMPER  23 sty  19:30  poniedziałek  10:0
 6  WIMARAN  LUKS KOŹLE  25 sty  18:00  środa  3:7
 7  WODOCIĄGI  -  24 sty  17:00  wtorek