Terminarz 5 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   1 - 5. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  MIESZKO        
 2  AMPER  DROP SHOT  4 paź  17:00  czwartek  8:2
 3  BASTION  RAVEN CLUB 2  1 paź  17:30  poniedziałek  0:10
 4  DELFI  MAXIMUS  4 paź  17:00  czwartek  1:9
 5  GERONIMO  NADZIEJA  5 paź  18:00  piątek  9:1
 6  HARASUTO  SOCZEWKA  4 paź  18:00  czwartek  5:5
 7  TOPSPIN  STINGS RĄBIEŃ  1 paź  17:30  poniedziałek  2:8
 
 2 Tydzień   8 - 12. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DROP SHOT  -        
 2  MAXIMUS  AMPER  10 paź  17:30  środa  7:3
 3  MIESZKO  HARASUTO  8 paź  19:30  poniedziałek  2:8
 4  NADZIEJA  BASTION  12 paź  18:00  piątek  4:6
 5  RAVEN CLUB 2  DELFI  8 paź  17:30  poniedziałek  10:0
 6  SOCZEWKA  TOPSPIN  12 paź  18:00  piątek  6:4
 7  STINGS RĄBIEŃ  GERONIMO  10 paź  19:00  środa  9:1
 
 3 Tydzień   15 - 19. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  MAXIMUS        
 2  AMPER  DELFI  18 paź  17:00  czwartek  5:5
 3  BASTION  STINGS RĄBIEŃ  15 paź  17:30  poniedziałek  1:9
 4  GERONIMO  SOCZEWKA  19 paź  18:00  piątek  3:7
 5  HARASUTO  DROP SHOT  18 paź  18:00  czwartek  9:1
 6  NADZIEJA  RAVEN CLUB 2  19 paź  18:00  piątek  0:10
 7  TOPSPIN  MIESZKO  15 paź  17:30  poniedziałek  9:1
 
 4 Tydzień   22 - 26. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DELFI  -        
 2  DROP SHOT  TOPSPIN  22 paź  17:30  poniedziałek  0:10
 3  MAXIMUS  HARASUTO  24 paź  17:30  środa  5:5
 4  MIESZKO  GERONIMO  22 paź  19:30  poniedziałek  1:9
 5  RAVEN CLUB 2  AMPER  22 paź  17:30  poniedziałek  9:1
 6  SOCZEWKA  BASTION  26 paź  18:00  piątek  9:1
 7  STINGS RĄBIEŃ  NADZIEJA  24 paź  19:00  środa  10:0
 
 5 Tydzień   5 - 9. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  AMPER        
 2  BASTION  MIESZKO  5 lis  17:30  poniedziałek  5:5
 3  GERONIMO  DROP SHOT  9 lis  18:00  piątek  8:2
 4  HARASUTO  DELFI  8 lis  18:00  czwartek  9:1
 5  NADZIEJA  SOCZEWKA  9 lis  18:00  piątek  0:10
 6  STINGS RĄBIEŃ  RAVEN CLUB 2  7 lis  19:00  środa  3:7
 7  TOPSPIN  MAXIMUS  5 lis  17:30  poniedziałek  6:4
 
 6 Tydzień   12 - 16. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  HARASUTO  15 lis  17:00  czwartek  4:6
 2  DELFI  TOPSPIN  15 lis  17:00  czwartek  3:7
 3  DROP SHOT  BASTION  12 lis  17:30  poniedziałek  3:7
 4  MAXIMUS  GERONIMO  14 lis  17:30  środa  6:4
 5  MIESZKO  NADZIEJA  12 lis  19:30  poniedziałek  7:3
 6  RAVEN CLUB 2  -        
 7  SOCZEWKA  STINGS RĄBIEŃ  16 lis  18:00  piątek  1:9
 
 7 Tydzień   19 - 23. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  MAXIMUS  19 lis  17:30  poniedziałek  2:8
 2  GERONIMO  DELFI  23 lis  18:00  piątek  9:1
 3  HARASUTO  -        
 4  NADZIEJA  DROP SHOT  23 lis  18:00  piątek  6:4
 5  SOCZEWKA  RAVEN CLUB 2  23 lis  18:00  piątek  0:10
 6  STINGS RĄBIEŃ  MIESZKO  21 lis  19:00  środa  10:0
 7  TOPSPIN  AMPER  19 lis  17:30  poniedziałek  7:3
 
 8 Tydzień   26 - 30. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  TOPSPIN        
 2  AMPER  GERONIMO  29 lis  17:00  czwartek  7:3
 3  DELFI  BASTION  29 lis  17:00  czwartek  9:1
 4  DROP SHOT  STINGS RĄBIEŃ  26 lis  17:30  poniedziałek  0:10
 5  MAXIMUS  NADZIEJA  28 lis  17:30  środa  10:0
 6  MIESZKO  SOCZEWKA  26 lis  19:30  poniedziałek  2:8
 7  RAVEN CLUB 2  HARASUTO  26 lis  17:30  poniedziałek  10:0
 
 9 Tydzień   3 - 7. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  AMPER  3 gru  17:30  poniedziałek  4:6
 2  GERONIMO  -        
 3  MIESZKO  RAVEN CLUB 2  3 gru  19:30  poniedziałek  0:10
 4  NADZIEJA  DELFI  7 gru  18:00  piątek  10:0 W/O
 5  SOCZEWKA  DROP SHOT  7 gru  18:00  piątek  10:0
 6  STINGS RĄBIEŃ  MAXIMUS  5 gru  19:00  środa  5:5
 7  TOPSPIN  HARASUTO  3 gru  17:30  poniedziałek  6:4
 
 10 Tydzień   10 - 14. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  BASTION        
 2  AMPER  NADZIEJA  13 gru  17:00  czwartek  8:2
 3  DELFI  STINGS RĄBIEŃ  13 gru  17:00  czwartek  4:6
 4  DROP SHOT  MIESZKO  10 gru  17:30  poniedziałek  5:5
 5  HARASUTO  GERONIMO  13 gru  18:00  czwartek  4:6
 6  MAXIMUS  SOCZEWKA  12 gru  17:30  środa  6:4
 7  RAVEN CLUB 2  TOPSPIN  10 gru  17:30  poniedziałek  9:1
 
 11 Tydzień   17 - 21. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  HARASUTO  17 gru  17:30  poniedziałek  1:9
 2  DROP SHOT  RAVEN CLUB 2  17 gru  17:30  poniedziałek  0:10
 3  GERONIMO  TOPSPIN  21 gru  18:00  piątek  2:8
 4  MIESZKO  MAXIMUS  17 gru  19:30  poniedziałek  0:10
 5  NADZIEJA  -        
 6  SOCZEWKA  DELFI  21 gru  18:00  piątek  10:0 W/O
 7  STINGS RĄBIEŃ  AMPER  19 gru  19:00  środa  7:3
 
 12 Tydzień   7 - 11. 01. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  STINGS RĄBIEŃ        
 2  AMPER  SOCZEWKA  10 sty  17:00  czwartek  6:4
 3  DELFI  MIESZKO  10 sty  17:00  czwartek  9:1
 4  HARASUTO  NADZIEJA  10 sty  18:00  czwartek  9:1
 5  MAXIMUS  DROP SHOT  9 sty  17:30  środa  10:0
 6  RAVEN CLUB 2  GERONIMO  7 sty  17:30  poniedziałek  8:2
 7  TOPSPIN  BASTION  7 sty  17:30  poniedziałek  9:1
 
 13 Tydzień   14 - 18. 01. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  GERONIMO  14 sty  17:30  poniedziałek  2:8
 2  DROP SHOT  DELFI  14 sty  17:30  poniedziałek  0:10
 3  MAXIMUS  RAVEN CLUB 2  16 sty  17:30  środa  1:9
 4  MIESZKO  AMPER  14 sty  19:30  poniedziałek  2:8
 5  NADZIEJA  TOPSPIN  18 sty  18:00  piątek  0:10
 6  SOCZEWKA  -        
 7  STINGS RĄBIEŃ  HARASUTO  16 sty  19:00  środa  8:2