Terminarz 5 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   6 - 10. 02. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BASTION  PAŁAC MŁODZIEŻY 2   8 Lut  17:30  środa  0:10
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  LUKS KOŹLE   8 Lut  18:00  środa  9:1
 3  KAMIKAZE  SIEDLECKA  10 Lut  17:00  piątek  6:4
 4  KANZAS TEAM  AMPER   7 Lut  18:00  wtorek  7:3
 5  PROJEKT X  STINGS RĄBIEŃ   6 Lut  19:30  poniedziałek  9:1
 6  WIMARAN  -        
 7  WODOCIĄGI  MAP POLSKA   7 Lut  17:00  wtorek  6:4
 
 2 Tydzień   13 - 17. 02. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  JAGIELLONIA TUSZYN        
 2  AMPER  BASTION  13 Lut  17:00  poniedziałek  7:3
 3  LUKS KOŹLE  KAMIKAZE  13 Lut  18:00  poniedziałek  8:2
 4  MAP POLSKA  WIMARAN  15 Lut  17:00  środa  7:3
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  WODOCIĄGI  14 Lut  17:30  wtorek  7:3
 6  SIEDLECKA  PROJEKT X  15 Lut  17:00  środa  2:8
 7  STINGS RĄBIEŃ  KANZAS TEAM  15 Lut  19:00  środa  1:9
 
 3 Tydzień   20 - 24. 02. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  STINGS RĄBIEŃ  20 Lut  17:00  poniedziałek  6:4
 2  BASTION  WODOCIĄGI  22 Lut  17:30  środa  0:10
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  MAP POLSKA  22 Lut  18:00  środa  9:1
 4  KAMIKAZE  -        
 5  KANZAS TEAM  SIEDLECKA  21 Lut  18:00  wtorek  8:2
 6  PROJEKT X  LUKS KOŹLE  20 Lut  19:30  poniedziałek  1:9
 7  WIMARAN  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  22 Lut  18:00  środa  6:4
 
 4 Tydzień   27.02 - 2.03. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  PROJEKT X        
 2  LUKS KOŹLE  KANZAS TEAM  27 Lut  18:00  poniedziałek  6:4
 3  MAP POLSKA  KAMIKAZE  29 Lut  17:00  środa  4:6
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  JAGIELLONIA TUSZYN  28 Lut  17:30  wtorek  0:10
 5  SIEDLECKA  AMPER  29 Lut  17:00  środa  7:3
 6  STINGS RĄBIEŃ  BASTION  29 Lut  19:00  środa  8:2
 7  WODOCIĄGI  WIMARAN  28 Lut  17:00  wtorek  3:7
 
 5 Tydzień   5 - 9. 03. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  LUKS KOŹLE  5 Mar  17:00  poniedziałek  1:9
 2  BASTION  WIMARAN  7 Mar  17:30  środa  0:10
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  WODOCIĄGI  7 Mar  18:00  środa  9:1
 4  KAMIKAZE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  9 Mar  17:30  piątek  3:7
 5  KANZAS TEAM  -        
 6  PROJEKT X  MAP POLSKA  5 Mar  19:30  poniedziałek  3:7
 7  STINGS RĄBIEŃ  SIEDLECKA  7 Mar  19:00  środa  1:9
 
 6 Tydzień   12 - 16. 03. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  AMPER        
 2  LUKS KOŹLE  STINGS RĄBIEŃ  12 Mar  18:00  poniedziałek  10:0
 3  MAP POLSKA  KANZAS TEAM  14 Mar  17:00  środa  1:9
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  PROJEKT X  13 Mar  17:30  wtorek  7:3
 5  SIEDLECKA  BASTION  14 Mar  17:00  środa  8:2
 6  WIMARAN  JAGIELLONIA TUSZYN  14 Mar  18:00  środa  2:8
 7  WODOCIĄGI  KAMIKAZE  13 Mar  17:00  wtorek  2:8
 
 7 Tydzień   19 - 23. 03. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  MAP POLSKA  19 Mar  17:00  poniedziałek  3:7
 2  BASTION  JAGIELLONIA TUSZYN  21 Mar  17:30  środa  0:10
 3  KAMIKAZE  WIMARAN  23 Mar  17:00  piątek  8:2
 4  KANZAS TEAM  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  20 Mar  18:00  wtorek  4:6
 5  PROJEKT X  WODOCIĄGI  19 Mar  19:30  poniedziałek  6:4
 6  SIEDLECKA  LUKS KOŹLE  21 Mar  18:30  środa  1:9
 7  STINGS RĄBIEŃ  -        
 
 8 Tydzień   26 - 30. 03. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  SIEDLECKA        
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  KAMIKAZE  28 Mar  18:00  środa  9:1
 3  LUKS KOŹLE  BASTION  26 Mar  18:00  poniedziałek  10:0
 4  MAP POLSKA  STINGS RĄBIEŃ  28 Mar  17:00  środa  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  AMPER  27 Mar  17:30  wtorek  8:2
 6  WIMARAN  PROJEKT X  28 Mar  18:00  środa  7:3
 7  WODOCIĄGI  KANZAS TEAM  27 Mar  17:00  wtorek  3:7
 
 9 Tydzień   16 - 20. 04. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  WODOCIĄGI  16 Kwi  17:00  poniedziałek  3:7
 2  BASTION  KAMIKAZE  18 Kwi  17:30  środa  0:10
 3  KANZAS TEAM  WIMARAN  17 Kwi  18:00  wtorek  3:7
 4  LUKS KOŹLE  -        
 5  PROJEKT X  JAGIELLONIA TUSZYN  16 Kwi  19:30  poniedziałek  0:10
 6  SIEDLECKA  MAP POLSKA  18 Kwi  18:30  środa  6:4
 7  STINGS RĄBIEŃ  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  18 Kwi  19:00  środa  2:8
 
 10 Tydzień   23 - 27. 04. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  BASTION        
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  KANZAS TEAM  25 Kwi  18:00  środa  9:1
 3  KAMIKAZE  PROJEKT X  27 Kwi  17:00  piątek  6:4
 4  MAP POLSKA  LUKS KOŹLE  25 Kwi  17:00  środa  0:10
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  SIEDLECKA  24 Kwi  17:30  wtorek  10:0
 6  WIMARAN  AMPER  25 Kwi  18:00  środa  9:1
 7  WODOCIĄGI  STINGS RĄBIEŃ  24 Kwi  17:00  wtorek  7:3
 
 11 Tydzień   7 - 11. 05. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  MAP POLSKA        
 2  AMPER  JAGIELLONIA TUSZYN   7 Maj  17:00  poniedziałek  3:7
 3  BASTION  PROJEKT X   9 Maj  17:30  środa  0:10
 4  KANZAS TEAM  KAMIKAZE   8 Maj  18:00  wtorek  4:6
 5  LUKS KOŹLE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2   7 Maj  18:00  poniedziałek  7:3
 6  SIEDLECKA  WODOCIĄGI   9 Maj  18:30  środa  5:5
 7  STINGS RĄBIEŃ  WIMARAN   9 Maj  19:00  środa  2:8
 
 12 Tydzień   14 - 18. 05. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JAGIELLONIA TUSZYN  STINGS RĄBIEŃ  16 Maj  18:00  środa  10:0
 2  KAMIKAZE  AMPER  18 Maj  17:00  piątek  10:0
 3  MAP POLSKA  BASTION  16 Maj  17:00  środa  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  -        
 5  PROJEKT X  KANZAS TEAM  14 Maj  19:30  poniedziałek  4:6
 6  WIMARAN  SIEDLECKA  16 Maj  18:00  środa  7:3
 7  WODOCIĄGI  LUKS KOŹLE  15 Maj  17:00  wtorek  2:8
 
 13 Tydzień   21 - 25. 05. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  -  WODOCIĄGI        
 2  AMPER  PROJEKT X  21 Maj  17:00  poniedziałek  2:8
 3  BASTION  KANZAS TEAM  23 Maj  17:30  środa  0:10
 4  LUKS KOŹLE  WIMARAN  21 Maj  18:00  poniedziałek  10:0
 5  MAP POLSKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  23 Maj  17:00  środa  6:4
 6  SIEDLECKA  JAGIELLONIA TUSZYN  23 Maj  18:30  środa  3:7
 7  STINGS RĄBIEŃ  KAMIKAZE  23 Maj  19:00  środa  1:9