Terminarz 5 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   29.09 - 3.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  DRUŻYNA A  30 wrz  17:30  wtorek  10:0
 2  GERONIMO  RELAX ŁÓDŹ  3 paź  17:00  piątek  10:0
 3  HARASUTO  NADZIEJA  2 paź  19:00  czwartek  0:10
 4  MESICO LORIPES  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  2 paź  19:45  czwartek  7:3
 5  SOCZEWKA  DRAGON  3 paź  19:30  piątek  4:6
 6  WODOCIĄGI  SOKÓŁ ZGIERZ III  30 wrz  17:00  wtorek  4:6
 
 2 Tydzień   6.10 - 10.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  MESICO LORIPES  7 paź  18:00  wtorek  8:2
 2  DRUŻYNA A  WODOCIĄGI  6 paź  18:30  poniedziałek  0:10
 3  NADZIEJA  GERONIMO  10 paź  17:00  piątek  4:6
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  AMPER  9 paź  18:15  czwartek  6:4
 5  RELAX ŁÓDŹ  SOCZEWKA  10 paź  17:00  piątek  1:9
 6  SOKÓŁ ZGIERZ III  HARASUTO  8 paź  17:30  czwartek  8:2
 
 3 Tydzień   13.10 - 17.10.2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  DRAGON  14 paź  17:30  wtorek  2:8
 2  GERONIMO  SOKÓŁ ZGIERZ III  17 paź  17:00  piątek  5:5
 3  HARASUTO  DRUŻYNA A  16 paź  19:00  czwartek  10:0
 4  MESICO LORIPES  SOCZEWKA  16 paź  19:45  czwartek  6:4
 5  NADZIEJA  RELAX ŁÓDŹ  17 paź  17:00  piątek  5:5
 6  WODOCIĄGI  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  14 paź  17:00  wtorek  4:6
 
 4 Tydzień   20.10 - 24.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  WODOCIĄGI  21 paź  18:00  wtorek  8:2
 2  DRUŻYNA A  GERONIMO  20 paź  18:30  poniedziałek  0:10
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  HARASUTO  23 paź  18:15  czwartek  7:3
 4  RELAX ŁÓDŹ  MESICO LORIPES  24 paź  17:00  piątek  6:4
 5  SOCZEWKA  AMPER  24 paź  19:30  piątek  4:6
 6  SOKÓŁ ZGIERZ III  NADZIEJA  22 paź  17:30  czwartek  3:7
 
 5 Tydzień   27.10 - 31.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  MESICO LORIPES  28 paź  17:30  wtorek  5:5
 2  GERONIMO  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  31 paź  17:00  piątek  5:5
 3  HARASUTO  DRAGON  30 paź  19:00  czwartek  3:7
 4  NADZIEJA  DRUŻYNA A  31 paź  17:00  piątek  10:0 W/O
 5  SOKÓŁ ZGIERZ III  RELAX ŁÓDŹ  29 paź  17:30  czwartek  6:4
 6  WODOCIĄGI  SOCZEWKA  28 paź  17:00  wtorek  1:9
 
 6 Tydzień   03.11 - 07.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  GERONIMO  4 lis  18:00  wtorek  8:2
 2  DRUŻYNA A  SOKÓŁ ZGIERZ III  3 lis  18:30  poniedziałek  0:10
 3  MESICO LORIPES  WODOCIĄGI  6 lis  19:45  czwartek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  NADZIEJA  6 lis  18:15  czwartek  3:7
 5  RELAX ŁÓDŹ  AMPER  7 lis  17:00  piątek  8:2
 6  SOCZEWKA  HARASUTO  7 lis  19:30  piątek  10:0
 
 7 Tydzień   17.11 - 21.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRUŻYNA A  RELAX ŁÓDŹ  17 lis  18:30  poniedziałek  0:10
 2  GERONIMO  SOCZEWKA  21 lis  17:00  piątek  4:6
 3  HARASUTO  MESICO LORIPES  20 lis  18:30  czwartek  7:3
 4  NADZIEJA  DRAGON  21 lis  17:00  piątek  3:7
 5  SOKÓŁ ZGIERZ III  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  19 lis  17:30  czwartek  5:5
 6  WODOCIĄGI  AMPER  18 lis  17:00  wtorek  5:5
 
 8 Tydzień   24.11 - 28.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  HARASUTO  25 lis  17:30  wtorek  7:3
 2  DRAGON  SOKÓŁ ZGIERZ III  25 lis  18:00  wtorek  6:4
 3  MESICO LORIPES  GERONIMO  27 lis  19:45  czwartek  3:7
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  DRUŻYNA A  27 lis  18:15  czwartek  10:0
 5  RELAX ŁÓDŹ  WODOCIĄGI  28 lis  17:00  piątek  10:0
 6  SOCZEWKA  NADZIEJA  28 lis  19:30  piątek  3:7
 
 9 Tydzień   01.12 - 05.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRUŻYNA A  DRAGON  1 gru  18:30  poniedziałek  0:10
 2  GERONIMO  AMPER  5 gru  17:00  piątek  7:3
 3  HARASUTO  WODOCIĄGI  4 gru  18:30  czwartek  5:5
 4  NADZIEJA  MESICO LORIPES  5 gru  17:00  piątek  10:0
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  RELAX ŁÓDŹ  4 gru  18:15  czwartek  5:5
 6  SOKÓŁ ZGIERZ III  SOCZEWKA  4 gru  17:30  czwartek  5:5
 
 10 Tydzień   08.12 - 12.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  NADZIEJA  9 gru  17:30  wtorek  2:8
 2  DRAGON  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  9 gru  18:00  wtorek  8:2
 3  MESICO LORIPES  SOKÓŁ ZGIERZ III  11 gru  19:45  czwartek  3:7
 4  RELAX ŁÓDŹ  HARASUTO  12 gru  17:00  piątek  8:2
 5  SOCZEWKA  DRUŻYNA A  12 gru  19:30  piątek  10:0 W/O
 6  WODOCIĄGI  GERONIMO  9 gru  17:00  wtorek  2:8
 
 11 Tydzień   15.12 - 19.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  RELAX ŁÓDŹ  16 gru  18:00  wtorek  9:1
 2  DRUŻYNA A  MESICO LORIPES  15 gru  18:30  poniedziałek  0:10 W/O
 3  GERONIMO  HARASUTO  19 gru  17:00  piątek  7:3
 4  NADZIEJA  WODOCIĄGI  19 gru  17:00  piątek  9:1
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  SOCZEWKA  18 gru  18:15  czwartek  6:4
 6  SOKÓŁ ZGIERZ III  AMPER  17 gru  17:30  czwartek  6:4