Terminarz 5 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   5 - 9. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  HARASUTO  6 paź  17:30  wtorek  4:6
 2  FD  DK RELAX  8 paź  18:30  czwartek  9:1
 3  GERONIMO  WODOCIĄGI  9 paź  17:00  piątek  6:4
 4  NADZIEJA  OSP KUDROWICE  9 paź  17:00  piątek  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  BLOK EKIPA  6 paż  17:30  wtorek  9:1
 6  SOCZEWKA  KORMAH  9 paź  19:30  piątek  9:1
 7  SSN START  OLD DOUBLE  6 paź  16:45  wtorek  9:1
 8  TG SOKÓŁ Zgierz III  BSA RODZINA  6 paź  17:30  wtorek  5:5
 
 2 Tydzień   12 - 16. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BLOK EKIPA  SSN START  13 paź  18:00  wtorek  7:3
 2  BSA RODZINA  FD  12 paź  19:00  poniedziałek  5:5
 3  DK RELAX  AMPER  16 paź  17:00  piątek  9:1
 4  HARASUTO  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  15 paź  19:00  czwartek  3:7
 5  KORMAH  GERONIMO  15 paź  17:30  czwartek  3:7
 6  OLD DOUBLE  SOCZEWKA  13 paź  19:00  piątek  0:10
 7  OSP KUDROWICE  TG SOKÓŁ Zgierz III  12 paź  18:00  poniedziałek  5:5
 8  WODOCIĄGI  NADZIEJA  13 paź  17:00  poniedziałek  2:8
 
 3 Tydzień   19 - 23. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  DK RELAX  19 paź  19:00  poniedziałek  5:5
 2  FD  OSP KUDROWICE  22 paź  18:30  czwartek  7:3
 3  GERONIMO  OLD DOUBLE  23 paź  17:00  piątek  10:0
 4  NADZIEJA  KORMAH  23 paź  17:00  piątek  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  AMPER  20 paź  17:30  wtorek  8:2
 6  SOCZEWKA  BLOK EKIPA  23 paź  19:30  piątek  8:2
 7  SSN START  HARASUTO  20 paź  16:45  wtorek  3:7
 8  TG SOKÓŁ Zgierz III  WODOCIĄGI  20 paź  17:30  wtorek  10:0
 
 4 Tydzień   26 - 30. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  SSN START  27 paź  17:30  wtorek  7:3
 2  BLOK EKIPA  GERONIMO  27 paź  18:00  wtorek  3:7
 3  DK RELAX  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  30 paź  17:00  piątek  4:6
 4  HARASUTO  SOCZEWKA  29 paź  19:00  czwartek  1:9
 5  KORMAH  TG SOKÓŁ Zgierz III  29 paź  17:30  czwartek  1:9
 6  OLD DOUBLE  NADZIEJA  27 paź  19:00  piątek  0:10
 7  OSP KUDROWICE  BSA RODZINA  26 paź  18:00  poniedziałek  8:2
 8  WODOCIĄGI  FD  27 paź  17:00  poniedziałek  3:7
 
 5 Tydzień   2 - 6. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  WODOCIĄGI  2 lis  19:00  poniedziałek  7:3
 2  FD  KORMAH  5 lis  18:30  czwartek  10:0
 3  GERONIMO  HARASUTO  6 lis  17:00  piątek  7:3
 4  NADZIEJA  BLOK EKIPA  6 lis  17:00  piątek  7:3
 5  OSP KUDROWICE  DK RELAX  2 lis  18:00  poniedziałek  7:3
 6  SOCZEWKA  AMPER  6 lis  19:30  piątek  8:2
 7  SSN START  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  3 lis  16:45  wtorek  0:10
 8  TG SOKÓŁ Zgierz III  OLD DOUBLE  3 lis  17:30  wtorek  10:0
 
 6 Tydzień   9 - 13. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  GERONIMO  10 lis  17:30  wtorek  3:7
 2  BLOK EKIPA  TG SOKÓŁ Zgierz III  10 lis  18:00  wtorek  1:9
 3  DK RELAX  SSN START  13 lis  17:00  piątek  7:3
 4  HARASUTO  NADZIEJA  12 lis  19:00  czwartek  2:8
 5  KORMAH  BSA RODZINA  12 lis  17:30  czwartek  4:6
 6  OLD DOUBLE  FD  10 lis  19:00  piątek  0:10
 7  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  SOCZEWKA  10 lis  17:30  wtorek  6:4
 8  WODOCIĄGI  OSP KUDROWICE  9 lis  17:00  poniedziałek  5:5
 
 7 Tydzień   16 - 20. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  OLD DOUBLE  16 lis  19:00  poniedziałek  10:0
 2  FD  BLOK EKIPA  19 lis  18:30  czwartek  9:1
 3  GERONIMO  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  20 lis  17:00  piątek  6:4
 4  NADZIEJA  AMPER  20 lis  17:00  piątek  8:2
 5  OSP KUDROWICE  KORMAH  16 lis  18:00  poniedziałek  9:1
 6  SOCZEWKA  SSN START  20 lis  19:30  piątek  9:1
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  HARASUTO  17 lis  17:30  wtorek  9:1
 8  WODOCIĄGI  DK RELAX  16 lis  17:00  poniedziałek  2:8
 
 8 Tydzień   23 - 27. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  TG SOKÓŁ Zgierz III  24 lis  17:30  wtorek  3:7
 2  BLOK EKIPA  BSA RODZINA  24 lis  18:00  wtorek  5:5
 3  DK RELAX  SOCZEWKA  27 lis  17:00  piątek  5:5
 4  HARASUTO  FD  26 lis  19:00  czwartek  0:10
 5  KORMAH  WODOCIĄGI  26 lis  17:30  czwartek  3:7
 6  OLD DOUBLE  OSP KUDROWICE  24 lis  19:00  piątek  0:10
 7  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  NADZIEJA  24 lis  17:30  wtorek  5:5
 8  SSN START  GERONIMO  24 lis  16:45  wtorek  2:8
 
 9 Tydzień   30.11 - 4.12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  HARASUTO  30 lis  19:00  poniedziałek  6:4
 2  FD  AMPER  3 gru  18:30  czwartek  10:0
 3  GERONIMO  SOCZEWKA  4 gru  17:00  piątek  5:5
 4  KORMAH  DK RELAX  3 gru  17:30  czwartek  1:9
 5  NADZIEJA  SSN START  4 gru  17:00  piątek  9:1
 6  OSP KUDROWICE  BLOK EKIPA  30 lis  18:00  poniedziałek  8:2
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  1 gru  17:30  wtorek  6:4
 8  WODOCIĄGI  OLD DOUBLE  30 lis  17:00  poniedziałek  9:1
 
 10 Tydzień   7 - 11. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  BSA RODZINA  8 gru  17:30  wtorek  8:2
 2  BLOK EKIPA  WODOCIĄGI  8 gru  18:00  wtorek  8:2
 3  DK RELAX  GERONIMO  11 gru  17:00  piątek  3:7
 4  HARASUTO  OSP KUDROWICE  10 gru  19:00  czwartek  3:7
 5  OLD DOUBLE  KORMAH  8 gru  19:00  piątek  2:8
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  FD  8 gru  17:30  wtorek  5:5
 7  SOCZEWKA  NADZIEJA  11 gru  19:30  piątek  3:7
 8  SSN START  TG SOKÓŁ Zgierz III  8 gru  16:45  wtorek  0:10
 
 11 Tydzień   14 - 18. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  14 gru  19:00  poniedziałek  4:6
 2  FD  SSN START  17 gru  18:30  czwartek  10:0
 3  KORMAH  BLOK EKIPA  17 gru  17:30  czwartek  4:6
 4  NADZIEJA  GERONIMO  18 gru  17:00  piątek  5:5
 5  OLD DOUBLE  DK RELAX  15 gru  19:00  piątek  0:10
 6  OSP KUDROWICE  AMPER  14 gru  18:00  poniedziałek  9:1
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  SOCZEWKA  15 gru  17:30  wtorek  8:2
 8  WODOCIĄGI  HARASUTO  14 gru  17:00  poniedziałek  6:4
 
 12 Tydzień   4 - 8. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  WODOCIĄGI  5 sty  17:30  wtorek  3:7
 2  BLOK EKIPA  OLD DOUBLE  5 sty  18:00  wtorek  9:1
 3  DK RELAX  NADZIEJA  8 sty  17:00  piątek  4:6
 4  GERONIMO  TG SOKÓŁ Zgierz III  8 sty  17:00  piątek  6:4
 5  HARASUTO  KORMAH  7 sty  19:00  czwartek  6:4
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  OSP KUDROWICE  5 sty  17:30  wtorek  3:7
 7  SOCZEWKA  FD  8 sty  19:30  piątek  5:5
 8  SSN START  BSA RODZINA  5 sty  16:45  wtorek  4:6
 
 13 Tydzień   11 - 15. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BLOK EKIPA  DK RELAX  12 sty  18:00  wtorek  6:4
 2  BSA RODZINA  SOCZEWKA  11 sty  19:00  poniedziałek  4:6
 3  FD  GERONIMO  14 sty  18:30  czwartek  5:5
 4  KORMAH  AMPER  14 sty  17:30  czwartek  5:5
 5  OLD DOUBLE  HARASUTO  12 sty  19:00  piątek  0:10
 6  OSP KUDROWICE  SSN START  11 sty  18:00  poniedziałek  10:0 W/O
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  NADZIEJA  12 sty  17:30  wtorek  6:4
 8  WODOCIĄGI  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  11 sty  17:00  poniedziałek  3:7
 
 14 Tydzień   18 - 22. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  OLD DOUBLE  19 sty  17:30  wtorek  10:0
 2  DK RELAX  TG SOKÓŁ Zgierz III  22 sty  17:00  piątek  1:9
 3  GERONIMO  BSA RODZINA  22 sty  17:00  piątek  9:1
 4  HARASUTO  BLOK EKIPA  21 sty  19:00  czwartek  5:5
 5  NADZIEJA  FD  21 sty  19:30  czwartek  5:5
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  KORMAH  19 sty  17:30  wtorek  9:1
 7  SOCZEWKA  OSP KUDROWICE  22 sty  19:30  piątek  4:6
 8  SSN START  WODOCIĄGI  19 sty  16:45  wtorek  6:4
 
 15 Tydzień   25 - 29. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BLOK EKIPA  AMPER  26 sty  18:00  wtorek  7:3
 2  BSA RODZINA  NADZIEJA  25 sty  19:00  poniedziałek  1:9
 3  FD  TG SOKÓŁ Zgierz III  28 sty  18:30  czwartek  6:4
 4  HARASUTO  DK RELAX  28 sty  19:00  czwartek  4:6
 5  KORMAH  SSN START  28 sty  17:30  czwartek  6:4
 6  OLD DOUBLE  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  26 sty  19:00  piątek  0:10
 7  OSP KUDROWICE  GERONIMO  25 sty  18:00  poniedziałek  6:4
 8  WODOCIĄGI  SOCZEWKA  25 sty  17:00  poniedziałek  5:5