Terminarz 5 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   16 - 20. 02. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  SOCZEWKA  17 lut  18:00  wtorek  7:3
 2  DRUŻYNA A  AMPER  20 lut  18:00  piątek  6:4
 3  NADZIEJA  HARASUTO  20 lut  17:00  piątek  10:0
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  MESICO LORIPES  19 lut  18:15  czwartek  9:1
 5  RELAX ŁÓDŹ  GERONIMO  20 lut  17:00  piątek  4:6
 6  SOKÓŁ ZGIERZ III  WODOCIĄGI  19 lut  17:30  czwartek  7:3
 
 2 Tydzień   23 - 27. 02. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  24 lut  17:30  wtorek  1:9
 2  GERONIMO  NADZIEJA  27 lut  17:00  piątek  5:5
 3  HARASUTO  SOKÓŁ ZGIERZ III  26 lut  19:00  czwartek  0:10
 4  MESICO LORIPES  DRAGON  26 lut  19:45  czwartek  2:8
 5  SOCZEWKA  RELAX ŁÓDŹ  27 lut  19:30  piątek  10:0
 6  WODOCIĄGI  DRUŻYNA A  24 lut  17:30  wtorek  8:2
 
 3 Tydzień   2 - 6. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  AMPER  3 mar  18:00  wtorek  9:1
 2  DRUŻYNA A  HARASUTO  6 mar  18:00  piątek  5:5
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  WODOCIĄGI  5 mar  18:15  czwartek  6:4
 4  RELAX ŁÓDŹ  NADZIEJA  6 mar  17:00  piątek  3:7
 5  SOCZEWKA  MESICO LORIPES  6 mar  19:30  piątek  4:6
 6  SOKÓŁ ZGIERZ III  GERONIMO  5 mar  17:30  czwartek  7:3
 
 4 Tydzień   9 - 13. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  SOCZEWKA  10 mar  17:30  wtorek  1:9
 2  GERONIMO  DRUŻYNA A  13 mar  17:00  piątek  7:3
 3  HARASUTO  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  12 mar  19:00  czwartek  1:9
 4  MESICO LORIPES  RELAX ŁÓDŹ  12 mar  19:45  czwartek  8:2
 5  NADZIEJA  SOKÓŁ ZGIERZ III  13 mar  17:00  piątek  4:6
 6  WODOCIĄGI  DRAGON  10 mar  17:30  wtorek  0:10
 
 5 Tydzień   16 - 20. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRAGON  HARASUTO  17 mar  18:00  wtorek  8:2
 2  DRUŻYNA A  NADZIEJA  20 mar  18:00  piątek  2:8
 3  MESICO LORIPES  AMPER  19 mar  19:45  czwartek  9:1
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  GERONIMO  19 mar  18:15  czwartek  8:2
 5  RELAX ŁÓDŹ  SOKÓŁ ZGIERZ III  20 mar  17:00  piątek  2:8
 6  SOCZEWKA  WODOCIĄGI  20 mar  19:30  piątek  5:5
 
 6 Tydzień   23 - 27. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  RELAX ŁÓDŹ  24 mar  17:30  wtorek  8:2
 2  GERONIMO  DRAGON  27 mar  17:00  piątek  1:9
 3  HARASUTO  SOCZEWKA  26 mar  19:00  czwartek  2:8
 4  NADZIEJA  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  27 mar  17:00  piątek  4:6
 5  SOKÓŁ ZGIERZ III  DRUŻYNA A  26 mar  17:30  czwartek  10:0
 6  WODOCIĄGI  MESICO LORIPES  24 mar  17:30  wtorek  6:4
 
 7 Tydzień   30.03 - 3.04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  WODOCIĄGI  31 mar  17:30  wtorek  4:6
 2  DRAGON  NADZIEJA  31 mar  18:00  wtorek  8:2
 3  MESICO LORIPES  HARASUTO  2 kwi  19:45  czwartek  9:1
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  SOKÓŁ ZGIERZ III  2 kwi  18:15  czwartek  7:3
 5  RELAX ŁÓDŹ  DRUŻYNA A  3 kwi  17:00  piątek  8:2
 6  SOCZEWKA  GERONIMO  3 kwi  19:30  piątek  6:4
 
 8 Tydzień   13 - 17. 04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRUŻYNA A  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  17 kwi  18:00  piątek  0:10
 2  GERONIMO  MESICO LORIPES  17 kwi  17:00  piątek  2:8
 3  HARASUTO  AMPER  16 kwi  19:00  czwartek  6:4
 4  NADZIEJA  SOCZEWKA  17 kwi  17:00  piątek  7:3
 5  SOKÓŁ ZGIERZ III  DRAGON  16 kwi  17:30  czwartek  2:8
 6  WODOCIĄGI  RELAX ŁÓDŹ  14 kwi  17:30  wtorek  4:6
 
 9 Tydzień   20 - 24. 04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  GERONIMO  21 kwi  17:30  wtorek  3:7
 2  DRAGON  DRUŻYNA A  21 kwi  18:00  wtorek  9:1
 3  MESICO LORIPES  NADZIEJA  23 kwi  19:45  czwartek  3:7
 4  RELAX ŁÓDŹ  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  24 kwi  17:00  piątek  3:7
 5  SOCZEWKA  SOKÓŁ ZGIERZ III  24 kwi  19:30  piątek  3:7
 6  WODOCIĄGI  HARASUTO  21 kwi  17:30  wtorek  6:4
 
 10 Tydzień   27.04 - 8.05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DRUŻYNA A  SOCZEWKA  8 maj  18:00  piątek  2:8
 2  GERONIMO  WODOCIĄGI  8 maj  17:00  piątek  3:7
 3  HARASUTO  RELAX ŁÓDŹ  30 kwi  19:00  czwartek  6:4
 4  NADZIEJA  AMPER  8 maj  17:00  piątek  9:1
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  DRAGON  30 kwi  18:15  czwartek  2:8
 6  SOKÓŁ ZGIERZ III  MESICO LORIPES  30 kwi  17:30  czwartek  8:2
 
 11 Tydzień   11 - 15. 05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  SOKÓŁ ZGIERZ III  12 maj  17:30  wtorek  1:9
 2  HARASUTO  GERONIMO  14 maj  19:00  czwartek  2:8
 3  MESICO LORIPES  DRUŻYNA A  14 maj  19:45  czwartek  9:1
 4  RELAX ŁÓDŹ  DRAGON  15 maj  17:00  piątek  2:8
 5  SOCZEWKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 3  15 maj  19:30  piątek  3:7
 6  WODOCIĄGI  NADZIEJA  12 maj  17:30  wtorek  3:7