Terminarz 5 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   1 - 5. 02. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BLOK EKIPA  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  2 lut  18:00  wtorek  2:8
 2  BSA RODZINA  TG SOKÓŁ Zgierz III  1 lut  19:00  poniedziałek  0:10
 3  DK RELAX  FD  5 lut  17:00  piątek  4:6
 4  HARASUTO  AMPER  4 lut  18:30  czwartek  6:4
 5  KORMAH  SOCZEWKA  4 lut  17:30  czwartek  4:6
 6  OLD DOUBLE  SSN START  5 lut  19:00  piątek  3:7
 7  OSP KUDROWICE  NADZIEJA  3 lut  18:00  środa  4:6
 8  WODOCIĄGI  GERONIMO  1 lut  17:00  poniedziałek  5:5
 
 2 Tydzień   8-12.02.2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  DK RELAX  9 lut  17:30  wtorek  4:6
 2  FD  BSA RODZINA  11 lut  18:30  czwartek  9:1
 3  GERONIMO  KORMAH  12 lut  17:00  piątek  9:1
 4  NADZIEJA  WODOCIĄGI  11 lut  19:30  czwartek  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  HARASUTO  9 lut  17:30  wtorek  9:1
 6  SOCZEWKA  OLD DOUBLE  12 lut  19:30  piątek  10:0
 7  SSN START  BLOK EKIPA  9 lut  16:45  wtorek  7:3
 8  TG SOKÓŁ Zgierz III  OSP KUDROWICE  9 lut  17:30  wtorek  7:3
 
 3 Tydzień   15 - 26. 02. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  16/23 lut  17:30  wtorek  4:6
 2  BLOK EKIPA  SOCZEWKA  16/23 lut  18:00  wtorek  5:5
 3  DK RELAX  BSA RODZINA  19/26 lut  17:00  piątek  7:3
 4  HARASUTO  SSN START  18/25 lut  18:30  czwartek  4:6
 5  KORMAH  NADZIEJA  18/25 lut  17:30  czwartek  1:9
 6  OLD DOUBLE  GERONIMO  19/26 lut  19:00  piątek  3:7
 7  OSP KUDROWICE  FD  17/24 lut  18:00  środa  5:5
 8  WODOCIĄGI  TG SOKÓŁ Zgierz III  15/22 lut  17:00  poniedziałek  4:6
 
 4 Tydzień   29.02 - 4.03. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  OSP KUDROWICE  29 lut  19:00  poniedziałek  3:7
 2  FD  WODOCIĄGI  3 mar  18:30  czwartek  8:2
 3  GERONIMO  BLOK EKIPA  4 mar  17:00  piątek  7:3
 4  NADZIEJA  OLD DOUBLE  3 mar  19:30  czwartek  10:0
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  DK RELAX  1 mar  17:30  wtorek  6:4
 6  SOCZEWKA  HARASUTO  4 mar  19:30  piątek  7:3
 7  SSN START  AMPER  1 mar  16:45  wtorek  6:4
 8  TG SOKÓŁ Zgierz III  KORMAH  1 mar  17:30  wtorek  9:1
 
 5 Tydzień   7 - 11. 03. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  SOCZEWKA  8 mar  17:30  wtorek  3:7
 2  BLOK EKIPA  NADZIEJA  8 mar  18:00  wtorek  2:8
 3  DK RELAX  OSP KUDROWICE  11 mar  17:00  piątek  4:6
 4  HARASUTO  GERONIMO  10 mar  18:30  czwartek  2:8
 5  KORMAH  FD  10 mar  17:30  czwartek  2:8
 6  OLD DOUBLE  TG SOKÓŁ Zgierz III  11 mar  19:00  piątek  0:10
 7  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  SSN START  8 mar  17:30  wtorek  8:2
 8  WODOCIĄGI  BSA RODZINA  7 mar  17:00  poniedziałek  8:2
 
 6 Tydzień   14 - 18. 03 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  KORMAH  14 mar  19:00  poniedziałek  9:1
 2  FD  OLD DOUBLE  17 mar  18:30  czwartek  10:0
 3  GERONIMO  AMPER  18 mar  17:00  piątek  9:1
 4  NADZIEJA  HARASUTO  17 mar  19:30  czwartek  9:1
 5  OSP KUDROWICE  WODOCIĄGI  16 mar  18:00  środa  10:0
 6  SOCZEWKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  18 mar  19:30  piątek  1:9
 7  SSN START  DK RELAX  15 mar  16:45  wtorek  3:7
 8  TG SOKÓŁ Zgierz III  BLOK EKIPA  15 mar  17:30  wtorek  8:2
 
 7 Tydzień   21 - 25. 03 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  NADZIEJA  22 mar  17:30  wtorek  1:9
 2  BLOK EKIPA  FD  22 mar  18:00  wtorek  3:7
 3  DK RELAX  WODOCIĄGI  25 mar  17:00  piątek  2:8
 4  HARASUTO  TG SOKÓŁ Zgierz III  24 mar  18:30  czwartek  3:7
 5  KORMAH  OSP KUDROWICE  24 mar  17:15  czwartek  2:8
 6  OLD DOUBLE  BSA RODZINA  25 mar  19:00  piątek  1:9
 7  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  GERONIMO  22 mar  17:30  wtorek  5:5
 8  SSN START  SOCZEWKA  22 mar  16:45  wtorek  3:7
 
 8 Tydzień   4 - 8. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  BLOK EKIPA  4 kwi  19:00  poniedziałek  5:5
 2  FD  HARASUTO  7 kwi  18:30  czwartek  7:3
 3  GERONIMO  SSN START  8 kwi  17:00  piątek  9:1
 4  NADZIEJA  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  7 kwi  19:30  czwartek  9:1
 5  OSP KUDROWICE  OLD DOUBLE  6 kwi  18:00  środa  10:0
 6  SOCZEWKA  DK RELAX  8 kwi  19:30  piątek  7:3
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  AMPER  5 kwi  17:30  wtorek  9:1
 8  WODOCIĄGI  KORMAH  4 kwi  17:00  poniedziałek  8:2
 
 9 Tydzień   11 - 15. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  FD  12 kwi  17:30  wtorek  0:10
 2  BLOK EKIPA  OSP KUDROWICE  12 kwi  18:00  wtorek  2:8
 3  DK RELAX  KORMAH  15 kwi  17:00  piątek  9:1
 4  HARASUTO  BSA RODZINA  14 kwi  18:30  czwartek  7:3
 5  OLD DOUBLE  WODOCIĄGI  15 kwi  19:00  piątek  2:8
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  TG SOKÓŁ Zgierz III  12 kwi  17:30  wtorek  3:7
 7  SOCZEWKA  GERONIMO  15 kwi  19:30  piątek  4:6
 8  SSN START  NADZIEJA  12 kwi  16:45  wtorek  0:10
 
 10 Tydzień   18 - 22. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  AMPER  18 kwi  19:00  poniedziałek  6:4
 2  FD  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  21 kwi  18:30  czwartek  6:4
 3  GERONIMO  DK RELAX  22 kwi  17:00  piątek  8:2
 4  KORMAH  OLD DOUBLE  21 kwi  17:15  czwartek  7:3
 5  NADZIEJA  SOCZEWKA  21 kwi  19:30  czwartek  8:2
 6  OSP KUDROWICE  HARASUTO  20 kwi  19:00  środa  10:0
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  SSN START  19 kwi  17:30  wtorek  10:0
 8  WODOCIĄGI  BLOK EKIPA  18 kwi  17:00  poniedziałek  6:4
 
 11 Tydzień   25 - 29. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  OSP KUDROWICE  26 kwi  17:30  wtorek  1:9
 2  BLOK EKIPA  KORMAH  26 kwi  18:00  wtorek  7:3
 3  DK RELAX  OLD DOUBLE  29 kwi  17:00  piątek  10:0
 4  GERONIMO  NADZIEJA  29 kwi  17:00  piątek  8:2
 5  HARASUTO  WODOCIĄGI  28 kwi  18:30  czwartek  6:4
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  BSA RODZINA  26 kwi  17:30  wtorek  10:0
 7  SOCZEWKA  TG SOKÓŁ Zgierz III  29 kwi  19:30  piątek  0:10
 8  SSN START  FD  26 kwi  16:45  wtorek  4:6
 
 12 Tydzień   16 - 20. 05. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BSA RODZINA  SSN START  16 maj  19:00  poniedziałek  7:3
 2  FD  SOCZEWKA  19 maj  18:30  czwartek  6:4
 3  KORMAH  HARASUTO  19 maj  17:15  czwartek  4:6
 4  NADZIEJA  DK RELAX  19 maj  19:30  czwartek  7:3
 5  OLD DOUBLE  BLOK EKIPA  20 maj  19:00  piątek  0:10
 6  OSP KUDROWICE  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  18 maj  18:00  środa  5:5
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  GERONIMO  17 maj  17:30  wtorek  8:2
 8  WODOCIĄGI  AMPER  16 maj  17:00  poniedziałek  7:3
 
 13 Tydzień   23 - 27. 05. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  KORMAH  24 maj  17:30  wtorek  5:5
 2  DK RELAX  BLOK EKIPA  27 maj  17:00  piątek  8:2
 3  GERONIMO  FD  27 maj  17:00  piątek  4:6
 4  HARASUTO  OLD DOUBLE  26 maj  18:30  czwartek  10:0
 5  NADZIEJA  TG SOKÓŁ Zgierz III  26 maj  19:30  czwartek  4:6
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  WODOCIĄGI  24 maj  17:30  wtorek  10:0
 7  SOCZEWKA  BSA RODZINA  27 maj  19:30  piątek  10:0
 8  SSN START  OSP KUDROWICE  24 maj  16:45  wtorek  3:7
 
 14 Tydzień   30.05 - 3.06. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  BLOK EKIPA  HARASUTO  31 maj  18:00  wtorek  5:5
 2  BSA RODZINA  GERONIMO  30 maj  19:00  poniedziałek  3:7
 3  FD  NADZIEJA  2 cze  18:30  czwartek  5:5
 4  KORMAH  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  2 cze  17:15  czwartek  4:6
 5  OLD DOUBLE  AMPER  3 cze  19:00  piątek  1:9
 6  OSP KUDROWICE  SOCZEWKA  1 cze  18:00  środa  6:4
 7  TG SOKÓŁ Zgierz III  DK RELAX  31 maj  17:30  wtorek  7:3
 8  WODOCIĄGI  SSN START  30 maj  17:00  poniedziałek  8:2
 
 15 Tydzień   6 - 10. 06. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  BLOK EKIPA  7 cze  17:30  wtorek  4:6
 2  DK RELAX  HARASUTO  10 cze  17:00  piątek  6:4
 3  GERONIMO  OSP KUDROWICE  10 cze  17:00  piątek  10:0 W/O
 4  NADZIEJA  BSA RODZINA  9 cze  19:30  czwartek  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  OLD DOUBLE  7 cze  17:30  wtorek  10:0
 6  SOCZEWKA  WODOCIĄGI  10 cze  19:30  piątek  7:3
 7  SSN START  KORMAH  7 cze  16:45  wtorek  5:5
 8  TG SOKÓŁ Zgierz III  FD  7 cze  17:30  wtorek  7:3