Terminarz 5 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   20-24.03.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  DK RELAX  21.03.2017  17:30  wtorek  3:7
 2  CHOJNY ZATORZE  KORMAH  23.03.2017  17:00  czwartek  3:7
 3  FRISORT OLECHÓW  ELEKTROPROJEKT  22.03.2017  18:00  środa  6:4
 4  HARASUTO  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  23.03.2017  18:00  czwartek  7:3
 5  OLD DOUBLE  OFF+  21.03.2017  18:30  wtorek  0:10
 6  PM PIĄTKA  DK PLICHTÓW  24.03.2017  18:00  piątek  4:6
 
 2 Tydzień   27-31.03.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DK PLICHTÓW  HARASUTO  31.03.2017  17:00  piątek  6:4
 2  DK RELAX  CHOJNY ZATORZE  31.03.2017  17:00  piątek  8:2
 3  ELEKTROPROJEKT  AMPER  30.03.2017  17:30  czwartek  4:6
 4  KORMAH  FRISORT OLECHÓW  30.03.2017  17:30  czwartek  7:3
 5  OFF+  PM PIĄTKA  28.03.2017  18:00  wtorek  10:0
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  OLD DOUBLE  28.03.2017  17:30  wtorek  10:0
 
 3 Tydzień   3-7.04.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  KORMAH  4.04.2017  17:30  wtorek  6:4
 2  CHOJNY ZATORZE  ELEKTROPROJEKT  6.04.2017  17:00  czwartek  3:7
 3  FRISORT OLECHÓW  DK RELAX  5.04.2017  18:00  środa  4:6
 4  HARASUTO  OFF+  6.04.2017  18:00  czwartek  4:6
 5  OLD DOUBLE  DK PLICHTÓW  4.04.2017  18:30  wtorek  0:10
 6  PM PIĄTKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  7.04.2017  17:00  piątek  3:7
 
 4 Tydzień   10-21.04.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  OLD DOUBLE  11/18.04.2017  17:30  wtorek  5:5
 2  CHOJNY ZATORZE  HARASUTO  13/20.04.2017  17:00  czwartek  5:5
 3  DK RELAX  OFF+  14/21.04.2017  17:00  piątek  4:6
 4  ELEKTROPROJEKT  DK PLICHTÓW  13/20.04.2017  17:30  czwartek  9:1
 5  FRISORT OLECHÓW  PM PIĄTKA  12/19.04.2017  18:00  środa  8:2
 6  KORMAH  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  13/20.04.2017  17:30  czwartek  5:5
 
 5 Tydzień   24-28.04.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DK PLICHTÓW  DK RELAX  28.04.2017  17:00  piątek  3:7
 2  HARASUTO  AMPER  27.04.2017  18:00  czwartek  7:3
 3  OFF+  KORMAH  25.04.2017  18:00  wtorek  6:4
 4  OLD DOUBLE  FRISORT OLECHÓW  25.04.2017  18:30  wtorek  5:5
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  ELEKTROPROJEKT  25.04.2017  17:30  wtorek  6:4
 6  PM PIĄTKA  CHOJNY ZATORZE  28.04.2017  17:00  piątek  2:8
 
 6 Tydzień   8-12.05.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER  PM PIĄTKA  12.05.2017  17:00  piątek  6:4
 2  DK RELAX  PAŁAC MŁODZIEŻY 4  12.05.2017  17:00  piątek  7:3
 3  HARASUTO  FRISORT OLECHÓW  11.05.2017  18:00  czwartek  9:1
 4  KORMAH  DK PLICHTÓW  11.05.2017  17:30  czwartek  1:9
 5  OFF+  ELEKTROPROJEKT  9.05.2017  18:00  wtorek  7:3
 6  OLD DOUBLE  CHOJNY ZATORZE  9.05.2017  18:30  wtorek  5:5