I finałowy turniej ROB CUP 2008
(data: 2008-08-25)

Nowa strona 1

 

             Grupa „niebieska”

 

Finał

Gajewicz Konrad      :        Konecki Adam            3:0            (8;9;8)

Gra o miejsce 3-4

Mękarski Artur           :        Uściński Waldemar       0:3            (5;8;9)       

½ turnieju

Mękarski Artur          :          Konecki Adam             2:3            (5;-8;3;-12;8)

Gajewicz Konrad       :         Uściński Waldemar      3:1             (7;-9;10;5)

¼ turnieju

Placek Krzysztof        :          Mękarski Artur            1:3             (10;7;-8;8)

Konecki Adam           :          Walaszczyk Rafał        3:1             (-6;4;6;3)

Gajewicz Konrad        :         Ostrowski Dawid         3:0             (5;5;1)

Śniady Kacper            :         Uściński Waldemar      0:3             (3;8;6)              

 

Klasyfikacja końcowa w turnieju finałowym grupa „niebieska”

1. Gajewicz Konrad      
2.
Konecki Adam            
3. Uściński Waldemar      
4. Mękarski Artur          
5/8
Ostrowski Dawid

Śniady Kacper

Placek Krzysztof

Walaszczyk Rafał       

9/12

Fordoński Paweł
Ciesiołkiewicz Waldemar

Placek Jakub
Pytkowski Tadeusz

13/16

Lewandowska Iwona

Izdebski Sławomir

Dubiela Jacek

Wnęk Stanisław

 

             Grupa „zielona”

 

Finał

Darek Szymaniak    :        Wieczorek Miłosz       3:2            (10;8;-11;-5;7)

Gra o miejsce 3-4

Tadeusz Kroczyński  :        Wroński Piotr               3:1            (9;6;-14;9)       

½ turnieju

Wroński Piotr            :         Wieczorek Miłosz       2:3            (-6;12;5;-5;4)

Darek Szymaniak      :         Tadeusz Kroczyński    3:1            (-4;10;9;9)

¼ turnieju

Wroński Piotr            :          Sobieszek Sławomir   3:1             (8;-4;5;9)

Mikołajczyk Robert  :          Wieczorek Miłosz       1:3             (9;8;-9;11)

Marciniak Zbigniew  :         Darek Szymaniak        1:3           

Szczęsny Dominik     :         Tadeusz Kroczyński    1:3             (-6;5;7;9)

 

    Klasyfikacja końcowa w 1 turnieju finałowym grupa „zielona”

          

1.Szymaniak  Darek  

2. Wieczorek Miłosz      

3. Tadeusz Kroczyński   

4. Wroński Piotr    

miejsca 5/8

Mikołajczyk Robert

Marciniak Zbigniew     

Sobieszek Sławomir   

Szczęsny Dominik

 

miejsca 9/12

Duraj Andrzej    

Łuczak Zbigniew             

Worpus Sławomir

Gajewicz Mariusz                            

miejsca13/16

Stefańczyk Bogusław

Ługowska Natalia                         

Kosiński Mariusz

Ługowski Jarosław     



«« powrt