II turniej finałowy ROB CUP 2008
(data: 2008-09-01)

Nowa strona 2

Oficjalne wyniki II finałowego letniego turnieju  ROB CUP 2008  w tenisie stołowym

 

             Grupa „niebieska”

 

Finał

Uściński Waldemar :     Walaszczyk Rafał    3:1     (-5;8;7;11)

Gra o miejsce 3-4

Mękarski Artur           :        Fordoński Paweł          2:3       (6;-7;6;-14;8)       

½ turnieju

Mękarski Artur          :         Uściński Waldemar     1:3        (6;9;-5;8)

Fordoński Paweł        :         Walaszczyk Rafał        2:3       (-6;6;9;-6;3)

¼ turnieju

Ostrowski Dawid       :          Mękarski Artur            1:3       (-6;7;8;5;)

Konecki Adam           :          Walaszczyk Rafał        3:1       (-9;5;6;5)

Gajewicz Konrad       :           Ostrowski Dawid        3:0       (5;5;1)

Ciesiołkiewicz W.     :           Uściński Waldemar     2:3      (-8;9;1;-7;6)              

 

Klasyfikacja końcowa w turnieju:


1. Uściński Waldemar
2. Walaszczyk Rafał
3. Fordoński Paweł
4. Mękarski Artur

 

miejsca 5/8

Ostrowski Dawid

Konecki Adam                   
Gajewicz Konrad
Ciesiołkiewicz Waldemar

 

miejsca 9/12

Bartłomiejczyk Jarosław

Skowroński Wojciech

Dubiela Jacek

Przesmycki Przemysław


miejsca 13/14

Lewandowska Iwona

Wnęk Stanisław      

 

               Grupa „zielona”

 

Finał

Wroński Piotr            :          Bator Mateusz     3:1    (-7;10;8;5)

Gra o miejsce 3-4

Szymaniak  Darek          :          Ługowski Jarosław   3:1     (6;11;-9;8)       

½ turnieju

Wroński Piotr                 :          Ługowski Jarosław   3:0     (9;5;2)

Darek Szymaniak          :           Bator Mateusz           3:0     (9;9;9)

¼ turnieju

Szczęsny Dominik        :           Bator Mateusz           1:3     (-8;7;5;13)

Darek Szymaniak          :          Dubiela Jacek            3:2    (-6;7;-9;9;1)

Wroński Piotr                :          Tadeusz Kroczyński  3:0     (7;5;7)

Marciniak Zbigniew      :          Ługowski Jarosław   2:3     (-4;8;-8;6;10) 

 

    Klasyfikacja końcowa w turnieju finałowym

          

1. Wroński Piotr    

2. Bator Mateusz          

3. Szymaniak  Darek  

4. Ługowski Jarosław

    

miejsca 5/8

Szczęsny Dominik

Dubiela Jacek 

Tadeusz Kroczyński   

Marciniak Zbigniew   

 

miejsca 9/12

Worpus Sławomir

Sobieszek Sławomir   

Stefańczyk Bogusław

Mikołajczyk Robert

 

miejsca13/16

Kosiński Mariusz

Ługowski Artur     

Ługowska Natalia                         

Duraj Andrzej 

 

miejsce 17

Marchwicki Paweł

 

Nagroda główna oraz puchar dla najlepszego zawodnika ufundowane

przez Pana Edwarda Tomaszewskiego otrzymał zwycięzca grupy niebieskiej

Rafał Walaszczyk.

Komunikat końcowy, podsumowanie zamieszczę po otrzymaniu z powrotem

 z cenzury.

Serdeczne podziękowania dla Edwarda Tomaszewskiego ( nie tylko za nagrodę),

Teresy Gliskiej oraz "mężów zaufania" za pomoc w organizacji i wsparcie w

trudnych chwilach ...



«« powrt