Tabela rankingowa po II finałowym turnieju ROB CUP 2008
(data: 2008-09-01)

Nowa strona 3
  TABELA RANKINGOWA ROB CUP 2008  
  Grupa "niebieska" 3.08 10.08 17.08 24.08 31.08 suma
   1. Walaszczyk Rafał          90 81 100 66 90 427
   2. Fordoński Paweł           73 90 81 56 81 381
   3. Konecki Adam              66 73 73 90 66 368
4. Gajewicz Konrad 0 100 90 100 66 356
5. Mękarski Artur 66 66 66 73 73 344
6. Ciesiołkiewicz Waldemar   56 56 56 56 66 290
7. Ostrowski Dawid 81 0 66 66 66 279
8~9. Lewandowska Iwona         56 66 46 46 46 260
  Dubiela Jacek 56 56 46 46 56 260
10. Wnęk Stanisław 46 66 39 46 46 243
11. Przesmycki Przemysław     46 56 56 0 56 214
12. Śniady Kacper 66 66 66     198
13. Uściński Waldemar 0 0 0 81 100 181
14. Bartłomiejczyk Jarosław 100 0 0 0 56 156
15. Izdebski Sławomir 0 46 66     112
16. Placek Krzysztof 0 0 0 66 0 66
17~18. Placek Jakub 0 0 0 56 0 56
  Pytkowski Tadeusz 0 0 0 56 0 56
               
  Grupa "zielona"            
1. Mikołajczyk Robert        39 46 56 66 56 263
2. Szymaniak Darek 0 0 56 100 81 237
3. Kroczyński Tadeusz 56 0 33 81 66 236
4. Ługowski Jarosław 33 39 39 46 73 230
5. Marciniak Zbigniew 46 46 0 66 66 224
6. Stefańczyk Bogusław 66 0 46 46 56 214
7. Worpus Sławomir 0 33 33 56 56 178
8. Wroński Piotr 0 0 0 73 100 173
9. Ługowska Natalia 0 46 33 46 46 171
10. Bator Mateusz             39 39 0 0 90 168
11. Duraj Andrzej 0 39 0 56 46 141
12. Marchwicki Paweł          33 33 33 0 39 138
13. Szczęsny Dominik 0 0 0 66 66 132
14. Sobieszek Sławomir 0 0 0 66 56 122
15. Tomaszwski Edward         33 39 39 0 0 111
16. Kosiński Mariusz 0 0 0 46 46 92
17. Łuczak Zbigniew 0 33 0 56 0 89
18. Marciniak Iza 39 33 0 0 0 72
19~20 Wasiak Roman 0 56 0 0 0 56
  Gajewicz Mariusz 0 0 0 56 0 56
21~22. Ciołek Włodzimierz        46 0 0 0 0 46
  Drozda Sławomir 0 0 46 0 0 46
23~25 Ługowski Artur 0 0 0 0 39 39
  Milas Tymoteusz 39 0 0 0 0 39
  Ługowska Agnieszka 0 0 39 0 0 39
  Dubiela Jacek    GOŚĆ 56 56 46 0 66 224

Nagroda główna oraz puchar dla najlepszego zawodnika ufundowane

przez Pana Edwarda Tomaszewskiego otrzymał zwycięzca grupy niebieskiej

Rafał Walaszczyk.

Komunikat końcowy, podsumowanie zamieszczę po otrzymaniu z powrotem

 z cenzury.

Serdeczne podziękowania dla Edwarda Tomaszewskiego ( nie tylko za nagrodę),

Teresy Glińskiej oraz "mężów zaufania" za pomoc w organizacji i wsparcie w

trudnych chwilach ...



«« powrt