OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI 2009 - wyniki
(data: 2009-05-17)

        TURNIEJ INDYWIDUALNY:
    1	Wojnarski Robert       	Gostynin     
    2	Placek Jakub           	Skierniewice 
    3	Placek Krzysztof       	Skierniewice 
    4	Wawrzyniak Andrzej     	Sochaczew    
  5-6	Łażewski Kamil         	Sochaczew    
     	Zimny Jan              	Łódź         
  7-8	Piotrowski Krzysztof   	Bydgoszcz    
     	Ciesiołkiewicz Waldemar	Łódź         
 9-12	Iwanicki Sebastian     	Bydgoszcz    
     	Przesmycki Przemysław  	Łódź         
     	Stępień Marek          	Łódź         
     	Wrzosek Andrzej        	Rawa Maz.    
13-16	Podsędek Mateusz       	Łowicz       
     	Juszko Adam            	Pabianice    
     	Kalina Leszek          	Aleksandrów  
     	Przeborski Norbert     	Tomaszów     
17-24	Iwanicki Damian        	Bydgoszcz    
     	Kamionka Wojciech      	Wrocław      
     	Mucha Łukasz           	Wrocław      
     	Olczak Mariusz         	Łłódź        
     	Piotrowski Paweł       	Bydgoszcz    
     	Rataj Mirosław         	Baiała Rawska
     	Śniady Kacper          	Pabianice    
     	Znyk Cezary            	Łowicz       
25-32	Wroński Piotr          	Łódź         
     	Juszko Andrzej         	Łódź         
     	Szcześniak Karol       	Koźle        
     	Filipczak Jacek        	Brzeziny     
     	Stach Wojciech         	Wrocław      
     	Marchwicki Oskar       	Łódź         
	Marciniak Zbigniew     	Łódź         
	Dubiela Jacek          	Łódź         
33-40	Będzyński Dariusz      	Tomaszów     
	Olbiński Janusz        	Łódź         
	Ługowski Jarosław      	Łódź         
	Wojciechowski Wojciech 	Andrzejów    
	Skiba Robert           	Łódź         
	Podsędek Piotr         	Łowicz       
	Polit Daniel           	Łódź         
	Stefańczyk Bogusław    	Łódź         
41-48	Wasiak Roman           	Rzgów        
	Ostrowski Dawid        	Łódź         
	Ługowska  Natalia      	Łódź         
	Kowalski Jacek         	Łask         
	Szymkowski Kamil       	Łódź         
	Sułkowski Jacek        	Andrzejów    
	Ługowski Artur         	Łódź         
	Okupski Zbigniew       	Łódź         
49-51	Blaszczyk Patrycja     	Koźle        
	Kunert Szymon          	Łódź         
	Kapica Marek           	Lututów      
52-54	Przybyłek Przemysław   	Głowno       
	Błaszczyk Dagmara      	Koźle        
	Marciniak Iza          	Łódź         
55-57	Moskwa Dariusz         	Koźzle       
	Kopczyński Jerzy       	Łódź         
	Ługowska  Agnieszka    	Łódź         
58-60	Golas Krzysztof        	Lututów      
	Kapusta Marcin         	Głowno       
	Haniecki Damian        	Łódź         
61-63	Dróżka Jarosław        	Koźzle       
	Maniak Paweł           	Krzepocinek  
	Dębowski Krzysztof     	Łódź         
64-66	Kalinowski Tomasz      	Łódź         
	Moskwa Tomasz          	Koźzle       
	Szczepaniak Przemysław 	Łódź         
67-68	Auguścik Adrian        	Łódź         
	Dudziak Arkadiusz      	Wrocław   
 
 
 		
     	GRY PODWÓJNE:	
 		
    1	Wawrzyniak Andrzej     	Wojnarski Robert       
    2	Piotrowski Krzysztof   	Placek Krzysztof       
    3	Kalina Leszek          	Łażewski Kamil         
    4	Marciniak Zbigniew     	Przesmycki Przemysław  
  5-8	Iwanicki Damian        	Iwanicki Sebastian     
     	Wrzosek Andrzej        	Znyk Cezary            
     	Placek Jakub           	Podsędek Piotr         
     	Juszko Adam            	Juszko Andrzej         
 9-16	Będzyński Dariusz      	Przeborski Norbert     
     	Dubiela Jacek          	Zimny Jan              
     	Kaminka Wojciech       	Mucha Łukasz           
     	Kapusta Marcin         	Przybyłek Przemysław   
     	Kunert Szymon          	Skiba Robert           
     	Marciniak Iza          	Kopczyński Jerzy       
     	Olbiński Janusz        	Wasiak Roman           
     	Piotrowski Paweł       	Podsędek Mateusz       
17-24	Kapica Marek           	Kowalski Jacek         
     	Ługowska  Agnieszka    	Ługowska  Natalia      
     	Ługowski Artur         	Ługowski Jarosław      
     	Marciniak Andrzej      	Okupski Zbigniew       
     	Dudziak Arkadiusz      	Stach Wojciech         
     	Olczak Mariusz         	Stefańczyk Bogusław    
     	Dębowski Krzysztof     	Szczepaniak Przemysław
     	Polit Daniel           	Szymkowski Kamil       
     	Sułkowski Jacek        	Wojciechowski Wojciech 
     	Śniady Kacper          	Wroński Piotr          
 
   


«« powrt