FINAŁ GP 2008/2009 aktualności (ostatnia aktualizacja 18 września 12:00)
(data: 2009-08-31)

Nowa strona 1
FINAŁ  GRAND PRIX ŁODZI AMATORÓW TENISA STOŁOWEGO 08/09
                 
Termin: niedziela 20 września w Wiśniowej Górze. Pierwsze gry godz. 9:30    
Epidemia kontuzji i niedyspozycyjności zaodników sprawiła, że ostateczna forma rozegrania turnieju   
zostanie określona po ostatecznej weryfkacji  w niedzielę.       
Jeśli będzie 32 chętnych do grania będziemy grac tak jak jest opisane niżej, jeśli nie wprowadzimy  
niezbędna modyfikację.              
Aktualny stan:              
    zgł. wpis.       zgł. wpis.
1.  Stępień Marek           nieob.     17.  Myczka Przemysław       v  
2.  Uściński Waldemar       nieob.     18.  Filipczak Jacek         nieob.  
3.  Ostrowski Dawid         v     19.  Dubiela Jacek           v  
4.  Placek Krzysztof        v     20.  Wójcik Paweł            v  
5.  Kalina Leszek           v     21.  Wroński Piotr           nieob.  
6.  Konecki Adam            v     22.  Wawrzyniak Andrzej      v  
7.  Bartłomiejczyk Jarosław       23.  Olbiński Janusz         v  
8.  Placek Jakub            v     24.  Lewandowska Iwona       v  
9.  Przesmycki Przemysław nieob.     25.  Wrzosek Andrzej            
10.  Ciesiołkiewicz Waldemar v v   26.  Wasiak Roman            v  
11.  Gajewicz Konrad         v     27.  Rybikowski Szymon       v  
12.  Łażewski Kamil          v     28.  Skowroński Wojciech        
13.  Rudak Mateusz           v     29.  Kopczyński Jerzy        v  
14.  Śniady Kacper           v     30.  Ługowski Jarosław       nieob.  
15.  Kulawiński Michał             31.  Stefańczyk Bogusław     v  
16.  Marciniak Zbigniew      v     32.  Orzechowski Zdzisław       
                 
Potwierdzenie uczestnictwa do czwartku 17 września, w sposób (KONTAKT) podany niżej.     
Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest opłacenie wpisowego (15 zł) do 14:00 w sobotę 19 X.   
osobiście (Waldemar Ciesiołkiewicz)  lub na konto (do czwartku 17 X):    
  mBank 42 1140 2004 0000 3202 4667 7881     
                 
O 14:00 w sobotę, osoby z nieopłoconym wpisowym będą skreślone z listy a prawo do udziału    
nabędą kolejne osoby z listy rankingowej, które wcześniej zgłoszą swoją chęć na granie.    
                 
33.  Szymkowski Kamil                     
34.  Szcześniak Karol        v            
35.  Pytkowski Tadeusz       v            
36.  Wojciechowski Wojciech               
                 
System rozegrania zawodów:              
1.  eliminacje grupowe              
 - w ośmiu grupach czteroosbowych gramy każdy z każdym do trzech wygranych setów,     
 - rozstawienie zgodnie z miejscami w klasyfikacji końcowej      
 - z grup do fazy pucharowej wychodzi po 2 najlepszych zawodników    
 - kolejność gier w grupie według klucza ale jeśli w grupie będą zawodnicy z jednego klubu    
   zmieniona  będzie tak aby zagrali oni ze sobą w pierwszej kolejce    
                 
2.  faza pucharowa               
 - uczestniczy 16 wyłoniona z eliminacji            
 - rozstawienie: 1 z grupy A na nr 1, 2 z grupy B na nr 2, 1 z grup C i D losowani na nr 3 i 4, 1 zgrup E, F, G, H 
   losowani na nr 5-8 w drabince, 2 z grup losowani na mijsca 9-16 ale tak aby osoby z jednej grupy   
   trafiały do różnych połówek i w pierwszej rundzie nie grali ze sobą koledzy z jednej drużyny    
 - mecze do trzech wygranych setów bez gry o trzecie miejsce    
                 
Nagrody:              
  statuetka dla zwycięzcy, medale za miejsca nagrody rzeczowe za miejsca 1-4, upominki za miejsca 5-8
  dy[lomy za miejsca 1-8              
KONTAKT: kom. 603 973 628;    tel. 042 650 50 09;   e-mail: waldemarus@op.pl    
                 


«« powrt