1 turniej GP ŁODZI - wyniki i krótka relacja
(data: 2009-10-18)

Nowa strona 1
    1 turniej GRAND PRIX ŁODZI    
    amatorów i weteranów tenisa stołowego     
    sezonu 2009/2009    
         
W pierwszym turnieju uczestniczyło 79 osób, nie tylko z województwa łódzkiego 
ale i wielu gości głównie województwa mazowieckiego i dolnosląskiego.   
W finale Robert Wojnarski wygrał z Michałem Markowskim 3:1.   
         
  Kolejność w turnieju głównyym:    
      1 Wojnarski Robert        Gostynin       
      2 Markowski Micha Warszawa  
      3 Gajewicz Konrad         Łódź           
      4 Kalina Leszek           Aleksandrów    
    5-8 Gorczyca Janusz Gostynin  
        Ostrowski Dawid         Łódź           
        Rutowski Arkadiusz  Gostynin  
        Uściński Waldemar       Kutno          
   9-16 Stępień Marek           Łódź           
        Frątczak Daniel Łódź  
        Olbiński Janusz         Łódź           
        Maczużak Bartek         Pabianice      
        Placek Krzysztof        Skierniewice   
        Rybikowski Przemysław Łódź  
        Jarmakowski Kamil       Pabianice      
        Myczka Przemysław       Bednary        
  17-24 Wójcik Paweł            Łowicz         
        Pytkowski Tadeusz       Łowicz         
        Kulawiński Michał       Łódź           
        Znyk Cezary             Łowicz         
        Gęszczak. Patryk        Pabianice      
        Konecki Adam            Łódź           
        Wawrzyniak Andrzej      Sochaczew      
        Purwin Tomasz Warszawa  
  25-32 Czerkies Kamil Warszawa  
        Postek Arkadiusz Warszawa  
        Podsędek Mateusz        Łowicz         
        Truszewski Bartek       Warszawa       
        Okrasa Piotr            Łódź           
        Stach Wojciech          Wrocław        
    Ługowski Jarosław       Łódź           
    Orzechowski Zdzisław    Łowicz         
  33-40 Kowalski Andrzej        Łódź           
    Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź           
    Przesmycki Przemysław   Łódź           
    Rybikowski Szymon       Łódź           
    Zwierz Przemysław Rawa Mazowiecka  
    Kapica Marek            Lututów        
    Winnicki Damian         Łowicz         
    Sitarek Grzegorz Rawa Mazowiecka  
  41-48 Ługowski Artur          Łódź           
    Jagodzińska Klaudia     Moszczenica    
    Sobczak Edward          Łódź           
    Rudak Mateusz           Łowicz         
    Maniak Paweł            Krzepocinek    
    Kunert Szymon           Łódź           
    Domański Marian Andrzejów  
    Mucha Łukasz            Wrocław        
  49-52 Marchwicki Oskar        Łódź           
    Kierzek Kamil Bychlew  
    Tataj Mariusz           Bednary        
    Sokołowski Witold       Łódź           
  53-56 Ługowska  Natalia       Łódź           
    Lewandowska Iwona       Łódź           
    Kiereś Daria Moszczenica  
    Kowalski Jacek          Łask           
  57-64 Sułkowski Jacek         Andrzejów      
    Kiciński Ryszard        Łódź           
    Kopczyński Jerzy        Łódź           
    Pączek Piotr            Lutomiersk     
    Golas Krzysztof         Lututów        
    Wojciechowski Wojciech  Andrzejów      
    Fałek Fabian            Moszczenica    
    Mruk Wiesław            Łódź           
  65-72 Ciesielski Robert Łódź  
    Kierzek Artur Bychlew  
    Szcześniak Karol        Koźle          
    Banaszczyk Michał       Moszczenica    
    Korzeniewski Marcin     Łódź           
    Ignasiak Krzysztof  Łódź  
    Skiba Robert            Łódź           
    Żarnowski Tomasz        Lututów        
  73=72 Dubiela Jacek           Łódź           
    Kopczyński Adam         Łódź           
    Kruszyńska Bożena Bechatów  
    Mucha Bartłomiej        Łódź           
    Rebkowiec Waldemar      Łódź           
    Renc Henryk Łódź  
    Szychta Krzysztof Łódź  
         
         
Serdeczne podziękowania dla Pana Wiesława Mruka za ufundowanie nagród   
oraz dla wszystkich, którzy pomagali w prowadzeniu zawodów, w szczególności zaś dla
Iwony Lewandowskiej, Piotra Winnickiego, Konrada Gajwicza i Dawida Ostrowskiego. 
Graliśmy trochę zmienionym system i był to pierwszy turnieju nowego cyklu,   
do którego zgłosiła się wyjątkowa duża liczba nowych graczy. Wszystkich trzeba było 
wprowadzić do systemu, w którym nie wszystko zagrało  tak jak powinno i powstało  
półgodzinne opóźnienie. Przepraszam za to uczestników i proszę o wyrozumiałość 
ale chcieliśmy jeszcze zadbać o to, żeby bratobójcze pojedynki  
nie były toczone w pierwszych spotkaniach "poślizg" był dosyc duży.  
         
Do zobaczenia 13 grudnia na drugim turnieju cyklu w którym nie powinno   
być już tych problemów.    
         
szczegółowe wyniki (DRABINKI TURNIEJOWE) na:   
www.tenisstolowy.pl    
         
      Waldemar Ciesiołkiewicz  


«« powrt