Wyniki III turnieju ROB CUP 2010/2011
(data: 2010-10-24)

Nowa strona 4

III turniej ROB CUP 2010/2011

Gratulacje dla finalistów oraz dla wszystkich uczestników.

Dzisiejszy turniej potwierdził  słuszność powrotu rozgrywania

meczy do 3 wygranych setów nawet w grupach 6-osobowych.

Całkowicie zmieniło to obraz turnieju. Po raz kolejny duch

Sportowej rywalizacji (oraz fair-play) wycisnął swoje piętno na

meczach: w grupach przeważały wyniki 3:1 oraz 3:2,

mało 3:0, jak było w dalszej fazie turnieju widać poniżej.

Finał:

Godlewski Przemysław - Okrasa Piotr               3:1 (?)

Mecz o 3 miejsce:

Szymaniak Dariusz - Kroczyński Tadeusz         3:2(?)

Mecze o miejsca 5/6

Dziedziński Marek - Stefańczyk Bogdan            3:2

Wawrzyniak Zbigniew - Wnęk Stanisław             0:3

½ turnieju:

Kroczyński Tadeusz - Godlewski Przemysław    0:3

Szymaniak Dariusz - Okrasa Piotrek                  2:3

Mecze ćwierćfinałowe:
Kroczyński Tadeusz - Stefańczyk Bogdan          3:2

Godlewski Przemysław - Wawrzyniak Zbigniew 3:2

Dziedziński Marek - Szymaniak Dariusz            2:3

Okrasa Piotr  -  Wnęk Stanisław                         3:1        


Kolejność w grupach

GRUPA „A”
Dziedziński Marek

Okrasa Piotrek

Sobieszek Sławomir
Korzeniewski Marcin

Duraj Andrzej

Grupa „B”

Godlewski Przemysław

Szymaniak Dariusz

Rogalski Arek

Ciesielski Robert

Gruszecki Witold

Marchwicki Paweł

Grupa „C”

Kroczyński Tadeusz

Wawrzyniak Zbigniew

Gajewski Marcin

Łuczak Zbigniew

Pytkowski Tadeusz

ROB

Grupa „D”

Wnęk Stanisław

Stefańczyk Bogdan

Przeworski Przemysław

Drewnowicz Tadeusz

Łępicki Andrzej

Sitarski Tomasz

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Godlewski Przemysław
2. Okrasa Piotrek           
3. Szymaniak Dariusz
4. Kroczyński Tadeusz         

Miejsca 5/6

Dziedziński Marek
Wnęk Stanisław

Miejsca 7/8

Stefańczyk Bogdan

Wawrzyniak Zbigniew

     Miejsca 9/12

Sobieszek Sławomir

Rogalski Arek

Gajewski Marcin

Przeworski Przemysław

     Miejsca 13/16

Korzeniewski Marcin

Ciesielski Robert

Łuczak Zbigniew

Drewnowicz Tadeusz

    Miejsca 17/20

Duraj Andrzej

Gruszecki Witold

Pytkowski Tadeusz

Łępicki Andrzej

     Miejsca 21/24

Marchwicki Paweł

ROB

Sitarski Tomasz



«« powrt