Wyniki IV turnieju ROB CUP 2010/2011
(data: 2010-11-14)

Nowa strona 4

Kolejny – IV turniej ROB CUP za nami.

Gratulacje dla zwycięzcy i pozostałych zawodników.

Podziękowanie dla Pawła Marchwickiego za zaangażowanie

w losowanie i rozstawienie. Krytyczne uwagi do niegrających

zawodników a przebywających na „trybunie” za  wyjątkowo

niestosowne zachowanie w dniu dzisiejszym, które przeszkadzało

graczom aż …… na stole 3 i 4. Było dziś wyjątkowo głośno ………

Powstał dziś nowy system rozgrywania turniejów ROB CUP.

Po dopracowaniu szczegółów (plusów i minusów) w pierwszej

połowie grudnia przetestujemy go.

 

Finał:

Gajewski Marcin - Godlewski Przemek   0:3 (5;7;4)

Mecz o 3 miejsce:

Okrasa Piotr - Dziedziński Marek           3:0 (5;8;2)

Mecze o miejsca 5/6

Rogalski Arek - Raszkiewicz Adam         3:1 (-7;4;11;8)

Maślanka Piotr - Szymaniak Darek          0:3 (9;8;6)

½ turnieju

Dziedziński Marek - Gajewski Marcin       0:3 (4;9;6)                                     

Okrasa Piotr - Godlewski Przemek           0:3 (7;7;10)

Mecze ćwierćfinałowe:

Maślanka Piotr - Gajewski Marcin            1:3 (7;6;-6;9)

Dziedziński Marek - Raszkiewicz Adam  3:0  (9;9;6)

Szymaniak Darek - Godlewski Przemek   0:3 (8;9;8)

Okrasa Piotr - Rogalski Arek                   3:2 (-3;-6;3;3;5)

Kolejność w grupach:

GRUPA „A”

Godlewski Przemek 

Gajewski Marcin

Drewnowicz Tadeusz    

Sitarski Tomasz

Gruszecki Witold     

Kroczyński Tadeusz

GRUPA „B”

Dziedziński Marek     

Rogalski Arek

Kowalski Andrzej        

ROB

Rosiak Rafał 

Duraj Andrzej     

GRUPA „C”

Maślanka Piotr 

Szymaniak Darek

Łępnicki Andrzej

Kapusta Marcin

Pączek Piotr                                                                                                                                                

Ciesielski Robert    

GRUPA „D”

Okrasa Piotr

Raszkiewicz Adam                                     

Wnęk Stanisław                                          

Przeworski Przemek

Korzeniewski Marcin                                  

Przybyłek Przemek


Klasyfikacja końcowa w turnieju

1. Godlewski Przemek 

2. Gajewski Marcin

3. Okrasa Piotr

4. Dziedziński Marek   

Miejsca 5/6

Szymaniak Darek

Rogalski Arek

Miejsca 7/8

Raszkiewicz Adam                                     

Maślanka Piotr 

Miejsca 9/12

Gruszecki Witold     

Kowalski Andrzej        

Łępnicki Andrzej

Wnęk Stanisław                           

Miejsca 13/16

Kroczyński Tadeusz

ROB

Kapusta Marcin

Przeworski Przemek

Miejsca 17/20

Sitarski Tomasz

Rosiak Rafał 

Pączek Piotr                                                                                                                                                

Korzeniewski Marcin                                  

Miejsca 21/24

Drewnowicz Tadeusz

Duraj Andrzej   

Ciesielski Robert    

Przybyłek Przemek

 

Tabela rankingowa w środę. Pozdrowionka

ROB



«« powrt