Wyniki V turnieju ROB CUP 2010/2011
(data: 2010-11-24)

Nowa strona 4

Witam. Przepraszam za tak długi okres oczekiwania

na wyniki, był on spowodowany moją nierówną walką

z „pomrocznością jasną” (39 z hakiem, nie kojarzyć

z 40%).  Jak zawsze zacięte, ciekawe mecze rozgrywane

w duchu fair play, postawa  Marcina Kapusty godna

naśladowania-szczegóły opisze Robert.

Gratulacje dla finalistów i podziękowania dla wszystkich

uczestników turnieju za udział.

 

Finał:

Szymaniak Darek - Godlewski Przemysław   0:3 (5;6;7)

Mecz o 3 miejsce:

Ciołek Włodzimierz  -  Rosiak Rafał             0:3

Półfinały:

Godlewski P. - Ciołek Włodzimierz             3:0 (7;6;8)

Szymaniak Darek - Rosiak Rafał                  3:1 (-8;9;8;8)      

Mecze o miejsca 5/6

Kroczyński Tadeusz  - Gajewski Marcin       3:0 (8;10;7)

Okrasa Piotr - Dziedziński Marek                2:3

 

Kolejność w grupach

GRUPA „A”

Ciołek Włodzimierz

Szymaniak Darek

Siniarski Darek

Łuczak Zbigniew                             

Przeworski Przemysław

Korzeniewski Marcin                       

GRUPA „B”

Godlewski Przemysław

Kroczyński Tadeusz

Przybyłek Przemysław

Raszkiewicz Adam                          

Wnęk Stanisław

Sitarski Tomasz

GRUPA „C”

Rosiak Rafał

Duraj Andrzej

Kapusta Marcin                               

Łępicki Andrzej

Ciesielski Robert 

GRUPA „D”

Okrasa Piotr

Dziedziński Marek

Maślanka Piotr

Gruszecki Witold    

Wawrzyniak Zbigniew

Drewnowicz Tadeusz  

 

Klasyfikacja końcowa w turnieju:    

1. Godlewski Przemysław

2. Szymaniak Darek

3. Rosiak Rafał

4. Ciołek Włodzimierz

miejsca  5/6

Kroczyński Tadeusz

Dziedziński Marek

miejsca 7/8

Gajewski Marcin                          

Okrasa Piotr

miejsca 9/12

Siniarski Darek

Przybyłek Przemysław

Duraj Andrzej

Maślanka Piotr

miejsca 13/16

Łuczak Zbigniew                              

Raszkiewicz Adam                          

Kapusta Marcin                               

Gruszecki Witold    

miejsca 17/20

Przeworski Przemysław

Wnęk Stanisław

Łępicki Andrzej

Wawrzyniak Zbigniew

miejsca 21/24

Korzeniewski Marcin              

Sitarski Tomasz

Ciesielski Robert

Drewnowicz Tadeusz  



«« powrt