Wyniki VI turnieju ROB CUP 2010/2011
(data: 2010-12-14)

U hu ha

U hu ha, u hu ha, nasza zima zła.....

Mam nadzieję, że to warunki pogodowe (?) nie

pozwoliły dotrzeć na turniej kilku super

zawodnikom, ale: my się zimy nie boimy.....

i na starcie zawodów zebrał się komplet.

Po raz kolejny (4 już) Przemek Godlewski

„pojechał wszystkich”, ze mną na czele. W pierwszym

secie zaliczyłem wynik „110”, ale na szczęście Przemek

się opamiętał (przestraszył możliwych konsekwencji...?)

i dał mi trochę powalczyć (ha ha). Z pozostałymi

zawodnikami już tak łatwo mu nie było.

Zwycięzca turnieju (Turniej Mikołajkowy) otrzymał

wyjątkową nagrodę - cyfrowy  aparat fotograficzny.

Gratulacje dla finalistów i dla pozostałych uczestników

za zwycięstwo nad zimową aurą i punktualne

przybycie na turniej.

 

Finał:

Godlewski Przemek – Stefańczyk Boguś    3:0 (5;6;10)

Mecz o 3 miejsce

Wawrzyniak Zb. – Okrasa P.              2:3 (7;-11;-7;7;8)

Mecze o miejsca 5/6

Duraj A. – Rogalski A.                                            1:3

Szymaniak D. – Gajewski M.                                   3:1

1/2 turnieju:

Wawrzyniak Zb. – Godlewski P.                    0:3 (9;8;7)

Okrasa P. – Stefańczyk B.                      1:3 (-14;7;8;9)

¼ turnieju:

Wawrzyniak Zb.- Duraj A.                    3:1 (-9;10;7;12)

Godlewski P. – Szymaniak D.                   3:1 (3;7;-9;6)

Rogalski A. – Okrasa P.                              0:3 (11;4;9)

Gajewski M. – Stefańczyk B.                    1:3 (8;7;-9;3)

 

Kolejność w grupach

GRUPA „A”

Godlewski Przemek

Duraj Andrzej

Korzeniewski Marcin

Kroczyński Tadeusz

ROB

Kapusta Marcin

GRUPA „B”

Wawrzyniak Zbigniew

Szymaniak Darek              

Przybyłek Przemek

Krawczyk Piotr

Łuczak Zbigniew

Sitarski Tomasz

GRUPA „C”

Rogalski Arek

Okrasa Piotr

Rosiak Rafał

Raszkiewicz Adam

Wnęk Stanisław

Siniarski Darek

GRUPA „D”

Stefańczyk Bogusław

Gajewski Marcin

Maślanka Piotr

Bator Mateusz

Ciołek Włodzimierz

Gruszecki Witold  

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Godlewski Przemek

2. Stefańczyk Bogusław

3.Okrasa Piotr

4. Wawrzyniak Zbigniew

Miejsca 5/6

Szymaniak Darek

Rogalski Arek

Miejsca 7/8

Gajewski Marcin

Duraj Andrzej

Miejsca 9/12

Korzeniewski Marcin

Przybyłek Przemek

Rosiak Rafał

Maślanka Piotr

Miejsca 13/16

Kroczyński Tadeusz

Krawczyk Piotr

Raszkiewicz Adam

Bator Mateusz

Miejsca 17/20

ROB

Łuczak Zbigniew

Wnęk Stanisław

Ciołek Włodzimierz

Miejsca 21/24

Kapusta Marcin

Sitarski Tomasz

Siniarski Darek

Gruszecki Witold



«« powrt