Ranking XIV Grand Prix Łodzi po 2 turniejach
(data: 2015-12-24)

Bez tytułu 1
  Ranking XIV Grand Prix Łodzi amatorów i weteranów w tenisie stołowym - sezon 2015-2016
  nazwisko i imię miejscowość drużyna/miejscowość 1 tur 2 tur punkty
  1 Czyżewski Tomasz Skierniewice SKIERNIEWICE 150 150 300
  2 Małkus Paweł Konin OCHMAN Raszków 140 140 280
  3 Śniady Kacper Pabianice GOK Rzgów 133 127 260
  4 Konecki Adam Łódź          ADAMEX 122 127 249
  5 Krych Krzysztof Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 104 133 237
  6 Frątczak Arkadiusz Łódź SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź 122 112 234
  6 Szczepaniak Przemysław Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 117 117 234
  8 Ciekański Jerzy Wola Wiązowa WOLA Wiązowa 127 106 233
  8 Wroński Piotr Łódź GEMLAK 133 100 233
  10 Sokołowski Szymon Łódź FALCO 133 94 227
  11 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź DREWNOSTYL.PL 117 106 223
  11 Kordylewski Piotr Konin OCHMAN Raszków 117 106 223
  13 Maślanka Piotr Łódź  AZS UŁ 112 106 218
  14 Iwulski Robert  Koło OCHMAN Raszków 117 100 217
  15 Rejze Robert Łódź  FALCO 108 106 214
  16 Kasza Dominik Łódź GEMLAK 112 100 212
  17 Jacak Patryk Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 1 112 94 206
  18 Filipczak Jacek Brzeziny MLUKS Brzeziny 104 100 204
  19 Goździk Zbigniew Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 100 100 200
  19 Lewandowska Iwona Łódź ARISTO JEANS 112 88 200
  21 Grzesiak Mateusz Łódź GERONIMO 108 88 196
  22 Guzek Mateusz Łowicz ŁOWICZ 104 88 192
  23 Gruszecki Witold Łódź HUNTERS Łódź 86 100 186
  23 Nowak Tomasz Maków MAKÓW 86 100 186
  23 Olbiński Janusz Łódź ARISTO JEANS 92 94 186
  23 Raszkiewicz Adam  Łódź UNIWERSYTET MEDYCZNY 108 78 186
  27 Pietrasiak Dominik Niesułków LUKS KOŹLE 92 88 180
  28 Bereżewski Jakub Łódź PROJEKT X 100 78 178
  29 Kilanowski Maciej Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 82 94 176
  29 Marciniak Zbigniew Łódź ARISTO JEANS 88 88 176
  31 Kosiorek Dominik Łódź TOPSPIN 92 74 166
  32 Wójcik Mateusz Zgierz ELTA Łódź 100 64 164
  33 Kopczyński Jerzy Łódź DRAGON 92 70 162
  34 Burhard Paweł Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 96 60 156
  34 Kubicki Robert Rąbień BASTION 96 60 156
  34 Wieczorkiewicz Tomasz Łódź ŁÓDŹ 88 68 156
  37 Duraj Andrzej Łódź  ARIZONA 82 70 152
  37 Moćko Przemysław Łódź SOLIDARNOŚĆ MPK Łódź 78 74 152
  39 Kurzawski Jędrzej Łódź KAMIKAZE 96 50 146
  40 Cegielski Adam  Maków MAKÓW 67 74 141
  40 Sitarski Tomasz  Łódź HUNTERS Łódź 71 70 141
  42 Ciesielski Robert Łódź ARISTO JEANS 66 70 136
  43 Ługowski Jarosław Łódź DREWNOSTYL.PL 67 68 135
  44 Uściński Waldemar Kutno X-TEAM 0 133 133
  45 Fronczak Magda Łódź MKS Jedynka 67 64 131
  46 Marciniak Iza Łódź DRAGON 66 64 130
  47 Wlazło Wojtek Niesułków LKS POLONIA Niesułków 63 64 127
  48 Wojciechowski Wojciech Łódź KWJ Łódź 59 64 123
  49 Czuj Władysław Brzeziny MLUKS Brzeziny 67 55 122
  49 Szurgot Andrzej  Kolonia Powiercie KOŁO 0 122 122
  49 Walaszczyk Rafał Łódź ENERGETYK 0 122 122
  52 Stopczyk Marcin Łódź BSA RODZINA 66 55 121
  53 Koziarski Jacek Skierniewice X-TEAM 0 117 117
  53 Przesmycki Przemysław Łódź GEMLAK 0 117 117
  53 Wrzosek Andrzej Rawa Mazowiecka RAWA MAZOWIECKA 0 117 117
  56 Mruk Wiesław Łódź ZAPAŁ 55 60 115
  57 Głobiński Krzysztof Łódź AMPER Łódź 59 55 114
  57 Koziróg Paweł Łódź KAMIKAZE 59 55 114
  59 Juszko Adam Pabianice PGE Dystrybucja 0 112 112
  59 Pietrzak Jan Rzgów JAGIELLONIA Tuszyn 0 112 112
  59 Rybikowski Szymon Łódź WHSZ 0 112 112
  62 Fronczak Artur Łódź MKS JEDYNKA Łódź 55 55 110
  63 Jeske Wiktor Łódź BSA RODZINA 59 50 109
  63 Juchniewicz Jerzy Łódź AMPER Łódź 59 50 109
  63 Kołodziejczyk Hubert Łódź KORMAH 59 50 109
  63 Kopczyński Adam Łódź DRAGON 59 50 109
  67 Sokołowski Witold Stróża FALCO 108 0 108
  68 Fordoński Paweł Łódź DREWNOSTYL.PL 0 106 106
  68 Gołębski Piotr Koło KOŁO 0 106 106
  68 Hakobjan Eduardo Armenia ARMENIA 0 106 106
  71 Grzesiak Marek  Łódź GERONIMO 55 50 105
  71 Prusinowski Szymon Niesułków LKS POLONIA Niesułków 55 50 105
  71 Smulik Bartosz Łódź BLOK EKIPA 55 50 105
  74 Stefańczyk Bogusław Rąbień TBS PIEKARNIA 104 0 104
  75 Bara Janusz Pabianice ELMAX Paianice 0 100 100
  75 Sobierański Patryk Płońsk GULKS Orzeł II Siedlin 100 0 100
  77 Mikołajczyk Grzegorz Łódź BASTION 96 0 96
  78 Dens Marcin Brzeziny JUSPORT 2 0 94 94
  78 Juszko Andrzej Łódź ADAMEX 0 94 94
  78 Kotlicki Mirosław Rzgów JAGIELLONIA Tuszyn 0 94 94
  78 Millczarski Piotr Nowy Duninów Nowy Duninów 0 94 94
  82 Kaczmarek Przemysław Łódź JUSPORT 2 88 0 88
  82 Kaszuba Grzegorz X X 0 88 88
  82 Maniak Paweł Krzepocinek GOK LUTOMIERSK 0 88 88
  82 Pająk Stanisław Tomaszów TOMASZÓW 88 0 88
  82 Sobieszek Sławomir Brzeziny MLUKS Brzeziny 0 88 88
  87 Soduła Mariusz  Prymusowa Wola Prymusowa Wola 86 0 86
  88 Grabowicz Grzegorz Łódź JUSPORT 2 82 0 82
  89 Szcześniak Karol Zgierz SOKÓŁ Zgierz 0 78 78
  89 Wiaderny Paweł Łódź ZARTEN 0 78 78
  91 Tarkowski Jacek Łódź UNIWERSYTET MEDYCZNY 75 0 75
  92 Michalak Ludwik Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 0 74 74
  93 Skibior Damian Łask KANZAS 71 0 71
  94 Kamiński Jacek  Łódź ZAPAŁ 0 68 68
  94 Wieczorek Kazimierz Łódź AMPER Łódź 0 68 68
  96 Mietkiewicz Mirosław Łódź DRAGON 66 0 66
  96 Odrowski Sławomir Łódz JUSPORT 2 66 0 66
  96 Sierota Szymon Łowicz ŁOWICZ 66 0 66
  99 Skowroński Maciek Kożle LUKS KOŹLE 0 64 64
  100 Podstawczyński Hubert Konstantynów Łódzki KANZAS 63 0 63
  101 Będzyński Dariusz X X 0 60 60
  101 Korkosiński Bartosz Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 0 60 60
  101 Zbrojewski Aureliusz Łódź ZARTEN 0 60 60
  104 Siedlecki Mirosław Łódź BSA RODZINA 59 0 59
  105 Ciałkowski Łukasz Poddębice PODDĘBICE 55 0 55
  105 Jaworski Jacek Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW MAZOWIECKI 0 55 55
  105 Kiciński Ryszard Łódź BSA RODZINA 0 55 55
  105 Klimek Paweł Kudrowice OSP Kudrowice 0 55 55
  105 Klimek Tomasz Kudrowice OSP Kudrowice 0 55 55
  105 Marchwicki Paweł Łódź ARIZONA 0 55 55
  105 Mirys Krzyszto Niesułków LKS POLONIA Niesułków 0 55 55
  105 Olborski Przemysław Łódź AZS UŁ 0 55 55
  105 Rychlewicz Andrzej Łódź ŁÓDŹ 55 0 55
  114 Chromiak Dawid Kudrowice OSP Kudrowice 0 50 50
  114 Ciepluch Adam Łódź KORMAH 0 50 50
  114 Kałużewska Magdalena Łódź KORMAH 0 50 50
  114 Kałużewski Michał Łódź KORMAH 0 50 50
  114 Kamiński Krzyś Łódź MKS JEDYNKA Łódź 0 50 50
  114 Kołdrzak Marcel Łódź ŁÓDŹ 0 50 50
  114 Kołodziejski Michał  Łódź KORMAH 0 50 50
  114 Krzymiński Krzysztof Łódź GERONIMO 0 50 50
  114 Maląg Adam X X 0 50 50
  114 Misiak Adam  Aleksandrów Łódzki ALEKSANDRÓW Łódzki 0 50 50
  114 Niewiadomski Wiesław X X 0 50 50
  114 Skoczylas Tomasz X X 0 50 50
  114 Stawiany Michał Brzeziny MLUKS Brzeziny 0 50 50
  114 Susik Krzysztof Brzeziny MLUKS Brzeziny 0 50 50
  114 Świech Kazimierz Łódź ŁÓDŹ 0 50 50


«« powrt