Kolejność w drugim turnieju GP Łodzi
(data: 2015-12-24)

Bez tytułu 1
Drugi turniej  GP Łodzi amatorów i weteranów 20 XII 2015
    1 Czyżewski Tomasz Skierniewice WHSZ 150
    2 Małkus Paweł Konin OCHMAN Raszków 140
  3-4 Krych Krzysztof Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 133
  Uściński Waldemar Kutno X-TEAM 133
  5-6 Konecki Adam Łódź          ADAMEX 127
  Śniady Kacper Pabianice GOK Rzgów 127
  7-8 Szurgot Andrzej  Kolonia Powiercie KOŁO 122
      Walaszczyk Rafał Łódź ENERGETYK 122
 9-12 Koziarski Jacek Skierniewice X-TEAM 117
      Przesmycki Przemysław Łódź GEMLAK 117
      Szczepaniak Przemysław Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 117
      Wrzosek Andrzej Rawa Mazowiecka RAWA MAZOWIECKA 117
13-16 Frątczak Arkadiusz Łódź ENERGETYK 112
      Juszko Adam Pabianice PGE Dystrybucja 112
      Pietrzak Jan Rzgów JAGIELLONIA Tuszyn 112
      Rybikowski Szymon Łódź WHSZ 112
17-24 Ciekański Jerzy Wola Wiązowa WOLA Wiązowa 106
  Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź DREWNOSTYL.PL 106
  Fordoński Paweł Łódź DREWNOSTYL.PL 106
  Gołębski Piotr Koło KOŁO 106
  Hakobjan Eduardo Armenia ARMENIA 106
  Kordylewski Piotr Konin OCHMAN Raszków 106
  Maślanka Piotr Łódź  AZS UŁ 106
  Rejze Robert Łódź  FALCO 106
25 - 32 Bara Janusz Pabianice ELMAX Paianice 100
  Filipczak Jacek Brzeziny MLUKS Brzeziny 100
  Goździk Zbigniew Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 100
  Gruszecki Witold Łódź HUNTERS Łódź 100
  Iwulski Robert  Koło OCHMAN Raszków 100
  Kasza Dominik Łódź GEMLAK 100
  Nowak Tomasz  Maków MAKÓW 100
  Wroński Piotr Łódź GEMLAK 100
33-40 Dens Marcin Brzeziny JUSPORT 2 94
  Jacak Patryk Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 1 94
  Juszko Andrzej Łódź ADAMEX 94
  Kilanowski Maciej Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 94
  Kotlicki Mirosław Rzgów JAGIELLONIA Tuszyn 94
  Millczarski Piotr Nowy Duninów Nowy Duninów 94
  Olbiński Janusz Łódź ARISTO JEANS 94
  Sokołowski Szymon Łódź FALCO 94
41-48 Grzesiak Mateusz  Łódź GERONIMO 88
  Guzek Mateusz Łowicz ŁOWICZ 88
  Kaszuba Grzegorz X X 88
  Lewandowska Iwona Łódź ARISTO JEANS 88
  Maniak Paweł Krzepocinek GOK LUTOMIERSK 88
  Marciniak Zbigniew Łódź ARISTO JEANS 88
  Pietrasiak Dominik Niesułków LUKS KOŹLE 88
  Sobieszek Sławomir Brzeziny MLUKS Brzeziny 88
49-52 Bereżewski Jakub Łódź PROJEKT X 78
  Raszkiewicz Adam  Łódź UNIWERSYTET MEDYCZNY 78
  Szcześniak Karol Zgierz SOKÓŁ Zgierz 78
  Wiaderny Paweł Łódź ZARTEN 78
53-56 Cegielski Adam  Maków MAKÓW 74
  Kosiorek Dominik Łódź TOPSPIN 74
  Michalak Ludwik Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 74
  Moćko Przemysław Łódź ENERGETYK 74
57-60 Ciesielski Robert Łódź ARISTO JEANS 70
  Duraj Andrzej Łódź  ARIZONA 70
  Kopczyński Jerzy Łódź DRAGON 70
  Sitarski Tomasz  Łódź HUNTERS Łódź 70
61-64 Kamiński Jacek  Łódź ZAPAŁ 68
  Ługowski Jarosław Łódź DREWNOSTYL.PL 68
  Wieczorek Kazimierz Łódź AMPER Łódź 68
  Wieczorkiewicz Tomasz Łódź ŁÓDŹ 68
65-70 Fronczak Magda Łódź MKS JEDYNKA Łódź 64
  Marciniak Iza Łódź DRAGON 64
  Skowroński Maciek Kożle LUKS KOŹLE 64
  Wlazło Wojtek Niesułków LKS POLONIA Niesułków 64
  Wojciechowski Wojciech Łódź KWJ Łódź 64
  Wójcik Mateusz Zgierz ELTA Łódź 64
71-76 Będzyński Dariusz X X 60
  Burhard Paweł Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 60
  Korkosiński Bartosz Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 60
  Kubicki Robert Rąbień BASTION 60
  Mruk Wiesław Łódź ZAPAŁ 60
  Zbrojewski Aureliusz Łódź ZARTEN 60
77-88 Czuj Władysław Brzeziny MLUKS Brzeziny 55
  Fronczak Artur Łódź MKS JEDYNKA Łódź 55
  Głobiński Krzysztof Łódź AMPER Łódź 55
  Jaworski Jacek Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW MAZOWIECKI 55
  Kiciński Ryszard Łódź BSA RODZINA 55
  Klimek Paweł Kudrowice OSP Kudrowice 55
  Klimek Tomasz Kudrowice OSP Kudrowice 55
  Koziróg Paweł Łódź KAMIKAZE 55
  Marchwicki Paweł Łódź ARIZONA 55
  Mirys Krzyszto Niesułków LKS POLONIA Niesułków 55
  Olborski Przemysław Łódź AZS UŁ 55
  Stopczyk Marcin Łódź BSA RODZINA 55
88-111 Chromiak Dawid Kudrowice OSP Kudrowice 50
  Ciepluch Adam Łódź KORMAH 50
  Grzesiak Marek  Łódź GERONIMO 50
  Jeske Wiktor Łódź BSA RODZINA 50
  Juchniewicz Jerzy Łódź AMPER Łódź 50
  Kałużewska Magdalena Łódź KORMAH 50
  Kałużewski Michał Łódź KORMAH 50
  Kamiński Krzyś Łódź MKS JEDYNKA Łódź 50
  Kołdrzak Marcel Łódź ŁÓDŹ 50
  Kołodziejczyk Hubert Łódź KORMAH 50
  Kołodziejski Michał  Łódź KORMAH 50
  Kopczyński Adam Łódź DRAGON 50
  Krzymiński Krzysztof Łódź GERONIMO 50
  Kurzawski Jędrzej Łódź KAMIKAZE 50
  Maląg Adam X X 50
  Misiak Adam  Aleksandrów Łódzki ALEKSANDRÓW Łódzki 50
  Niewiadomski Wiesław X X 50
  Prusinowski Szymon Niesułków LKS POLONIA Niesułków 50
  Skoczylas Tomasz X X 50
  Smulik Bartosz Łódź BLOK EKIPA 50
  Stawiany Michał Brzeziny MLUKS Brzeziny 50
  Susik Krzysztof Brzeziny MLUKS Brzeziny 50
  Świech Kazimierz Łódź ŁÓDŹ 50


«« powrt