Piąty turniej GP Łodzi amatorów i weteranów - kolejność
(data: 2017-04-29)

Bez tytułu 1
Piąty turniej  GP Łodzi amatorów i weteranów 23 IV 2016
Nazwisko i Imię Miejscowość  Drużyna punkty
Czyżewski Tomasz Skierniewice WHSZ 150
Sokołowski Szymon Łódź FALCO 140
Konecki Adam Łódź          ADAMEX 133
Małkus Paweł Konin OCHMAN Raszków 133
Frątczak Arkadiusz Łódź JUSPORT 1 127
Marciniak  Szymon  Gostynin ALFA GOSTYNIN 127
Gołębski Piotr Koło KOŁO 122
Przesmycki Przemysław GEMLAK ŁÓDŹ 122
Krych Krzysztof Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 1 117
Robak Jacek  Pabianice ELMAX Paianice 117
Szcześniak Karol Zgierz SOKÓŁ Zgierz 117
Walaszczyk Rafał Łódź  ALEX-TEAM 117
Będzyński Dariusz Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 112
Jacak Patryk Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 1 112
Milczarski Piotr  Nowy Duninów  GKS FALA NOWY DUNINÓW 112
Placek Jakub Skierniewice SKIERNIEWICE 112
Cichosz Konrad Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 108
Filipczak Jacek Brzeziny MLUKS Brzeziny 108
Placek Krzysztof Skierniewice ALEX-TEAM 108
Politowski Jarosław Płock PŁOCK 108
Kilanowski Maciej Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 104
Kordylewski Piotr Konin GÓRNIK KŁODAWA 104
Przybyła  Adrian  Gostynin ALFA GOSTYNIN 104
Szczepaniak Przemysław Łódź GEMLAK 104
Fordoński Paweł Łódź WOODSTYL 100
Głuszczak Andrzej Łódź UNIWERSYTET MEDYCZNY 2 100
Moćko Przemysław Łódź ENERGETYK 100
Sokołowski Witold Stróża FALCO 100
Cegielski Adam  Maków MAKÓW 96
Gruszecki Witold Łódź HUNTERS Łódź 96
Guzek Mateusz Łowicz ŁOWICZ 96
Szpejnowski Patryk  Gostynin ALFA GOSTYNIN 96
Marciniak Zbigniew Łódź ARISTO JEANS 92
Rejze Robert Łódź  ENERGETYK 92
Tarkowski Jacek Łódź UNIWERSYTET MEDYCZNY 92
Wroński Piotr Łódź GEMLAK 92
Duraj Andrzej Łódź  ARIZONA 88
Kunert Szymon Łódź ŁÓDŹ 88
Michalak Ludwik Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 88
Wencel Mariusz Konstantynów Łódzki KNZ 88
Kapusta Marcin Głowno EXPANDOR Głowno 84
Kosiorek Dominik Łódź DREWNOMIK 84
Milczarski Paweł Nowy Duninów  GKS FALA NOWY DUNINÓW 84
Wieczorkiewicz Tomasz Łódź ŁÓDŹ 84
Borys Marek Bychlew VABANK 80
Czuj Władysław Brzeziny MLUKS Brzeziny 80
Kozioł Dawid Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 3 80
Papuga Dawid Łowicz ŁOWICZ 80
Bereżewski Jakub Łódź PROJEKT X 76
Kołakowski Lech Skierniewice SKIERNIEWICE 76
Odrowski Sławomir Łódz ŁÓDŹ 74
Sierota Szymon Łowicz UMKS Księżak Łowicz  74
Kozulski Piotr Łódź MAXIMUS 72
Olbiński Janusz Łódź ARISTO JEANS 72
Podstawczyński Hubert Konstantynów Łódzki KNZ 72
Szulc  Krzysztof Łódź ŁÓDŹ 72
Borkowski Radosław Długie Długie 68
Burchard Paweł Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 68
Głobiński Krzysztof Łódź AMPER Łódź 68
Marchwicki Paweł Łódź ARIZONA 68
Mruk Wiesław Łódź ZAPAŁ 64
Pliszkiewicz Aleksander Łódź MKS JEDYNKA 64
Siedlecki Mirosław Łódź BSA RODZINA 64
Skoczylas Tomasz Łódź BSA RODZINA 64
Kołdrzak Marcel Łódź KOMRAH 60
Król Maciej Łódź IMPACT 60
Pliszkiewicz Dawid Łódź MKS JEDYNKA 60
Sitarski Tomasz  Łódź HUNTERS Łódź 60
Jeske Wiktor Łódź BSA RODZINA 56
Juszczyszyn Anna  Łódź ŁÓDŹ 56
Lefik Paweł  Łódź ŁÓDŹ 56
Stopczyk Marcin Łódź SSN START  56
Susik Krzysztof Brzeziny MLUKS Brzeziny 52


«« powrt