2 Turniej ROB CUP zawodników 2 i 3 ligi
(data: 2007-10-07)

Nowa strona 1

Dzięki Witkowi Pietrzakowi z ufundowanie nagrody głównej za 1 turniej oraz  Maćkowi Nowakowskiemu za zaprojektowanie oryginalnych dyplomów dla naszego cyklu turniejów.

Gratulacje dla finalistów.

 

Wyniki gier eliminacyjnych w grupach

 

GRUPA  „A”

A1 Mękarski Artur

A4 Wasiak Roman

A3 Szczęsny Dominik

A2 Wosik Andrzej

A5 Białkowski Sławomir

 

GRUPA  „B”

B1 Nowakowski Maciej

B3 Lewandowski Witold

B4 Duraj Andrzej

B2 Łuczak Zbigniew

B5 Mikołajczyk Robert

 

GRUPA  „C”

C1 Ciołek Włodzimierz

C2 Wnęk Stanisław

C6 Pietrzak Witold

C4 Dubiela Jacek

C3 Worpus Sławomir

C5 Kujawski Jerzy

 

GRUPA  „D”

D2 Milas Tymoteusz

D1 Kowalski Andrzej

D4 Szwed Jacek

D5 Drewnowicz Tadeusz

D3 Marchwicki Paweł

 

¼ turnieju

A1 Mękarski - C2 Wnęk                 3:1

B1 Nowakowski - D1 Kowalski           2:3

C1 Ciołek - A4 Wasiak                 3:1

B3 Lewandowski - D2 Milas             0:3

 

½ turnieju

A1 Mękarski - D1 Kowalski             3:0

D2 Milas - C1 Ciołek                  1:3

 

FINAŁ

Mękarski Artur – Ciołek Włodzimierz   3:0   (6,7,8)      

 

Mecz o 3 miejsce

Kowalski Andrzej - Milas Tymoteusz    3:2

 

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. A1 Mękarski Artur                 100

2. C1 Ciołek Włodzimierz              90

3. D1 Kowalski Andrzej                81

4. D2 Milas Tymoteusz                 73

miejsca 5/8

C2 Wnęk Stanisław                     66

A4 Wasiak Roman                       66

B3 Lewandowski                        66

B1 Nowakowski                         66

miejsca 9/12

A3 Szczęsny Dominik                   56

B4 Duraj Andrzej                      56

D4 Szwed Jacek                        56

C6 Pietrzak Witold                    56

miejsca 13/16

A2 Wosik Andrzej                      46

B2 Łuczak Zbigniew                    46

C4 Dubiela Jacek                      46

D5 Drewnowicz Tadeusz                 46

miejsca 17/20

A5 Białkowski Sławomir                39

B5 Mikołajczyk Robert                 39

C3 Worpus Sławomir                    39

D3 Marchwicki Paweł                   39

miejsce 21

C5 Kujawski Jerzy                     33



«« powrt