3 Turniej ROB CUP 2007/8 zawodników 2 i 3 ligi
(data: 2007-10-28)

Nowa strona 1

28 października 2007r

 

Dzisiejszy turniej rozpoczęliśmy „małym cukierkiem i dużym ptasim mleczkiem” poczęstowani przez wyjątkowy duet  Ted & Tadzinek. Dostojni solenizanci odebrali życzenia  od wszystkich uczestników turnieju. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

 

Dzięki Witkowi Pietrzakowi i Marcinowi Korzeniewskiemu za ufundowanie nagród, Maćkowi Nowakowskiemu za  dyplomy oraz wszystkim kolegom sędziującym zawody.

Gratulacje dla finalistów.

 

Wyniki gier eliminacyjnych w grupach

 

GRUPA  „A”

A1 Mękarski Artur

A3 Dubiela Jacek

A4 Wroński Piotr

A5 Binkowski Tadeusz

A2 Gniadek Dariusz

 

GRUPA  „B”

B1 Nowakowski Maciej

B3 Ryczek Henryk  GOŚĆ

B2 Wasiak Roman

B5 Łuczak Zbigniew

B4 Wnęk Stanisław

 

GRUPA  „C”

C1 Pietrzak Witold

C4 Szczęsny Dominik

C3 Drewnowicz Tadeusz

C5 Szwed Jacek

C2 Worpus Sławomir

 

GRUPA  „D”

D1 Ciołek Włodzimierz

D2 Duraj Andrzej

D4 Mikołajczyk Robert

D3 Marchwicki Paweł

D5 Korzeniewski Marcin

 

¼ turnieju

Mękarski – Szczęsny                   3:1

Nowakowski - Duraj                    3:0

Pietrzak - Dubiela                    1:3

Ryczek - Ciołek                       0:3

 

½ turnieju

Mękarski - Nowakowski                 3:0

Dubiela - Ciołek                      0:3

     

FINAŁ

Mękarski Artur – Ciołek Włodzimierz   3:0   (8,9,3)      

 

Mecz o 3 miejsce

Nowakowski – Dubiela                 3:1                    (-9,10,10,5)

 

Klasyfikacja końcowa turnieju

 

1. Mękarski Artur                    100

2. Ciołek Włodzimierz                 90

3. Nowakowski Maciej                  81

4. Dubiela Jacek                      73

 

miejsca 5/8

Szczęsny Dominik                      66

Duraj Andrzej                         66

Pietrzak Witold                       66

Ryczek Henryk                         66

 

miejsca 9/12

Wroński Piotr                         56

Wasiak Roman                          56

Drewnowicz Tadeusz                    56

Mikołajczyk Robert                    56

 

miejsca 13/16

Binkowski Tadeusz                     46                

Łuczak Zbigniew                       46

Szwed Jacek                           46

Marchwicki Paweł                      46

 

miejsca 17/20

Gniadek Dariusz                       39

Wnęk Stanisław                        39

Worpus Sławomir                       39

Korzeniewski Marcin                   39



«« powrt