4 Turniej ROB CUP 2007/8 zawodników 2 i 3 ligi
(data: 2007-12-02)

2 grudnia 2007r

 2 grudnia 2007r

 

Wyniki gier eliminacyjnych w grupach

 

GRUPA  „A”

A1 Mękarski Artur

A4 Wnęk Stanisław

A5 Mikołajczyk Robert

A3 Dubiela Jacek

A2 Worpus Sławomir

 

GRUPA  „B”

B3 Ostrowski Dawid

B1 Pietrzak Witold

B5 Milas Tymoteusz

B2 Duraj Andrzej

B4 Marciniak Iza

 

GRUPA  „C”

C1 Nowakowski Maciej

C4 Marciniak Zbigniew   

C5 Lis Jacek

C3 Marchwicki Paweł

C2 Gniadek Dariusz

C6 Kuciński Sławoj (wycofał się z zawodów)

 

GRUPA  „D”

D1 Ciołek Włodzimierz

D3 Sobieszek Sławomir

D6 Baniewicz Witold

D5 Korzeniewski Marcin

D4 Szczęsny Dominik

D2 Wasiak Roman

 

¼ turnieju

Mękarski – Marciniak                  3:0

Ostrowski - Sobieszek                 3:0

Nowakowski - Wnęk                     3:0

Pietrzak - Ciołek                     1:3

 

½ turnieju

Mękarski -  Ostrowski                 2:3

Nowakowski - Ciołek                   1:3

     

FINAŁ

Ostrowski Dawid – Ciołek Włodzimierz 3:0 (13,5,7)   

 

Mecz o 3 miejsce

Nowakowski – Mękarski                 2:3 

 

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. Ostrowski Dawid                    100

2. Ciołek Włodzimierz                  90

3. Mękarski Artur                      81

4. Nowakowski Maciej                   73

 

miejsca 5/8

Sobieszek Sławomir                     66

Wnęk Stanisław                         66      

Pietrzak Witold                        66

Marciniak Zbigniew                     66

 

miejsca 9/12

Milas Tymoteusz                        56

Baniewicz Witold                       56

Lis Jacek                              56

Mikołajczyk Robert                     56

 

miejsca 13/16

Dubiela Jacek                          46                

Duraj Andrzej                          46

Marchwicki Paweł                       46

Szczęsny Dominik                       46

 

miejsca 17/20

Gniadek Dariusz                        39

Marciniak Iza                          39

Worpus Sławomir                        39

Wasiak Roman                           39

 

miejsca 21/22

Korzeniewski Marcin                    33

Kuciński Sławoj(wycofał się z zawodów) 33

 

 

Jedyny Andrzej grający na dzisiejszym turnieju otrzymał

drobny upominek imieninowy „made in JOOLA 44” ufundowany

przez organizatora.

Dzieki „mężowi zaufania” Pawłowi za nadzór nad losowaniem,

Witkowi Pietrzakowi za ufundowanie nagrody głównej oraz

kolegom sędziującym gry finałowe.

 

 

 

 

 

 



«« powrt