Ranking GPŁ 2016/2017

Bez tytułu 1
RANKING XV Grand Prix Łodzi amatorów i weteranów w tenisie stołowym - sezon 2016  (poprawiony)
  nazwisko i imię miejscowość drużyna/miejscowość rocznik 1 tur 2 tur 3 tur 4 tur suma max min punkty
  1 Sokołowski Szymon Łódź FALCO 1992 127 150 140 133 550 150 127 423
  2 Małkus Paweł Konin OCHMAN Raszków 1960 133 133 150 122 538 150 122 416
  3 Frątczak Arkadiusz Łódź JUSPORT 1 1973 140 108 127 140 515 140 108 407
  4 Iwulski Robert  Koło GÓRNIK KŁODAWA 1972 112 140 133 127 512 140 112 400
  5 Walaszczyk Rafał Łódź  ALEX-TEAM 1974 122 133 122 122 499 133 122 377
  6 Gołębski Piotr Koło KOŁO 1971 133 112 117 117 479 133 112 367
  6 Rejze Robert Łódź  ENERGETYK 1969 108 122 133 112 475 133 108 367
  8 Kordylewski Piotr Konin GÓRNIK KŁODAWA 1970 127 127 104 80 438 127 80 358
  9 Wroński Piotr Łódź GEMLAK 1978 0 112 127 108 347 127 0 347
  10 Konecki Adam Łódź          ADAMEX 1966 117 117 0 112 346 117 0 346
  11 Będzyński Dariusz Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 1971 117 117 108 100 442 117 100 342
  12 Papuga Dawid Łowicz ŁOWICZ 1983 112 117 96 112 437 117 96 341
  13 Krych Krzysztof Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 1 1995 100 112 122 104 438 122 100 338
  14 Szczepaniak Przemysław Łódź GEMLAK 1991 112 104 117 104 437 117 104 333
  15 Filipczak Jacek Brzeziny MLUKS Brzeziny 1992 100 108 104 117 429 117 100 329
  16 Sokołowski Witold Stróża FALCO 1962 0 108 108 112 328 112 0 328
  17 Robak Jacek  Pabianice ELMAX Paianice 1978 92 0 112 117 321 117 0 321
  18 Głuszczak Andrzej Łódź UNIWERSYTET MEDYCZNY 2 1972 104 112 92 96 404 112 92 312
  19 Kilanowski Maciej Łódź PAŁAC MŁODZIEŻY 2 1995 0 96 96 117 309 117 0 309
  20 Goździk Zbigniew Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 1971 108 100 100 92 400 108 92 308
  20 Kurzawski Jędrzej Łódź KAMIKAZE 1988 0 96 104 108 308 108 0 308
  22 Lewandowska Iwona Łódź ARISTO JEANS k1964 108 96 96 96 396 108 96 300
  22 Szcześniak Karol Zgierz SOKÓŁ Zgierz 1989 92 80 108 100 380 108 80 300
  22 Podolski Adrian Koźle LUKS KOŹLE 1996 96 104 48 100 348 104 48 300
  22 Czyżewski Tomasz Skierniewice WHSZ 1973 150 0 0 150 300 150 0 300
  26 Tarkowski Jacek Łódź UNIWERSYTET MEDYCZNY 1968 112 0 88 92 292 112 0 292
  27 Balawajder Paweł Wodzisław  Śląski WODZISŁAW ŚLĄSKI 1990 0 65 117 108 290 117 0 290
  28 Wójcik Mateusz Zgierz ENERGETYK 1997 0 80 112 96 288 112 0 288
  29 Moćko Przemysław Łódź ENERGETYK 1979 80 108 64 96 348 108 64 284
  30 Gruszecki Witold Łódź HUNTERS Łódź 1976 104 84 88 84 360 104 84 276
  30 Cichosz Konrad Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW Mazowiecki 1965 75 96 92 88 351 96 75 276
  30 Kołakowski Lech Skierniewice SKIERNIEWICE 1965 100 100 76 0 276 100 0 276
  30 Wieczorkiewicz Tomasz Łódź ŁÓDŹ 1970 100 84 92 0 276 100 0 276
...143                        

 

Tutaj kompletny ranking, po 4 turniejach
[[www.dropbox.com]